• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.11.2005 o 12:17, TYHE napisał:

próba kursywy - dlaczego w drugim nawiasie masz u ?


Tak wychodziło po kliknięciu na przycisk I. Sprawdzałem w trzech przeglądarkach. Teraz już działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z podpiem. Mianowicie nie zapamiętuje go. Za każdym razem muszę wpisać swój podpis. Przeładowałem style wszędzie gdzie się dało. Mam Firefoxa 1.0.7 i Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Chyba dzisiaj kolejny zwis był, co? I to kilka godzin, będą się takie problemy powtarzały?? Mam nadzieję że nie, chyba że to tylko u mnie coś nie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2005 o 19:05, Podpułkownik napisał:

Na poprzednim forum tak nie było.


Oj nie gadaj też pamiętam na poprzednim forum taką zwiechę parogodzinną. Ale jedną, a tu juz dwie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2005 o 19:06, Tomi_323 napisał:

U mnie też nie chodziło. Pewnie upgrade robią :))


To by ogłosili, wkońcu ich praca nie może obejśc się bez echa :P bo rzeczywiście zmiany są przemyślane i idą w dobrym kierunku. Pewnie drobne prace/modernizacje na serwerze bo stron CDP, Witchera też nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Mam pytanko. Dzisiaj chciałem sobie ściągnąć filmik ze wspomnieniami Haloween GW i nie mogłem. Po jakimś czasie pobierania wyskoczyło mi powiadomienie o tym że nie można dokończyć pobierania, bo: nie można odczytac pliku żródłowego". Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj około godziny 16.15 komputer o adresie IP 70.84.0.10 wysłał informacje charakterystyczne dla ataku NMap Xmos Scan.
To Od Was?
Norton zablokował ten adres IP na 30 minut, musiałem go wyłaczyć, żeby do Was napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2005 o 16:28, KrzysztofMarek napisał:

Dzisiaj około godziny 16.15 komputer o adresie IP 70.84.0.10 wysłał informacje charakterystyczne dla ataku NMap Xmos Scan.
To Od Was?
Norton zablokował ten adres IP na 30 minut, musiałem go wyłaczyć, żeby do Was napisać.


Przekazałem sprawę do naszego administratora, aby to sprawdził. Ogólnie, mogę powiedzieć tyle, że żadnych scanów ani podobnych rzeczy nie robimy (co mam nadzieję, jest oczywiste ale i tak to napiszę :). Nie mam pojęcia skąd i czemu Norton dał Ci takowy alarm. Czy robiłeś w tym momencie coś na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2005 o 16:41, Destro napisał:

> /.../
nie robimy (co mam nadzieję, jest oczywiste ale i tak to napiszę :). Nie mam pojęcia skąd i czemu Norton dał Ci takowy alarm.
Czy robiłeś w tym momencie coś na gram.pl?

Oczywiście, że nie robicie. Ja akurat połaczyłem sie z Gram i chyba zmieniałem stronę. Piszę chyba, bo sam nie jestem do końca pewien czy już byłem na stronie, czy na głównej nie nacisnąłem przedwcześnie miejsca, gdzie po załadowaniu pojawia się przycisk, tak, że nie warto się tym przejmować. Kiedyś miałem sporo skanowania portów, ale od czasu, jak mam sprzętowy router to skanowanie portów mam raz na dwa miesiące. A żeby mi wyświetlił się adres CDP to pierwszy raz, ja po prostu z ciekawości i jako ciekawostkę piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziwny problem z podpisem. Otóż, w szkole napisałem posta na macu i wpisałem podpis. Gdy wróciłem do domu na PC i chciałem dodać post, zauważyłem, że pojawił się podpis w okienku. Jednak przy pisaniu kolejnego posta podpisu już nie było. Przy czym u mnie podpis nigdy się nie zapamiętywał. Jaka jest przyczyna tych dziwnych rzeczy? Czy może za to odpowiadać forma podpisu? Np. polskie litery, cudzysłowy? Na obydwóch komputerach jest Firefox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować