• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja także mam pytanie - czy już nie będzie "wizytówek" oraz rozbudowanego "profilu"?.

Miałem także nadzieje ,że zrobicie coś z forum - ledwo serwis zaczął chodzić - już się niewielki bałagan robi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:04, Valed napisał:

Ja także mam pytanie - czy już nie będzie "wizytówek" oraz rozbudowanego "profilu"?.

Miałem także nadzieje ,że zrobicie
coś z forum - ledwo serwis zaczął chodzić - już się niewielki bałagan robi ;).


Będzie, będzie, ale planujemy zrobić to naprawde fajnie i w rozbudowanej wersji. Trzymamy się zasady "zrobić raz a porządnie, zamiast wprowadzać tymczasowe półśrodki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:06, Venom napisał:

Będzie, będzie, ale planujemy zrobić to naprawde fajnie i w rozbudowanej wersji. Trzymamy się zasady "zrobić raz a porządnie, zamiast wprowadzać tymczasowe półśrodki" :)


I chwała Wam za to. Aby było dobrze trzeba coś zrobić porządnie i się nie spieszyć. Czekamy z niecierpliwością.
Czy ze statusami trzeba znów zaczynac od początku czy dorobek każdego zostanie przekopiowany na nowe forum? Trochę szkoda utracić wysoki status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludki witam tu na tym nowym forum......i pytam gdzie są stare tematy......
Czekałem na ważną odpowiedż i d..................a blada się niedoczekałem.........
Przecież tematy takie jak o windows czy problemach z kompem były jedyną encyklopedią w swoim rodzaju.....
I gdzie jest moja wizytówka............

Zły ja osa..........:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:10, czesio10 napisał:

A ja prosiłbym o zdjęcia plakatów z tego packa wiedzmińskiego bo mam na neigo ochotę ale nie wiem który plakat kepszy. Prosze
o dodanie zdjeć


No i masz co chciałeś - teraz nawet otwieracz wygląda jak plakat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 12:24, Persona Non Grata napisał:

w IE też nie odświeżyło- może to jakiś globalny błąd a nie dla danej przeglądarki tylko?


Mi się normalnie odświeza i pod firefoxem mozillą i pod explorerem...ten błąd wyskakuje u panów..sprawdzałem na innych kompach i tez normalnie działa.

Jedynie kto wymyślił ten regulamin przecież stali forumowicze i tak nie miotali mięchem po tym forum.......
A nowi powinni to mieć przy zakładaniu konta.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:44, T710PH napisał:

Jedynie
kto wymyślił ten regulamin przecież stali forumowicze i tak nie miotali mięchem po tym forum.......
A nowi powinni to mieć
przy zakładaniu konta.........


Pamiętaj, że wielokrotnie forumowicze postulowali, żeby regulamin się otwierał przy zakładaniu konta. A starzy też powinni zobaczyć nowy regulamin. Nie można dzielić użytkowników ze względu na ich staż na cdprojekt.info

A przypadki rzucania mięsem zdarzały się bez względu na to, jaki ktoś miał tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się forum narazie podoba - tylko kolory troszkę ostre, ale muszą zostać :D No i szkoda trochę, że tylko gry CDP można sprzedawać - takie miałem przeczucie, ale jednak w głebi marzyłem o sklepie z używanymi grami - każdą grą. :P Wiem, że się czepiam :D No, ale jakiś wielkich problemów nie zauważyłem - tylko lekko mnie zirytowało to, że jest mail aktywacyjny, ale to tylko dlatego, że mi się poczta wolno włącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No jak dla mnie super! Gratulację choć jest jedna "wada":
jak chyba każdy myślałem że gry będą w całości opłacane wPLN !!, no ale wole już zapłacić np. 30 złotych mniej za Diablo 2 + exp niż całą 100 ;). Jeżeli chodzi o używki to dlaczego niemożna sprzedawać waszych starszch gier ??!! np. Hopkins FBI Wasza gra, z extra klasyki a sprzedać nieidzie :(:(:(
PS. Ile kosztuje koszt przesyłki pocztą i czy można u Was kupować przez kuriera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niedawno zarejestrowałem się na www.gram.pl i już mam mały problem. Chodzi o to, że gdy dokonałem rejestracji elektronicznej gry (Morrowind z NXK jeśli chodzi o ścisłość) i dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji gry, na moim koncie nic się nie zmienia. A według moich obliczeń gra powinna się pojawić na liście moich gier i powienienem dostać 5 wirtualnych złotych. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem z rejestracją nieaktualny i najwyraźniej nie miał związku z działaniem serwisu ;) (swoją drogą szkoda, że te klucze rejestracyjne nie są drukowane jakąś wzbudzającą mniej wątpliwości czcionką).

Przydałby się jakieś inne schematy kolorów - czarne napisy (treść postów) na białym tle jeszcze da się zneść ale te szare cytaty są ledwo widoczne. Dobrze by było, by w jakiś sposób były zaznaczane tematy, w których pojawiły się nowe posty od czasu ostatniej wizyty, choćby nawet tak jak na starym forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No jest nieźle! szczególnie podoba mi się wątek, że starzy użytkownicy otrzymali bonusa:) szkoda tylko, że wirtualnymi pieniędzmi nie można zapłacić chociaż do 50% w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie moge wejsc z domu do opcji sprzedaj mojej gry. z roboty na firefoxie jest w porzadku ale z domu na maxthonie i golym IE przekierowuje mnie na pierwsza strone sklepu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:08, Blackhand napisał:

Problem z rejestracją nieaktualny i najwyraźniej nie miał związku z działaniem serwisu ;) (swoją drogą szkoda, że te klucze
rejestracyjne nie są drukowane jakąś wzbudzającą mniej wątpliwości czcionką).


Niestety problem jest aktualny bo zarejestrowalem sąsiadów i nic ani wPLN ani na liscie. CO zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:11, gerux napisał:

No jest nieźle! szczególnie podoba mi się wątek, że starzy użytkownicy otrzymali bonusa:) szkoda tylko, że wirtualnymi pieniędzmi
nie można zapłacić chociaż do 50% w każdym przypadku.

ja juz zamowilem swata4 za 90 groszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:07, El Mentliko napisał:

Niedawno zarejestrowałem się na www.gram.pl i już mam mały problem. Chodzi o to, że gdy dokonałem rejestracji elektronicznej
gry (Morrowind z NXK jeśli chodzi o ścisłość) i dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji gry, na moim koncie nic się
nie zmienia. A według moich obliczeń gra powinna się pojawić na liście moich gier i powienienem dostać 5 wirtualnych złotych.
Pomóżcie!



Problemy z rejestracją zgłaszajcie proszę na adres rejestracja@gram.pl . Wysłanie e-maila gwarantuje, że problem nie zginie w gąszczy postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:14, Wredniak2003 napisał:

> Problem z rejestracją nieaktualny i najwyraźniej nie miał związku z działaniem serwisu ;) (swoją drogą szkoda, że te
klucze
> rejestracyjne nie są drukowane jakąś wzbudzającą mniej wątpliwości czcionką).

Niestety problem jest aktualny
bo zarejestrowalem sąsiadów i nic ani wPLN ani na liscie. CO zrobić ??


Najlepiej wysłać maila na adres rejestracja@gram.pl, dzięki temu najszybciej uporamy się z błędem i wPLN''y bezpiecznie wylądują na Twoim koncie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam :-)

1. Board jest zbyt szary - nie przepadam za kolorowankami, ale to co widzę tutaj to przesada.
2. Nonsensem jest podział tematów na strony - proszę chociaż o udostępnienie możlwiości w profilu każdego z piszących odnośnie ilości postów na stronę - ja chciałbym minimum 50, a przy objętości postów jaką tutaj widzę to nawet i 100.
3. Kupiliście silnik od Gry OnLine? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować