• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wydaje mi się, że skoro przycisk "Oceń grę" (w Moim koncie) jest zamieszczony przy każdej z gier, to przy ocenianiu gry, w górnej rubryce powinien automatycznie pojawiać się tytuł gry.
Inaczej przecież wystarczył by tylko jeden taki przycisk na górze lub na dole strony.
Poza tym, powinno być można oceniać samą grę bez konieczności pisania recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Super, że nam pomagacie i zgłaszacie swoje uwagi!

Narazie plz wybaczcie, że nie będziemy odpisywać na bieżąco wszystkim, ale najpierw staramy się przeczytać wszystkie posty i analizować błędy. Chcemy na bieżąco i jak najszybciej wszystko poprawiać.

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie do Venoma:
To pytanie niejest raczej związane z tym tematem... więc czy ty Venom grasz w Quake''a 2 ? Bo widziałem jakiegoś Venoma... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1. To chyba nie jest pudełko gry. Zanim obrazek się załadował, tymczasowy tekst też był o pudełku od gry. To w sumie tylko kosmetyka...
2. Jak dodajemy obrazek, to żeby pokazywało tylko pliki jpg, gif, a nie wszystkie - będzie nam łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W momencie dodawania posta otwiera się nowe okienko - dobrze, gdyby było jakoś oznaczone którego tematu się tyczy. Czasem może się zdarzyć, że ktoś pisze pare postów naraz i zamieści wypowiedź nie tam gdzie trzeba.

Poza tym przyłączam się do opinii na temat wprowadzenia możliwości edycji posta. No i czekamy na wizytówki i wszelkie możliwości zmian z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem ze sklepem.

Jestem zalogowany na http://gram.pl a przy próbie obejrzenia koszyka przenosi mnie na https://www.gram.pl/sklep_komunikat.asp?k=2&g=1 (pierwszy obrazek)

po ręcznej zmianie adresu na https://gram.pl/sklep_komunikat.asp?k=2&g=1 jest ok (drugi obrazek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po przeczytaniu tematu zonaczonego logo CDP (nowe wypowiedzi pracowników), ono dalej nie znika. Nie wiem, może zniknie po ponownym zalogowaniu?
Przyłączam się też do prośby, aby było jakieś odróżnienie tematów przeczytanychm, od nieprzeczytanych.

Te ikonki oznaczające kategorię tematu mogłyby również być nieco czytelniejsze. Bo taie kwadraciki nic nie mówią - trzeba patrzeć i tak u góry, co oznaczają.
Możnaby tak - gry - rysunek CD
Pomoc Techniczna - rysunek Komputera
Film, muzyka, książki - może książka? :)
Komentarze - zwój?
Nowe technologie - żarówka ;)
NKT i Freestyle - czym one się różnią? Jakaś kolorowa plama (rozlana farba) :)
Jeśli rzecz jasna zmieszczą się w takich małych kwadracikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze nie sprawdzałem, ale mam nadzieję, że forum nie ma już problemu, gdy ktoś wpisze kod html, albo jakiegoś programu i nie zjada znaczków?
Przydałoby się wprowadzić możliwość wpisywania kodu do posta - tak żeby się wyróżniał. Czyli jakieś znaczniki (code)(endcode) np...
Niby to nie jest forum dla programistów, ale kiedyś podawałem kod i to była prawdziwa droga przez mękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wprowadzenie komentarzy na forum powoduje pewną rozbieżność. Na forum można odpowiadać na inne posty, więc pojawia się to i w komentarzach. Jednak z poziomu komentarzy nie ma opcji odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 13:52, Zgodny napisał:

Uzupełnienie problemu ze sklepem:

Przez https://gram.pl nie da się nic zamówić, bo po kliknięciu na "zamów tylko dostępne"
przenosi na https://www.gram.pl (obrazek 1 w moim poprzednim poście)


Adres gram.pl jest błędny i został już zablokowany. Poprawnym adresem naszego serwisu jest www.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 13:58, Venom napisał:

> Uzupełnienie problemu ze sklepem:
Adres gram.pl jest błędny i
został już zablokowany. Poprawnym adresem naszego serwisu jest www.gram.pl


Logo serwisu sugeruje inny adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:03, Zgodny napisał:

> > Uzupełnienie problemu ze sklepem:
> Adres gram.pl jest błędny i
> został już zablokowany. Poprawnym adresem
naszego serwisu jest www.gram.pl

Logo serwisu sugeruje inny adres :)


No tak, ale wygladalo by kiepsko z www na początku :D, a zgodność ze standartami sieciowymi być musi! :)

Dzięki za zwrócenie na to uwagi, już zrobiliśmy przekierowanie z gram.pl na www.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować