• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.02.2007 o 19:39, cinus` napisał:

Zazwyczaj CTRL+F5 pomaga ;)


Zazwyczaj pomaga samo F5. Bez CTRL:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 19:59, UMC.Hugo napisał:

hehe dzięki !! :D a co to za skrót klawiszowy ?? tzn. za co opowiada ?


Ten skrót to takie "twarde" i skuteczniejsze odświeżenie wszsytkich stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 20:02, Tomi_323 napisał:

F5 to samo powierzchniowe odświeżanie strony. Z CTRL to pobieranie wszystkiego od nowa :P


Wiem, ale na co to komu? Jedna strona nie działa, to po jakiego grzyba odświeżać wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej!
Mam od niedawna pewien problem z forum. A mianowicie zdarza się, że po przejściu na jakiś temat strona nie chce mi się ładować, wyświetla się tylko :
"Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''
Timeout expired
/forum_post.asp, line 401 "
Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem już szewskiej passssjiiii !!!! Próbuję od kilku dni sciągnąć sobie drzewko rozwoju w .pdf które to drzewko miało być pierwotnie w opakowaniu z grą. Niestey nie da się tego zrobić serwer nie odpowiada. Panowie jeżeli coś ^%^$%^&^ przy wydawaniu gry miło było by to przynajmniej naprawić w inny sposób a tu nawet tego nie da się zrobić... jednym słowem mieszkamy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie: Gdzie się podziała "szukajka" na głównej stronie gram.pl w katalogu (nad, czy pod kategoriami "WSZYSTKIE", "PC" , "KONSOLE"). Zawsze była, tzn odkąd pamiętam. Dziś chciałem znaleść jedną grę i musiałem się trochę pomęczyć (ach ten alfabet...). Mam nadzieję, że powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 08:56, Tass napisał:

Kiedy będzie można znowu pobierac pliki z gram.pl. Informacja że od 03.02 jest już trochę nieaktualna

Dokładnie! Dołączam się do protestu!;P (Ja chcę kompanię braci pacza!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niom widzę że info zostało zaktualizowane :P Teraz jest 05.02 , ciekawe. Rozumiem że dzisiaj już będzie można (na razie nie można) ewentualnie jutro pojawi się data 06.02 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem ze ściąganiem plików z serwera gram. Nie wiem jak u innych ale u mnie średnia prędkość wynosi ok 0,1. Przez to plik 60mega musiałbym ściągać około 2 dni a nie 10min przy normalnej prędkości mojego łącza. Dodam że chodzi o polski patch 1.09 do Gothica III. Jeśli ktoś miałby inny link do pliku byłbym wdzięczny za podanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Moim problemem jest to iż nie chce się pokazać mój awatar na forum. W sprawie awatarka pisałem już w wątku awatar jednak tam zapytano się czy jest w bitmapie czy jpegu a jest w jpg. Dodam tylko tyle, że awatar pochodzi ze strony "avatarsland". Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2007 o 17:09, patrYX93 napisał:

Witam! Moim problemem jest to iż nie chce się pokazać mój awatar na forum. W sprawie awatarka
pisałem już w wątku awatar jednak tam zapytano się czy jest w bitmapie czy jpegu a jest w jpg.
Dodam tylko tyle, że awatar pochodzi ze strony "avatarsland". Z góry dziękuje za pomoc.

Cześć mam taki sam problem jak ty mój avatar jest w formacie jpg i wyświetla się na moim koncie ale na forum to nie. Nie wiem co robić próbowałem zmienić avatara ale nic nie pomogło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 05.02.2007 o 18:36, Quardo444 napisał:

Cześć mam taki sam problem jak ty mój avatar jest w formacie jpg i wyświetla się na moim koncie
ale na forum to nie. Nie wiem co robić próbowałem zmienić avatara ale nic nie pomogło???

Ja mam identycznie. Zróbcie coś. proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2007 o 08:57, Break the peace napisał:

/ciach/

Musisz przeładować stronę. Naciśnij CTRL+F5 i powinien pojawić się Twój obecny avatar.
PS
Wyłącz caps locka. Jego nadmierne używanie uznawane jest za krzyk i postrzegane jako niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo często w późnych godzinach wieczornych nie można się dostać na stronę gram.pl. Nie mam pojęcia czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować