• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zaczyna mnie to wkurzac. Moze ktos odpowie na moje pytanie?????? i niemowcie, ze macie kupe roboty na glowie i niemozecie mnie to go... obchodzi. Na forum cdaction karzdy redaktor odpowiada lub moderator. Zatrudniacie jakis nie kumatych moderatorow ? Co to wogole ma byc. Czekam na odpowiedz

chaos@boo.pl lub na forum. Post na ktory chce dostac odpowiedz macie kawalek wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2005 o 18:01, ProChaoS napisał:

Na forum cdaction karzdy redaktor odpowiada lub moderator. Zatrudniacie jakis nie kumatych moderatorow
? Co to wogole ma byc


Jeśli masz pytanie dotyczące swojego zamówienia, zgodnie z informacją z maila potwierdzającego zamówienie, skieruj je do firmy drogą mailową lub korzystając z formularza kontaktowego (link znajdziesz choćby tu: http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp). Ponadto pamiętaj, aby podać numer zamówienia.

Forum służy do dyskusji między graczami, nie mamy możliwości wyszukiwac tutaj i rozwiązać indywidualnych problemów z zamówienieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2005 o 18:14, Destro napisał:

> Na forum cdaction karzdy redaktor odpowiada lub moderator. Zatrudniacie jakis nie kumatych moderatorow
> ? Co to
wogole ma byc

Jeśli masz pytanie dotyczące swojego zamówienia, zgodnie z informacją z maila potwierdzającego zamówienie,
skieruj je do firmy drogą mailową lub korzystając z formularza kontaktowego (link znajdziesz choćby tu: http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp).
Ponadto pamiętaj, aby podać numer zamówienia.

Forum służy do dyskusji między graczami, nie mamy możliwości wyszukiwac tutaj
i rozwiązać indywidualnych problemów z zamówienieniami.



A to ciekawe... wysylalem juz do innego bledy zwiazenego z moim kontem emaile i jakos nikt nie odpisal. Dopiero po interwencji na forum dostalem odpowiedz. Blad juz jest rozwiazany bo zamowienie widnieje w moim dziale zamowien.

Co do forum to jest to dzial "tutaj zglaszamy problemy" co mi niby taki gracz pomoze ? tutaj chodzi zebyscie wy nam pomagali.

Mam nadzieje, ze takich problemow juz nie bedzie.

Pozdrawiam i zycze powodzenia. No i dzieki za naprawienie bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2005 o 20:42, Urbaniak napisał:

Czy jest jakaś możliwość żeby zmienić swój nick na koncie??



Nie i raczej nie będzie. Jak gdzies tu na forum przeczytałem, jeden z pracowników CDP stwierdził że nie bedzie możliwosci zmieniania tożsamości, przepraszam ale to nei cytat tylko to co wywnioskowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam takie pytanie. Niedługo mają byc nowe wizytówki i moje pytanie brzmi: Czy dane teleadresowe które ewentualnieby tam byłyby moje, nie znalazły by się oczywiście publicznie do wglądu dla normalnego użytkownika czy moderatora ?? Nie to że się czegos wstydze ale takie dane to powinna firma trzymac tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2005 o 21:51, Modest-Vermin napisał:

Ja mam takie pytanie. Niedługo mają byc nowe wizytówki i moje pytanie brzmi: Czy dane teleadresowe które ewentualnieby tam
byłyby moje, nie znalazły by się oczywiście publicznie do wglądu dla normalnego użytkownika czy moderatora ??

co innego wizytówka a co inengo konto i znajdujące się tam Twoje dane osobowe, które jak najbardziej powinny i pozostaną zastrzeżone (nie ujawniamy ich nikomu, ochrona Waszej prywatności jest dla nas priorytetem)

PS: Nie wiem skąd wzięło się to "niedługo". Komuś zapesne z "nieprędko" się pomyliło ;-). Sprawa jest oczywiście bardzo ważna i pracujemy nad nią już teraz, ale jest na prawdę bardzo bardzo duża. Zdecydowanie "wizytówka" tu nie pasuje ;-)
"planujemy coś zupełnie nowego, bardzo bardzo dużego, opartego o ideę wizytówek. Nie jest to jednak kwestia na "zaraz" - zanim przejdziemy do tego tematu, chcemy uporać się ze wszystkimi mniejszymi kwestiami dotyczącymi strony oraz forum, a także kilkoma nowymi elementami jakie planujemy dodać."
( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=616)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

od jakiej godziny jestem notorycznie wylogowywany. co sie zaloguje i przejrze jakis watek na foum to zostaje wylogowany. czasem wystarczy przejsc z jednej strony watku na druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2005 o 22:07, KHRoN napisał:

lol... każdy dostanie 5MB na własną stronkę "o sobie i własnych grach" :>

Heh, dokladnie to samo pomyslalem (tylko bez zadnej liczby :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 00:27, Monte Christo napisał:

PODOBAJĄ MI SIĘ WLEPKI z prawej strony powiadamiające o odpowiedzi i zaznaczających moje posty

Ocho. Już te "wlepki" wróciły na swoje stare miejsce. Chyba nie zdały egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 02:07, Monte Christo napisał:

??? Chyba nie kapuję... przeciaż dalej są...

Chodzilo mi o "Odpowiedź" i "URL". Są znów po lewej stronie pod nickiem.
Przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 08:50, A-cis napisał:

> ??? Chyba nie kapuję... przeciaż dalej są...
Chodzilo mi o "Odpowiedź" i "URL". Są znów po lewej stronie pod nickiem.


bo tam jest ich miejsce :)
to ze pojawily sie gdzies indziej bylo spowodowane zmiana w stylach - przegladarka musiala je przeladowac, a ze nie robi tego za kazdym razem efekt byl taki ze miales je przez pewien czas w innym miejscu

jeszcze raz przypomne - jesli nagle cos zaczyna sie zle wyswietlac moze to byc spowodowane zmianami wprowadzanymi przez nas w stylach, wiec zanim cos zglosicie - zalecam przeladowanie strony [ctrl + F5]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować