• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.12.2005 o 18:08, PolishWerewolf napisał:

Jedynie te które uległy zmianie są
zaznaczone na kolorowo.

No własnie! Chyba źle wcześniej wyjaśniłem :)
Te co uległy zmianie mimo, że tam nie zglądałem pozostają szare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(...) Hmmm, moim zdaniem te screeny dobrze działają... Ale jak już mówiłem wcześniej, jeśli raz wejdziesz, nawet jak nie przeczytasz żadnego, to gdy wejdziesz ponownie, wszystkie tematy robią się szare. Pozostają kolorowe, jedynie wtedy, gdy w czasie gdy zamknięciem i ponownym otwarciem strony, ktoś dodał jakiś post. Chyba tak to trzeba wytłumaczyć, narazie nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiem , że to właściwie nie jest problem....

...ale dlaczego to jest? :D

mam taka dziwną kreseczkę na forum a np. na stronie z newsami ani w sklepie nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

o.O a ja takiego czegoś nie mam, mam normalnie :P usóń może te obrazeczki z tempa i przeładuj i będzie ok wystko ;)
Ps. Wg. to jakieś "urozmaicenie" a nie problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czemu ale mam zaznaczone kolorem szarym(czyli tym który informuje że od czasu kiedy zajrzałem do danego tematu nie ukazały się żadne posty) tematy na które nigdy wcześniej nie wchodziłem! Raz mi sie zdarzyło że wszystkie tematy były zakreślone na szaro.A na pewno na pewno do nich nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2005 o 17:10, Yasiu89 napisał:

Mam problem z forum.


Nie tylko Ty masz taki problem... Widzę, że to jakieś nowe "ulepszenie", bo u mnie i u Darkstar 181 też tak jest (i nie tylko u nas). Nie wiem jak innych, ale mnie to strasznie wkurza, bo lubie wiedzieć, które wątki przeczytałem, a które nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 16:38, TYHE napisał:

/.../
mam taka dziwną kreseczkę na forum a np. na stronie z newsami ani w sklepie nie mam :D

Ja mam też taką kreskę. W takim razie, ponieważ Ty masz a WoWmen nie ma, uważam to za wyróżnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 17:44, Abi Dalzim napisał:

Nie tylko Ty masz taki problem... Widzę, że to jakieś nowe "ulepszenie", bo u mnie i u Darkstar
181 też tak jest (i nie tylko u nas). Nie wiem jak innych, ale mnie to strasznie wkurza, bo
lubie wiedzieć, które wątki przeczytałem, a które nie...


To jest ulepszenie. :) Destro napisał w wątku dotyczącym aktualizacji forum, że: "* zmieniono sposób określania które wątki są nieprzeczytane. Od teraz oznaczanie działa w oparciu o datę odwiedzin (zapisywana na serwerze) i ID przeczytanych tematów (cookie), nie historię przeglądarki. Dzięki temu funkcja działa u użytkowników z wyłączoną historią a także umożliwia poprawne oznaczanie tematów u osób korzystających z więcej niż jednego komputera."

Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 17:52, Sarafan_Knight napisał:

Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśnia. :)


Wolałem po staremu... Wtedy wszystko było "jaśniejsze". Powinna być opcja wyboru - czy chce sie po staremu czy po nowemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 17:52, Sarafan_Knight napisał:

> Nie tylko Ty masz taki problem... Widzę, że to jakieś nowe "ulepszenie", bo u mnie i u
Darkstar
> 181 też tak jest (i nie tylko u nas). Nie wiem jak innych, ale mnie to strasznie wkurza,
bo
> lubie wiedzieć, które wątki przeczytałem, a które nie...

To jest ulepszenie. :) Destro napisał w wątku dotyczącym aktualizacji forum, że: "* zmieniono
sposób określania które wątki są nieprzeczytane. Od teraz oznaczanie działa w oparciu o datę
odwiedzin (zapisywana na serwerze) i ID przeczytanych tematów (cookie), nie historię przeglądarki.
Dzięki temu funkcja działa u użytkowników z wyłączoną historią a także umożliwia poprawne oznaczanie
tematów u osób korzystających z więcej niż jednego komputera."

Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśnia. :)

Jak tak parę razy pozmieniają to wkrótce przestanę sie orientować na forum.Wolałem starą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak, jak było nowe forum, to wszyscy narzekali, że chcą stare. A kiedy powrócono do trybu ze starego forum, to zaś narzekają, że tamto było lepsze. I jak tutaj pogodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 19:14, PolishWerewolf napisał:

I jak tutaj pogodzić??


No fakt. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim równo dogodził. Ale i tak jest dobrze według mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Według mnie też, taki system jest moim zdaniem lepszy. Bo nie musimy się zastanawiać, ile wątków i tematów dodane od naszej ostatniej wizyty, skoro jest to wszystko zaznaczone wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 19:18, PolishWerewolf napisał:

Według mnie też, taki system jest moim zdaniem lepszy. Bo nie musimy się zastanawiać, ile wątków
i tematów dodane od naszej ostatniej wizyty, skoro jest to wszystko zaznaczone wyraźnie.

Jak tak uważasz, to siądź i wypisz komuś długą odpowiedź, tak na 20 linijek tekstu. Jak nie piszesz dziesięcioma palcami, tylko dwoma, to po dodaniu posta zobaczysz, że wszystkie poprzednio nie przeczytane już zdążyłeś przeczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 17:44, KrzysztofMarek napisał:

Ja mam też taką kreskę. W takim razie, ponieważ Ty masz a WoWmen nie ma, uważam to za wyróżnienie
;)


to jest Kreseczka Zasłużonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to dobre miejsce, jak nie to przenieście, jak tak to przedstawię mój problem. Mam zarejestrowane dwie gry ( Spell Force) tylko że robiłem to z zakładu w którym pracowałem, teraz zmieniłem prace i nie mam dostępu do tamtego kąta. Czy istnieje możliwość przeniesienia zarejestrowanych gier na nowe konto które założyłem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2005 o 11:04, iro1979 napisał:

A ja mam 2 screeny i widać na nich co jest nie tak :)


Polecam zmianę przeglądarki.

IE jest taki sobie...
Polecam np.: Operę. Darmowa i ładnie ułatwia wszystko... np. kilka kart w jednym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2005 o 19:14, WoWmen napisał:

Jak nie masz dostępu? wpisujesz email i hasło i po krzyku.
Nie ma sprawy tyle to ja wiem tylko jak chce coś zmienić ,zamówić to idzie zapytanie o potwierdzenie na tamto konto i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować