• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Bardzo często w późnych godzinach wieczornych nie można się dostać na stronę gram.pl. Nie mam pojęcia czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2007 o 03:10, 02danio02 napisał:

Bardzo często w późnych godzinach wieczornych nie można się dostać na stronę gram.pl. Nie mam
pojęcia czemu :(


Odpowiedź jest prosta - CDProjekt promuje akcje WYSPIJ SIE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z gramsjtami - mianowicie nie mogę dodawać komentarz, ani edytować wpisów na blogu. Zwyczajnie piszę komentarz, klikam "dodaj" i nic... Próbowałem o różnych godzinach i na różnych blogach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

JA mam problem z pisaniem postów, gdy coś napiszę to post ucieka i go nie ma. Czasem jest tak, że za jakiś czas się ukażę lub nie. Od czego to może zależeć /???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja napisałem dwie recenzje przed świętami i jeszcze nie zostały opublikowane. Dlaczego? Jak długo jeszcze mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pragnąłem napisać recenzję gry Age of Empires 3, uwzględniając wiele ważnych aspektów dla mnie. Gdy to w końcu zrobiłem i wyraziłem chęć umieszczenia wpisu na głównej stronie, pojawiła się wiadomość "za duża ilość znaków - powyżej 1000". Czy tego śmiesznego limitu nie można zlikiwidować? Bo przez eń poskracana moja recka traci swój kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem tak: całe forum chodzi jak zamulone. Mam neta 512, wszystkie inne stronki śmigają super a to forum to jak słoń w składzie porcelany. Ponadto gramsajty to już u mnie porażka. Czasem musze czekać 10min żeby mi się wyświetliło okienko zeby nowy wpis zrobić, a odświerzenie strony trwa wieczność. U kogoś tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 18:35, citekmaniak napisał:

Powiem tak: całe forum chodzi jak zamulone. Mam neta 512, wszystkie inne stronki śmigają super
a to forum to jak słoń w składzie porcelany. Ponadto gramsajty to już u mnie porażka. Czasem
musze czekać 10min żeby mi się wyświetliło okienko zeby nowy wpis zrobić, a odświerzenie strony
trwa wieczność. U kogoś tez tak jest?

Nom trochę wolno... czasem nawet baaardzo wolno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 18:42, patrYX93 napisał:

> Powiem tak: całe forum chodzi jak zamulone. Mam neta 512, wszystkie inne stronki śmigają
super
> a to forum to jak słoń w składzie porcelany. Ponadto gramsajty to już u mnie porażka.
Czasem
> musze czekać 10min żeby mi się wyświetliło okienko zeby nowy wpis zrobić, a odświerzenie
strony
> trwa wieczność. U kogoś tez tak jest?
Nom trochę wolno... czasem nawet baaardzo wolno ;/



U mnie ciągle baaaardzo wolno. Od 15min próbuje wrzucić obrazek do nowego wpisu na gramsajcie i nic z tego. Niech coś zrobią z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam trochę dziwny problem...Mianowicie nie pokazuje mi się mój avatar =/ Nie wiem dlaczego...a może jest tak, że Ci co są zalogowani to nie widzą swojego avatara...Po prostu irytuje mnie to...;/ Na gramsajcie i na "moje konto" normalnie mi się wyświetla...Prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 19:49, Oskar24 napisał:

Mam trochę dziwny problem...Mianowicie nie pokazuje mi się mój avatar =/ Nie wiem dlaczego...a
może jest tak, że Ci co są zalogowani to nie widzą swojego avatara...Po prostu irytuje mnie
to...;/ Na gramsajcie i na "moje konto" normalnie mi się wyświetla...Prosze o pomoc ;)

Ten problem mają wszyscy a najgorsze jest to, że myślałem, że to tylko obywatele...widocznie się pomyliłem... chyba do końca swego pobytu na gram.pl nie zobacze awatara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.02.2007 o 14:11, patrYX93 napisał:

Ten problem mają wszyscy a najgorsze jest to, że myślałem, że to tylko obywatele...widocznie
się pomyliłem... chyba do końca swego pobytu na gram.pl nie zobacze awatara :(


Tak jest wszyscy. :)

Może spróbujcie z innych komputerów wgrać te obrazki i zobaczcie w ten czas efekt. No chłopaki kombinujcie nie bądźcie leniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.02.2007 o 15:50, s2nto napisał:

> Ten problem mają wszyscy a najgorsze jest to, że myślałem, że to tylko obywatele...widocznie

> się pomyliłem... chyba do końca swego pobytu na gram.pl nie zobacze awatara :(

Tak jest wszyscy. :)

Może spróbujcie z innych komputerów wgrać te obrazki i zobaczcie w ten czas efekt. No chłopaki
kombinujcie nie bądźcie leniami. :)


Tak się jakoś składa, że mam w domu dwa kompy i na żadnym się nie wczytuje =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.02.2007 o 17:50, Oskar24 napisał:

Tak się jakoś składa, że mam w domu dwa kompy i na żadnym się nie wczytuje =/


No i oba mają identyczną pule IP? Musisz to zrobić na PC o innych numerach IP, innej konfiguracji i innej przegądarce internetowej. ;)

W tedy rzeczywiście będziesz mógł stwierdzić iż jest problem na koncie Oskar24

P.S
skracaj posty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jest jakiś sposób, abym ujrzał swojego awatara na forum? wszędzie on jest i na strobolonie i na koncie tylko na forum go nie ma. Proszę pomóżcie, bo zaczynam wątpić w te forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować