• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam,
Chciałbym zgłosić usterkę w postaci niemożności zalogowania się do sklep.gram.pl.

Podczas próby przechodzenia z jakiejkolwiek strony/podstrony gram.pl, jak i ręcznego wpisywania adresu sklep.gram.pl na stronie tegoż jestem zawsze wylogowany. Pomimo wpisywania hasła i maila (poprawnych oczywiście), pacnięcia entera i odczekania (a także przeładowania strony) w dalszym ciągu pozostaję niezalogowany.

Korzystam z Google Chrome w wersji 32.0.1700.76 m, czyli jak na tę chwilę, najnowszej, jak się zdaje.
Dzięki z góry za jakikolwiek feedback w tej dość irytującej (ze względu ma brak możliwości dokonania zakupów ;( ) sprawie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj wyczyścić cookies - ja miałem ten sam problem, ale w trybie prywatnym poszło, więc pewnie problem leży w ciasteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2014 o 12:07, rob006 napisał:

Spróbuj wyczyścić cookies - ja miałem ten sam problem, ale w trybie prywatnym poszło,
więc pewnie problem leży w ciasteczkach.


najprostsze rozwiązania są jednak najlepsze, a i do zmęczonej głowy przyjść im czasem ciężko..
innymi słowy, zadziałało!

dzięki serdeczne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyszukiwarka tematów nie działa prawidłowo. Szukałem tematu dotyczącego Assassin''s Creed i wyszukiwarka mi nie znalazła, jedyne temat zamknięty, gdzie znalazłem linka do tematu otwartego.
Więc proszę się nie dziwić jeśli ludzie zakładają nowe tematy, które dublują istniejące, to nie ich wina, że wyszukiwarka nie potrafi wyszukać. Poza tym co chwilę otrzymuje komunikat błąd wyszukiwania...

Miło by było gdyby ktoś z ekipy się sprawą zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2014 o 13:15, Isildur napisał:

Poza tym co chwilę otrzymuje komunikat błąd wyszukiwania...

Wyszukiwarka wysypuje się między innymi wtedy gdy wyszukiwanie zostaje odpalone dłuższy czas po odświeżeniu strony, to samo jest z wyszukiwarką wewnątrz tematów która w takim wypadku dodatkowo wyrzuca na stronę główną forum. Kiedyś ten błąd został już naprawiony ale wrócił po awariach 2 lata temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, chciałbym zmienić nick. Z tego co wiem to przysługuje mi prawo do jednokrotnej zmiany, jednak zmiana na koncie się nie aktualizuje, anybody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm, nie byłem aktywnym użytkownikiem forum chyba już...4 lata ;o, więc pewnie kilka zmian mnie ominęło. Co się stało z działem ''statystyki'' gdzie mogliśmy sprawdzić naszą obecność forumową :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2014 o 14:13, Tyler_D napisał:

Poszły się wietrzyć jakiś czas temu z bliżej nieokreślonego powodu techniczego czy coś
w ten deseń. rob zrobił coś na własną rękę.

http://gramstaty.rob006.net/

Dzięki, pomoc modów chyba nie będzie potrzebna, bo udało się zmienić xywkę :). Już nie pamiętam nawet od kiedy na forum jestem, a chciałbym sprawdzić. Moje pierwsze konto założyłem gdzieś w grudniu 2005r., te zaś jest niewiele młodsze ;p. Hmm, a forum jakby tak... obumarło trochę.

@edit - hah, przeskok z 'delegata' na 'przewodniczącego' po 6 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem jak innym ale reklama infamous na Waszej stronie głównej, niesamowicie zamula mi przeglądarke, potrafi nawet doprowadzić do powieszenia się całego Firefoxa. Czy jak już wrzucacie animowane reklamy nie moglibyście wymuszać aby miały przyciski wyłączenia lub coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy ktoś z ekipy zauważył, ale od tygodnia nie działa niemal cały Kolektyw, a przez forumularz kontaktowy nie można się z nikim skontaktować (wracają wiadomości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2014 o 16:06, Thermalcake napisał:

Nie wiem czy ktoś z ekipy zauważył, ale od tygodnia nie działa niemal cały Kolektyw,
a przez forumularz kontaktowy nie można się z nikim skontaktować (wracają wiadomości).


Do tego tematu też nikt nie zagląda, więc nie licz na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować