• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

U mnie w porządku. Ja mam tylko czasem inny błąd, jak klikam "dodaj post" to czasem nic nie wczytuje i sie zmula jakby neta nie było, a jak klikam forum to ładnie wchodzi. Naszczęscie rzadko to występuje.
A co do Waszego problemu to raczej nie z winny CDP. Gdy wprowadzali poprawki to pamietam że nie strona sie nie wyswietlała z powodu braku połączenia z bazą danych. Podejrzewam że zanim cos robią na serwerze to już to musi działac w 100% i jest sprawdzone gdzies na innej bazie. Wiec jak pracują nad stroną/forum to nie wyświetla niczego, bo większosc oparta jest na MySQL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 17:18, michal19 napisał:

Jak to jest że na róznych tematach mam rózne statusy?


Status jest przypisywany do posta. Więc jeśli jakiegoś napisałeś jako Obywatel, to taki status zostanie przy tym poście już na zawsze. To rozwiązanie jest o tyle dobre, że można zobaczyć "karierę" poszczególnych osób na forum. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na głównej stronie po prawej stronie w tych bannerach informujących o WoW Xboxie i innych środkowo dolny tekst jest napisany kolerem ciemno niebieskim i jest dość ciężko czytelny. Zmieńcie kolor na troszke jaśniejszy bo nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przypiete tematy potrafią zmienić kolor na czary (tak jak by były tam nowe posty) ale ich tam niema co zresztą z daty ostatniej modyfikacji wynika (zresztą wcale sie do góry nie przesuneły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wysówam się z prośbą do administratorów gram.pl o zaostrzenie regulaminu forum. Dzisiaj jeden delikwent już zrobił olbrzymie zamieszanie na forum tworząc bezsensowne wątki np. "Któa pasta do zębów jest lepsza" ale nie w celu dowiedźenia się o tym tylko zaśmiecenia forum. Moderatorzy wypowiedzieli się w tej sprawie że nie mogą blokować takich wątków bo to są "luźne ankiety" a są one dozwolone. Prosze o przemyślenie możliwości wprowadźenia bardziej rygorystycznego regulaminu bo wkońcu forum zamieni się w śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie do forumowiczów.
Czy ktoś ma może jakieś problemy przy przełączaniu stron? Ja nieraz muszę dość długo czekać (otrzymuję komunikaty o przekroczeniu limitu czasowego), ponownie klikać, nieraz wychodzić z netu i ponownie wchodzić.
Ale nie jestem pewien co jest tego przyczyną, ponieważ kilka dni temu zmieniłem program antywirusowy na avasta i być może to on mi trochę miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM MAŁY PROBLEM - KUPIŁEM NIEDAWNO GRĘ WORMS WORLD PARTY [NALEŻĄCA DO SERII EXTRA KLASYKI]
I NIE BYŁO W NIEJ KLUCZA DO REJERSTRACJI ELEKTRONICZNEJ - SKĄD MOGE WZIĄŚĆ TEN KLUCZ I CZY WOGOLE JEST DOSTĘPNY W TEJ GRZE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 23:19, A-cis napisał:

Mam pytanie do forumowiczów.
Czy ktoś ma może jakieś problemy przy przełączaniu stron? Ja nieraz muszę dość długo czekać
(otrzymuję komunikaty o przekroczeniu limitu czasowego), ponownie klikać, nieraz wychodzić z netu i ponownie wchodzić.
Ale
nie jestem pewien co jest tego przyczyną, ponieważ kilka dni temu zmieniłem program antywirusowy na avasta i być może to
on mi trochę miesza.


Ja Ci powiem że też mam ten problem. Ale poprostu wyłączam FF ( bo go używam ) jeszcze raz włączam i już wszystko gra, ale sam fakt tego błędu jest drażniący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 16:46, Modest-Vermin napisał:

Ja Ci powiem że też mam ten problem. Ale poprostu wyłączam FF

Też używam FF. Sądzisz, że to jego wina?

Czy ktoś kto używa IE ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja myśle że to wina FF. W IE strona internetowa mojej szkoly wczytuje sie błyskawicznie a w FF wogołe bo mi sie nie chce czekac, i zawsze tak jest. Ale i tak wole FF, o wiele funkcjonalniejszy i bezpieczniejszy w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 17:04, A-cis napisał:

Czy ktoś kto używa IE ma taki problem?

---> Tzn czy czasami strony gram.pl nie działają ? Tak mam taki problem, muszę po prostu odczekać, nie pomaga ani wyłaczenie Avanta, ani rozłączenie i ponowne wlączenie neta... Na Operze też wtedy gram.pl nie działa. Ale nie wiem czy to moje problemy czy serwisu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Juz Ci o tym pisali, ale jak widac nie sluchasz :/. WYLACZ CAPS LOCK!! Pisanie z jego uzyciem oznacza krzyk a nikt nie lubi krzykaczy...
To po pierwsze. Co do problemu to na pudelku powinna byc informacja o tym co znajdzies w srodku. Jesli jest tam informacja, ze powinna byc karta rejestracji elektronicznej to znaczy, ze masz wybrakowany produkt. W takim wypadku nalezaloby sie skontaktowac BEZPOSREDNIO z CDP a nie pisac na forum. http://www.gram.pl/kontakt.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam XP+SP2 i za nic nie moge ściągnuć patch do gry (żadnej).Grzebalem w ustawieniach internetowych zabiespieczeniach itp. no i nieda rady.Może jakasz podpowiedz? Na starej stronie tego problemu niemialem. A może wam cosz szwankuje ostatnich pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 22:23, borislav napisał:

Mam XP+SP2 i za nic nie moge ściągnuć patch do gry (żadnej).Grzebalem w ustawieniach internetowych zabiespieczeniach itp.
no i nieda rady.Może jakasz podpowiedz? Na starej stronie tego problemu niemialem. A może wam cosz szwankuje ostatnich pare
dni?

MI także nie działa więc to nie wina Twojego oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 22:23, borislav napisał:

Mam XP+SP2 i za nic nie moge ściągnuć patch do gry (żadnej).Grzebalem w ustawieniach internetowych zabiespieczeniach itp. no i nieda rady.Może jakasz podpowiedz? Na starej stronie tego problemu niemialem. A może wam cosz szwankuje ostatnich pare dni?


a dokladnie co sie dzieje? konkretnie przy jakich plikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie do forumowiczów.
Czy ktoś ma może jakieś problemy przy przełączaniu stron?
Generalnie często korzystam z IE i czasami ale bardzo rzadko.. może zaledwie dwukrotnie miałem to, klopoty ze zmianą stron. Przekroczenia limitu nie miałem jeszcze nigdy. Nie muszę jak do tej pory wychodzić i wchodzić z netu. (Czasami mam tak - to samo ja ty - z kolei na Interii - ale tylko i wyłącznie tam).Korzystam z kablówki i.. chyba dość dobrze się spisuje. :) Może to jednak ten program anty -w.. ci miesza. Przynajmiej na tej witrynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować