• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Tak, od pewnego czasu nie działa, brak też odzewu ze strony gram.pl (choć do otrzymania maila mam czas), to na facebooku jestem konsekwentnie ignorowana, trochę szkoda. Długo już ten kolektyw leży, miło by było po prostu usłyszeć "wiemy, co to i kiedy będzie naprawione" łamane przez "nie wiemy co to, zajmujemy się tym, będzie kiedyś". Bo zawsze jakaś relacja, a nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to jakiś problem na stronie czy po mojej stronie (przeglądarka), ale nagle od dziś główny tekst w artykułach ma strasznie dużą czcionkę.

Czyszczenie ciasteczedk nie pomogło. Na innych stronach wszystko jest OK. Podobnie jest z nagłówkami, innymi elementami strony oraz forum. Powiększyła się tylko czcionka w głównej części tekstu.

A tak to wygląda. Czy da się coś z tym zrobić?

20140325135146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy staram się sprawdzić zamówione gry i naciskam ''listę zamówień'' w moje konto to nie ładuje mi strona wyskakuje zależnie od przeglądarki albo ''strona internetowa jest niedostępna'' albo '' Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań''. sprawdzałem różne rozwiązania ale nic nie pomaga. Wie ktoś może co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Nie mam problemu z logowaniem na stronę główną, ale nie mam możliwości zalogowania się na stronę sklepu by sprawdzić aktualny stan zamówienia. Próbowałem na różnych przeglądarkach i komputerach (tydzień temu wszystko było ok). Nie działa również przywracanie hasła z poziomu strony sklepu (dopuszczałem możliwość niepoprawnego wpisania hasła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2014 o 10:47, Pawelotti napisał:

Witam.
Nie mam problemu z logowaniem na stronę główną, ale nie mam możliwości zalogowania się
na stronę sklepu by sprawdzić aktualny stan zamówienia. Próbowałem na różnych przeglądarkach
i komputerach (tydzień temu wszystko było ok). Nie działa również przywracanie hasła
z poziomu strony sklepu (dopuszczałem możliwość niepoprawnego wpisania hasła)


Już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2014 o 13:12, zarnok1995 napisał:

Gdy chce sprawdzić moje zamówienia to pisze-Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań,
i co teraz ?

Spróbuj wyczyścić ciasteczka (cache).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2014 o 13:44, Prince_Miki napisał:

> Gdy chce sprawdzić moje zamówienia to pisze-Ta strona internetowa zawiera pętlę
przekierowań,
> i co teraz ?
Spróbuj wyczyścić ciasteczka (cache).



próbowałem już ale nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przy każdym odświeżeniu strony, przejściu z wątku do wątku, z newsa na forum itp otwiera się reklama. Nie da się z tym czegoś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja wiem że to poniekąd idiotyczna odpowiedź ale ... Adblock? Wiele psów można wieszać na gramie czy to kiedyś czy teraz ale z tym akurat można sobie poradzić naprawdę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2014 o 16:21, Tyler_D napisał:

Ja wiem że to poniekąd idiotyczna odpowiedź ale ... Adblock?


Tak, wiem, że AdBlock, ale chodzi o to, że czasem gram ma z tym problemy i reklamy zamiast pojawić się raz, wyskakują przy każdej okazji. To bardziej zgłoszenie buga, niż skarga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2014 o 16:28, Ring5 napisał:

Tak, wiem, że AdBlock, ale chodzi o to, że czasem gram ma z tym problemy i reklamy zamiast
pojawić się raz, wyskakują przy każdej okazji. To bardziej zgłoszenie buga, niż skarga
;)


Ten bug pojawia się co jakiś czas, jest zgłaszany, chyba naprawiany, ale nie przeszkadza mu to jednak pojawić się ponownie za jakiś czas. Adblock jest jednak pewniejszy rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały problem z kupnem pre-ordera, mianowicie gdy klikam na opcję "zamów", przenosi mnie do koszyka i ciemnieje ekran, pozostaje mi wówczas jedynie opcja cofnięcia się do poprzedniej zawartości.
Korzystam z chroma.

Chodzi konkretniej o tą grę: http://sklep.gram.pl/pc/watch-dogs-vigilante-edition.shtml

Wie ktoś, o co chodzi?


Edit: Problem rozwiązany, wystarczyło wyłączyć adblocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2014 o 14:37, Yalsh napisał:

Witam, chciałem skorzystać z tego kodu do margonem, lecz gdy klikam "Kliknij tutaj aby
uzyskać klucz" nie ma żadnej reakcje, zmiana przeglądarki nie pomogła. W jaki inny sposób
mogę uzyskać ten kod?

http://www.gram.pl/news/2014/06/18/rozdajemy-kody-do-margonem.shtml


Odpowiedź jest prosta nie ma już kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie działają mi przyciski typu Zamów, Kup teraz. Kompletnie nic się nie dzieje. Po naciśnieciu prawym i wybraniu otwórz w noewj zakładce dopiero idzie. Tylko, że przycisk Złóż zamówienie na to nie reaguje.

Wszystko jest wyjaśnione w poniższym filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=_VrN0Pv53Qk

AdBlocka nie posiadam.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2014 o 09:54, PyQ napisał:

Nie działają mi przyciski typu Zamów, Kup teraz.


A coś więcej? Przeglądarka? Ciasteczka wyczyszczone? W innej przeglądarce sprawdzałeś? Na innym kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować