• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No to co napiszę problemem lub uwagą w większym stopniu nie jest, ale napiszę :D Chodzi o to, że styl postów "komentarz" jest jak dla mnie zbliżony do starego CDP - nie wiem tylko jak to wyjdzie z awatarami, ale mam nadzieję, że będzie git. To chciałem nabazgrać, a teraz coś innego :) Chodzi o poruszanie się po nowej stronie - uciążliwe, ale wiedziałem, że tak będzie. W końcu to jest rewolucja ;) No stronka git - teraz czekam aż więcej używek będzie i kiedy będęmiał czas na pre-order FEAR`a :) Pytanie co do tego pre-ordera - mam 13 lat i nie wiem czy dostanę tę grę jeśli ją zamówię ? W pewnym sensie to by nic nie robiło, bo zawsze mogę pójść do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:38, Gordek napisał:

Jak widać w końcu dodało poprzedni post. Po prostu nie chciał się dodać, gdy podany był link do obrazka (mniejszego niż
500KB). Poza tym nie działają mi znaczniki pogrubienia, kursywy i podkreślenia, po wciśnięciu ich nic się nie dzieje.

[URL= http://img167.imageshack.us/my.php?image=36wc.jpg][IMG] http://img167.imageshack.us/img167/4289/36wc.th.jpg[/IMG][/URL]


Musisz zaznaczyć wpisany tekst aby się pogrubił, podkreślił itp. Zawsze też możesz wpisać znaczniki ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam pytanie do kogoś z zażądu sklepu..
Czy w sklepie będzie mozna z wPLN (choć częsciowo) kupić Warcrafta 3 z dodatkiem? Bo póki co jest tylko WoW.. A taki Diablo z dodatkiem jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:23, Albatross napisał:

Jeśli by tak miało być to za dużo
gier na liście by nie było. Chyba, że ktoś chciałby wystawić DS2. :P
Więc odpowiedź jest chyba jasna.

No dobra skoro moge w Uzywkach dać starsze gry to jak je mam niby tam dodać.. skoro musze wejśc na strone ja.gram.pl i która nie włazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja sobie troche ponarzekam, wybaczcie jeśli się powtórze, ale nie mam zbyt wiele czasu.

Forum jak i strona wygląda ładnie, przystępnie, funkcjonalnie, ale... No właśnie, jest tu zbyt biało, a to zwłaszcza w nocy/wieczorem może w znacznym stopniu utrudnić korzystanie z serwisu - oczy zdecydowanie szybciej się męczą przy tak jasnych kolorach zwłaszcza na monitorach kineskopowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich! Jak na razie serwis gram.pl bardzo mi się podoba, chociaż istnieją pewne nieścisłości:

1) Dlaczego nie można wstawić swojego avatara do konta?

2) Przy żadnej z moich zarejestrowanych gier nie ma opcji "WYMIEŃ" . Zamiast tego jest napisane, że nie ma dożywotniej gwarancji (przynajmniej 1 z tych gier była wydana i zakupiona po 23 września)

3) Ten sam problem z zamówieniem newslettera! Po zaznaczeniu i odświeżeniu strony "ptaszki" znikają!

To by było na tyle! Mimo tych błędów serwis jest COOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 18:03, Dark Demon napisał:

1) Dlaczego nie
można wstawić swojego avatara do konta?


Bo nie ma wizytówek, które jednak mają wrócićw jeszcze lepszej formie. Wtedy pewnie będzie można.

Dnia 06.10.2005 o 18:03, Dark Demon napisał:

2) Przy żadnej z moich zarejestrowanych gier nie ma opcji "WYMIEŃ" . Zamiast tego
jest napisane, że nie ma dożywotniej gwarancji (przynajmniej 1 z tych gier była wydana i zakupiona po 23 września)


po 23 września był chyba tylko Dungeon Siege 2 wydany, więc tylko do niego odnosi się dożywotnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:57, Elwro napisał:

Chcialbym zauwazyc, ze forum jest calkowicie bezuzyteczne pod Opera (przynajmniej na moim komputerze), co mi sie BARDZO
nie podoba.


Nie tylko Tobie.
Forum nie współpracuje z Operą. Sposób działania głównej strony pod Operą pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Nie można kliknąć na odnośniki FORUM, POMOC, SKLEP. Jak również zalogowanie się jest niemożliwe. Bo miejsce gdzie powinno się wpisać login i hasło jest rozjechane.
Pod Mozillą 1.6 też kiepsko chodzi (mam takie cuś w pracy:P)
Pod Firefoxem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

-->Kiełek
W ustawieniach forum jest możliwośc zmiany skórki, aktualnie jest tylko "milk", ale zapewne z czasem będą inne do wyboru.

Mam kolejne pytanie. Czy cena Swata 4, była promocją, czy błędem? bo z tego co widzę, to zmieniono ją i już nie można zapłacić całości w wPLN, tylko jedyne 30 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widać że forum się rozwija. Jeszcze nie tak dawno (godzinę temu moze) strony nie miały swoich "tematów" które wyświetlają się jako nazwa strony, a teraz już są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 18:12, Latniak napisał:

Widać że forum się rozwija. Jeszcze nie tak dawno (godzinę temu moze) strony nie miały swoich "tematów" które wyświetlają
się jako nazwa strony, a teraz już są :D



Hehe faktycznie :-), a nawet wiem kiedy to zrobili, bo przez jakis czas serwer byl dead ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:14, michal19 napisał:

Krzysztof, wyłącz na chwilę firewalla.... Też tak miałem dopóki nie wyłączyłem NISa

Michał19, z natury jestem ciekawy i męczy mnie pytanie, dlaczego po rejestracji jako nowy użytkownik mogłem dopisać się na forum a jako KrzysztofMarek musiałem wyłączyć na chwilę firewalla. Na obu systemach operacyjnych mam ten sam firewall Nortona. Nie wiesz czasem? No i dlaczego po wyłączeniu - na chwilę - wszystko się unormowało? A ja nawet wysłałem maila do CDProjektu (na szczęście już nie muszą odpowiadać). Jak na to wpadłeś, bo mnie to do głowy nie przyszło (niby też znalazłem rozwiązanie ale pokrętne)? Zresztą, tak czy inaczej, jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zawartość mojej listy życzeń:


Produkty dostepne w sprzedazy

Nazwa produktu

Powiadomienia

Aktualna cena

ADODB.Recordset error ''800a0cc1''

Item cannot be found in the collection corresponding to the requested name or ordinal.

/sklep_listazyczen.asp, line 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh. No to oprocz braku wizytowek to mam tutaj prawie wszystko co bym chcial ^^.
Coraz bardziej mi sie podoba, no moze jeszcze tylko to okienko do pisania postow :/. Oprocz tego, ze bardzo mocno kojarzy mi sie z innym forum ;P to jeszcze nie da sie zmienic jego rozmiarow. No i przynajmniej, pod Firefoxem, jest troche utrudniony dostep do tagow, bo trzeba kliknac sama literke, a nie ikonke pod litera. Choc blad maly, bo tagi z jakich sie korzysta mozna szybcej wpisac recznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 18:26, TwoSwords napisał:

hej.. czy ktoś mógłby mi powiedziec jak mam zarejestrowac starszą gre.. (z przed 23 września) i nie mam tego klucza..

Nie masz klucza to raczej wiele nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

bardzo mi sie podoba nowa strona CDP bardziej przejrzysta jest a co do serii gier które wydawacie np w NEK moglyby byc jakies lepsze tytuly ale i tak jest bardzo dobrze jak na polskie warunki bo oryginalne gry mozesz kupc za 20 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Serwis nawet nawet tylko trzeba troszkę go ulepszyć ale...

Twórcy chyba nie lubią opery bo w operze:
- nie można zapisać sie na newssellera
- wadliwie dziala rejestrowanie gier - zarejestrowałem gre a tu nima jej nigdzie, wlanczam IE jest, przelanczam na opere nie ma. Pomogło skasowanie histori opery ale nie bede kasowal za kazdym razem gdy rejestruje gre (aż sie boje zobaczyc co bedzie w sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować