• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.01.2007 o 19:23, Budo napisał:

> Mam pytanie: Czy jak nie bede wchodzil na moje konto gram to moze zostac ono usuniete
mimo
> moich wirtualnych pieniędzy?

Nie zostanie usunięte, nie martw się. A drugi pomysł awykonalny...


awykonakny czyli niewykonalny czy wykonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy upowszechnią się wreszcie stroblony? No i skąd można wziąć kody oprócz z irq''a bo ten irq mi nie chce wejść, a w temacie o stroblonach wszyscy piszą że nie ma kodów. W ogóle to taka sytuacja troszkę poróżnia forumowiczów, bo teraz są ci którzy mają gramsajty i ci którzy ich nie mają. I ci którzy ich nie mają mogą się poczuć trochę gorsi. Nie mówię że ja akurat czuję się gorszy, ale chciałbym mieć stroblona a nic nie mogę poradzić na to że nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

No cóż na razie to tylko beta testy, więc nie wszyscy mogą mieć dostęp... miejsmy nadzieję że szbko miną i wszyscy forumowicze dostana możliwość założenia gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 20:36, Budo napisał:

/.../

No cóż na razie to tylko beta testy, więc nie wszyscy mogą mieć dostęp... miejsmy nadzieję
że szbko miną i wszyscy forumowicze dostana możliwość założenia gramsajta.


Będziecie to jakoś po adresach e-mail wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 20:36, Budo napisał:

No cóż na razie to tylko beta testy, więc nie wszyscy mogą mieć dostęp... miejsmy nadzieję
że szbko miną i wszyscy forumowicze dostana możliwość założenia gramsajta.

Hmm, trochę dziwne to jak na beta-testy. Takie... zakrojone na dużą skalę. Do którego tematu bym nie wszedł, zawsze większość ma już globusiki. No cóż, trudno, po prostu nie było mnie we właściwem miejscu o odpowiedniej porze ;-)

BTW, czy ty, jako Moderator masz możliwość zmainy ksywy użytkownikom? Bo, kurczę, stęskniłem się za moim starym "tabasko" i chciałbym do niego wrócić... Jeśli coś da się w tej sprawie zrobić, będę wdzięczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Niestety zmiany xyw musza być wyjątkowo umotywowane i z zasady mają należeć do wyjątków... znam 2 takie przypadki na tym forum, spróbuj wysłać do nas maila, ale nie liczyłbym na wiele ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 22.01.2007 o 19:04, Budo napisał:

A co ja mam więcej powiedzieć- /..../ pewnie masz to samo :)

Wiesz, nie chce nic mówić, bo narażę się fanboyom MS ( ale powiem), widocznie po prostu MS SQL nie nadaje się na takie duże obciążenie. Gramsajty są już na inszym serwerze niż forum, takoż sam serwer ( jako sprzęt) nie jest obciążony. To jest problem softwarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heja mam problem. Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego wcale nie chce mi się ładować stronka eXtra Klasyki Next? Czekam i czekam i się tylko wywala, że połącznie zostało przerwane. Normalnie krew mnie zalewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy ?! Wczoraj pisałem posta i oczywiście --->Dodaj Post...a jego nie ma. Odświeżam stronę i...nie ma, więc pisze jeszcze raz i tak trzy!...i w końcu "coś" załapało...patrze i i wszystkie posty są!..co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie. Dlaczego avatar nie chce mi się zmienić? Tzn. gdy nie jestem na forum jest wszystko w porządku, ale jak wejdę na forum to mi się avek zmienia na stary. To czerwone V to stary awatar, a mam już nowy. Tylko przy wejściu na forum mi się przełącza na stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzień dobry
czy ktos może orientuje się dlaczego po napisaniu dwóch mail-i do zespołu gram.pl nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Automat wysyła mi informacje, że otrzymam odpowiedz w ciagu 24 godzin niestety bez dalszego echa.Byłabym wdzięczna za jakąś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 19:55, zziioommaall napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego jak odświerzam forum wyskakuje mi coś takiego


Ee, ostatnio to częste, odśwież jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Ehh, niestety nie zawsze odpowiadaja oni szybko na maile, jeśli Twój problem dotyczy jakiejś gry zapytaj się w wątku o niej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znowu!...gdy naciskam -->dodaj post<-- nie pokazuje się!, odświeżam stroną raz i dwa i nic więc..piszę jeszcze raz/.../...czy ten błąd będzie się powtarzał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam następujący problem: zmieniałem 2 razy avatara i na Gram.pl mam 3 różne avatary. Na forum mam najstarszego, na głównej i gramircu najnowszego (jedyny słuszny), a na Gramsajcie mam tego pomiędzy. Co moge z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcę zgłosić problem, który od pewnego czasu bardzo mnie męczy.. Otóż średnio co 30-40 min. zostaję wylogowany z systemu Gram.pl
Zdarza się to naprawdę często, np. przy edycji gramsajta, dodawaniu komentarzy, pisaniu postów, czy po prostu otwierania nowego okna z stronką forum.
Denerwuje to tym bardziej, że np. gdy napiszę dłuugiego posta, czy komenta, dam wyślij.. A tu wyrzuca mnie do głównej strony forum gdzie okazuje się, że jestem juz wylogowany.
Czemu tak się dzieje?
Kiedyś tego nie było. Wylogowania zaczęły się ze 2-3 miechy temu.. i zdażają się coraz coraz częsciej (początkowo raz na 2-3 dni.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować