• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.10.2005 o 11:49, Pablo_bel napisał:

Generalnie często korzystam z IE /.../ Przekroczenia limitu nie miałem jeszcze nigdy.


Dzięki za info. Spróbuję przez jakiś czas korzystać i IE. Zobaczę czy problem będzie się powtarzał.
Leo nie zabiera na ten temat głosu, to znaczy że problem chyba nie u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2005 o 09:00, Leo napisał:

> Mam XP+SP2 i za nic nie moge ściągnuć patch do gry (żadnej).Grzebalem w ustawieniach internetowych zabiespieczeniach
itp. no i nieda rady.Może jakasz podpowiedz? Na starej stronie tego problemu niemialem. A może wam cosz szwankuje ostatnich
pare dni?

a dokladnie co sie dzieje? konkretnie przy jakich plikach?


najpierw chcialem patcha do Etherlords 2 bo się dowiedzalem ze sporo osób gra przez sieć na glównym serwerze,a że się nie udalo sprobowalem kilku latek tj. ściągnuć, tak na oślep z różnych gier no i nic.Dzisaj w pracy ściągalem ten patch bezproblemowo ale tam mam tylko XP bez SP2.A może to wyna Explorera (mam 6 chyba)?Nie raczej nie bo w pracy też używam Explorera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2005 o 11:49, Pablo_bel napisał:

Mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś ma może jakieś problemy przy przełączaniu stron?
Generalnie często korzystam z IEi czasami ale bardzo rzadko.. może zaledwie dwukrotnie miałem to, klopoty ze zmianą stron.
Przekroczenia limitu nie miałem jeszcze nigdy.


Hej. Problem jest nam znany acz bardzo trudny do namierzenia, gdyż wiąże się z ucinaniem sesji nawiązywanej przez przeglądarkę z serwerem www. Gdy sesja zostaje ucięta, łączenie się z serwerem w celu otwarcia nowej strony jest przerywane permanentnie - rozwiązuje to dopiero ponownie kliknięcie na innym linku lub restart przeglądarki.

W dniu wczorajszym wprowadziliśmy drobne poprawki po stronie konfiguracji serwera i obecnie testujemy razem z Wami :) czy całkowicie rozwiązało to ten problem. Mamy nadzieję że tak, aczkolwiek jeśli ktoś zaobserwuje problemy z "zamieraniem" strony po kliknięciu na jakimś linku, bardzo proszę o umieszczenie informacji:
1) o której godzinie wystąpił problem (z sekundami jeśli się da - im dokładniej tym lepiej :),
2) na jakiej stronie byliście w chwili kliknięcia na linku (link mile widziany)
3) na jakim linku kliknęliście (jw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2005 o 18:54, borislav napisał:

patcha do Etherlords 2 bo się dowiedzalem ze sporo osób gra przez sieć na glównym serwerze,a że się nie udalo sprobowalem kilku latek tj. ściągnuć, tak na oślep z różnych gier no i nic. Dzisaj w pracy ściągalem ten patch bezproblemowo ale tam mam tylko XP bez SP2.


sprawdzilismy wszystkie patche do Etherlords 2 oraz losowo kilka innych latek i wszystkie dzialaja - testowalismy na komputerach z SP2 jaki bez niego.
prawdopodobnie cos jest nie tak z przegladarka - prosze wyczyscic pliki tymczasowe / cookie, mozna takze sprobowac zainstalowac inna przegladarke i upewnic sie ze to nie jest problemy z laczem lub komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 08:01, Destro napisał:

W dniu wczorajszym wprowadziliśmy drobne poprawki po stronie konfiguracji serwera i obecnie testujemy razem z Wami :)


Aaaa. To w takim razie wracam do FF. Bo wczoraj właśnie przeniosłem się na IE i na razie nie miałem tam żadnych problemów, ale to równie dobrze mogło być spowodowane Waszą zmianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 14:00, upiordliwy napisał:

Mam pytanie - czem niektóre wątki nie chcą sięodświeżać - jest napisane - ostatni post z godziny 13 : 45 ale pokazuje mi
ten z 10: 10 jako ostatni...


czy mógłbyć bardziej sprecyzować swój problem? Który wątek wyświetla się z godziną 10:10 mimo ostatniego posta z 13:45?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Troszkę głupie pytanie ale zamawiałem gre przez internet pierwszy raz:).No wiec tak gra doszła,wszystko ładnie ,tutaj musze pochwalic także firme kurjerską która sama zadzwoniła domnie i powiedziała około której godziny bedą umnie z paczką.Moje pytanie jest takie czy mam teraz poinformować jakoś CDP że gra doszła ??. Zasugerowałem się tym że na moim koncie w "Moje aktualne zamówienia w sklepie" dalej sie znajduje ta gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>

Dnia 28.10.2005 o 14:21, Destro napisał:

czy mógłbyć bardziej sprecyzować swój problem? Który wątek wyświetla się z godziną
10:10 mimo ostatniego posta z 13:45?


Mi tak wczoraj wątek Forumowa mafia wyświetlał. Na głównej stronie forum było napisane, że ostatni post został dodany chyba o 22.05, a jak wchodziłem to cały czas widniał post pana W. z przed 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PROBLEM Z KONTEM W TOCA RACE DRIVER 2- NIE PAMIĘTAM HASŁA DO MOICH KONT.
CZY JEST MOŻLIWOŚĆ SKASOWANIA KONT I UTWORZENIE NOWYCH ALBO W JAKI SPOSÓB PRZYPOMNIEĆ SOBIE HASŁO? NIE MOGĘ BEZ TEGO ZALOGOWAĆ SIĘ DO GRY W SIECI.

z góry dziękuję
maciekt1000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za dwa posty ale:
Wiem już wczym rzecz z tym nieodświeżaniem wątku. Forum ma pewnie jakieś problemy z dodaniem nowej strony, bo jeśli ktoś ma ustawione 50 postów na stronie, to te posty których nie widać powinny być już na nowej stronie. Gdy przestawiłem na 40 postów na stronę, szukane posty normalnie widać, gdy wróciłem do ustawienia 50/str to znikły one znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>/.../
---> Już się pojawiło :-) Chodzi pewnie o to, że dzielnikami 1100 jest 20 i 50, natomiast 30 i 40 już w nie, w związku z czym ustawienia 30,40/str nie potrzebowały tworzenia nowych stron do wyświetlania tych postów. Mogą mieć natomiast problemy przy kolejnych postach, gdy będzie musiała dla tych ustawień zmienić się strona. Więc jest to rzecz do naprawienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować