• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.10.2005 o 09:33, Rzezim napisał:

Bo problem jest dość dziwny.


Pani Meghan_mph otrzymala od nas emaila z odpowiedzia po zgloszeniu nam tego problemu lecz do dzis nie skontaktowala sie z nami w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przypomnę się, bo może w natłoku wydarzeń mój problem umknął. Co więcej chciałbym zwrócić uwagę, na mój wątek "Zmiana e-maila" bo okazuje się że problem taki jak mój występujw u innych użytkowników również.

Dnia 19.10.2005 o 09:27, drSlaanesh napisał:

Założyłem osobny wątek ale moze opis mojego problemu powinien znaleźć się tutaj.


W związku ze zmianą adresu e-mailowego
(niezależna ode mnie zmiana domeny )

Na stronie Cdprojektu zarejestrowałem się w zeszłym roku. W międzyczasie zmieniła
się domena mojego adresu emailowego, tak że mam nowy adres, a starego po prostu już nie ma. Chciałem dokonać analogicznej
zmiany w serwisie gram.pl, ale przy zmianie e-maila wymagane jest potwierdzenie, które jednak wysyłane jest na dotychczasowy
adres e-mailowy, już nieistniejący. I koło się zamyka.

Wysyłałem dwa zapytania za pośrednictwem formularza kontaktu, ale
jak na razie brak jest jakiegokolwiek odzewu. Proszę o kontakt kogoś z osób zarządzajacych kontami w serwisie. Taka sytuacja
jest dla mnie niezwykle niewygodna i uniemożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem serwisu gram.pl.

Pozdrawiam

Sebastian
Walkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 09:19, Leo napisał:

jesli nagle cos zaczyna sie zle wyswietlac moze to byc spowodowane zmianami wprowadzanymi
przez nas w stylach, wiec zanim cos zglosicie - zalecam przeladowanie strony [ctrl + F5]

No tak, tylko skąd ja miałem wiedzieć że to mi się źle wyświetla. Myślałem że tak ma być :)
Wszystkie opisane zmiany widziałem jak należy, a umieszczenie "Odpowiedzi" i "URL" w panelu tekstowym złożyłem na karb szykowania przez Was miejsca pod nickiem na awatary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 08:50, A-cis napisał:

> ??? Chyba nie kapuję... przeciaż dalej są...
Chodzilo mi o "Odpowiedź" i "URL". Są znów po lewej stronie pod nickiem.
Przynajmniej u mnie :)


Ja miałem na myśli ''wlepki'' te po prawej stronie - nie linki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prosze o możliwość pełnej personalizacji forum- chodzi o tematy przypięte. Chciałbym żeby była możliwość odpięcia tych które nam forumowiczom przypinacie- bo mi się bałagan robi:)
Dziękuje bo wiem że nic z tego nie będzie:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w moim zamowieniu pozycja "Soldiers: Ludzie Honoru " zamienila sie w "Soldiers: Ludzie Honoru [PRE-ORDER] planowana wysyłka: 27 października 2005" z dopiskiem "Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 27 października 2005 (wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne w sklepie).", pomimo tego ze status zamowienia brzmi "wysłane w dniu 20 października 2005"

ja kupilem ja po 49,99 teraz bedzie po 39,90, wyglada na to ze przy ogladaniu szczegolow zamowienia skrypty pobieraja opis towaru z bazy(aktualny stan w sklepie) a nie z momentu w ktorym zostalo zamowienie zlozone (tylko cene pamieta dobrze, z chwili zamowienia; ale cala reszte juz nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w grze "City of Heroes" http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=252 jest infomacja: "Format: 0xCD"

btw. czy ta gra nie wymaga abonamentu (tak jak guild wars") czy tez moze trzeba placic abonament (ale nie ma w opise tej gry tekstu jaki znajduje sie w world of warcraft ze "Do gry wymagane jest wnoszenie opłat abonamentowych") ; bo jak jest bez abonamentu to bym ja moze kupil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=657&u=52 "Forumowiczu dołącz..."
Mam ustawione wyświetlanie po 50 postów na stronę, licznik na głównej forum pokazuje że temat ma już 52 posty [i ma policzyłem], na głównej stronie widać też że temat ma dwie strony, ale gdy do niego wchodzę ma tylko jedną [i na niej są te 52 posty] - zarówno gdy kliknę na 1, 2 czy nazwę tematu przenosi mnie na jedyną istniejącą stronę - pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

juz go uciszyli

btw destro, "pod wiatr" a nie "do góry" :P

--------

wie ktos po czym poznac ze kod rejestracji elektronicznej obejmuje "wieczysta gwarancje"?
chyba ostatnie 3 znaczki w pierwszej czesci kodu do tego sluza? mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to nie do końca problem ale sugestia co do serwisu gram.pl. Mianowicie chodzi mi o gelerie screenów do gier. Czy nie można by zorganizować ich jakoś inaczej, żeby nie otwierało się za każdym razem nowe okno jak chce zobaczyć inny screen? Żeby było coś w stylu przycisków "następne" i "poprzednie". Myślę, że ułatwiłoby to przeglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 17:00, Daerdin napisał:

Może to nie do końca problem ale sugestia co do serwisu gram.pl. Mianowicie chodzi mi o gelerie screenów do gier. Czy nie
można by zorganizować ich jakoś inaczej, żeby nie otwierało się za każdym razem nowe okno jak chce zobaczyć inny screen?
Żeby było coś w stylu przycisków "następne" i "poprzednie". Myślę, że ułatwiłoby to przeglądanie.


Napisz to na http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam mala sugestie - dajcie odpiac ten temat.
narazie w FEAR-a sobie nie pogram i watek raczej malo mnie interesuje.
natomiast jezeli w przyszlosci bede go potrzebowal to z pewnoscia znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować