• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ja napisałem dwie recenzje przed świętami i jeszcze nie zostały opublikowane. Dlaczego? Jak długo jeszcze mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 17:59, Liop napisał:

ja napisałem dwie recenzje przed świętami i jeszcze nie zostały opublikowane. Dlaczego? Jak
długo jeszcze mam czekać?

A do jakiej gry napisałeś ta recenzję??
Ja miałem taki sam problem ale w końcu opublikowali ;))
Bądź cierpliwy na pewno zostanie opublikowana ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 18:05, wdowiakm napisał:

> ja napisałem dwie recenzje przed świętami i jeszcze nie zostały opublikowane. Dlaczego?
Jak
> długo jeszcze mam czekać?
>
A do jakiej gry napisałeś ta recenzję??
Ja miałem taki sam problem ale w końcu opublikowali ;))
Bądź cierpliwy na pewno zostanie opublikowana ;))
Pozdrawiam.


Do Worms 3D i Gothic II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 18:14, Liop napisał:

Do Worms 3D i Gothic II


Zamieszczą bądź cierpliwy to nie problem techniczny pamiętaj, że w serwisie gram pracują ludzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 14:35, patrYX93 napisał:

Czy jest jakiś sposób, abym ujrzał swojego awatara na forum? wszędzie on jest i na strobolonie
i na koncie tylko na forum go nie ma. Proszę pomóżcie, bo zaczynam wątpić w te forum ;(


Jeśli korzystasz z Firefoxa spróbuj wyczyścić prywatne dane: Narzędzia=>Wyczyść prywatne dane - zaznaczasz wszystko i usuwasz.
Jeśli używasz IE - Panel Sterowania=> Opcje internetowe=> Historia przeglądania - usuwasz pili cookie i tymczasowe pliki inteternetowe.
Istnieje niejaka szansa, że to pomoże:) A spróbować zawsze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.02.2007 o 19:11, Rafal G napisał:

Jeśli korzystasz z Firefoxa spróbuj wyczyścić prywatne dane: Narzędzia=>Wyczyść prywatne
dane - zaznaczasz wszystko i usuwasz.
Jeśli używasz IE - Panel Sterowania=> Opcje internetowe=> Historia przeglądania - usuwasz
pili cookie i tymczasowe pliki inteternetowe.
Istnieje niejaka szansa, że to pomoże:) A spróbować zawsze warto:)

Tym postem sprawdzam czy awatar się wyświetli, ale wątpię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 19:17, Tomi_323 napisał:

A co Ci się wyświetla zamiast avatara?

Na forum to ten czarny ktoś na białym tle a na strobolonie oraz na koncie moim mój awatar. nie wierzysz to sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym zgłosić po raz kolejny ten problema mianowicie jestem zalogowany na gram.pl chcę odświeżyć stronę wylogowuje mnie, chcę wejść w jakiś temat wylogowuje mnie, chcę napisać posta wylogowuje mnie, wracam do strony głównej wylogowuje mnie, nie byłoby w tym nic złego gdyby chciało mnie spowrotem zalogować ale oczywiście nie chce muszę próbować około 20 razy by być z powrotem na forum ;( I to nie jest wina mojego komputera gdyż zmieniałem ostatnio system i zawiera on najnowsze sterowniki oraz uzywam przeglądarki Mozilla Firefox ba to samo się dzieje na Internet Explorer 7.0 , i starszych ;( Czym to może być spowodowane??
Proszę o odpowiedź kogoś kto się na tym zna. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 19:20, TigerXP napisał:

Tylko ja mam takiego muła na gram.pl czy to ogólne zjawisko?

Pewno, że ogólne ja mam neo (ach dziecko neo xD) 1mb/s i chodzi na innych stronkach i ściąga jak oszalały a na gram.pl jakiś czasospowalniacz (to nie jest jakaś pseudo reklama plusa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 19:24, patrYX93 napisał:

czasospowalniacz


Chyba czasowstrzymywacz xD

Wiem... Spam, ale nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 19:20, wdowiakm napisał:

Chciałbym zgłosić po raz kolejny ten problema mianowicie jestem zalogowany na gram.pl
chcę odświeżyć stronę wylogowuje mnie, chcę wejść w jakiś temat wylogowuje mnie, chcę napisać
posta wylogowuje mnie, wracam do strony głównej wylogowuje mnie, nie byłoby w tym nic złego
gdyby chciało mnie spowrotem zalogować ale oczywiście nie chce muszę próbować około 20 razy
by być z powrotem na forum ;( I to nie jest wina mojego komputera gdyż zmieniałem ostatnio
system i zawiera on najnowsze sterowniki oraz uzywam przeglądarki Mozilla Firefox ba to samo
się dzieje na Internet Explorer 7.0 , i starszych ;( Czym to może być spowodowane??
Proszę o odpowiedź kogoś kto się na tym zna. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,

Wyczyść ciasteczka i menadżer haseł, chodź jak sprawdzałeś to na obu tych przeglądarkach to nie wiem. Może spróbuj na innym PC się zalogować i w ten czas będziesz miał jasną sytuacje swojego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 21:07, s2nto napisał:

Wyczyść ciasteczka i menadżer haseł, chodź jak sprawdzałeś to na obu tych przeglądarkach to
nie wiem. Może spróbuj na innym PC się zalogować i w ten czas będziesz miał jasną sytuacje
swojego problemu...


Robiłem tak i nic to nie dało ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2007 o 12:14, s2nto napisał:


No i oba mają identyczną pule IP? Musisz to zrobić na PC o innych numerach IP, innej konfiguracji
i innej przegądarce internetowej. ;)

W tedy rzeczywiście będziesz mógł stwierdzić iż jest problem na koncie Oskar24

P.S
skracaj posty. ;)


Wczoraj byłem u cioci i efekt ten sam =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały problem, a mianowicie co kilka godzin (a czasem nawet minut) wylogowuje mnie z gram.pl. Mam już dość ponownego logowania co chwilę. Czy ktoś wie jak mi pomóc? Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować