• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.10.2005 o 20:30, IRASS71 napisał:

Gdzie jest opcja na stronie zeby zarejestrowac gre

Klikasz na przycisk Moje Konto i tam masz taki zelony krzyzyk sluzacy do rejestracji gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomimo drobnych brakow(np wspomniane wyzej opisyd premierowych produktow) i braku opcji "rozwin", ktora byla bardzo mila dla usera platforma gram.pl zadziwila mnie. Juz dawno zadna frima nie zrobila tak dobrego kroku w strone graczy-klientow. Wszystkie te chwyty marketingowe(bo przeciez nimi sa ;]) to strzal w 10-tke Najbardziej podoba mi sie opcja pokrywania kosztow w wPLN. Dzieki temu zwroca mi sie z nawiazka koszty przesylki(cos dla czego wolalem isc do sklepu niz zamowic w necie) Gadzetow troche malo ale pewno to sie zmieni. Tak wiec GREAT JOB !! Pare jeszcze detali i bedzie diealnie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak kolega wcześniej zapytał co ze statusami no i czy bedzie możliwe zobaczenie czy ktos odpisał na mój post bo tak to musze jechać pokolei i sprawdzać czy ktos nie odpisał no i co do wyglądu forum w liscie z tematami czcionka mogła by być mniejsza jak na starym i dodać troszke kolorystyki.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 20:40, Cord napisał:

czy ktos odpisał na mój post

Jesli ktos odpisal na Twojego posta po lewej stronie od nazwy tematu pojawia sie ikonka - tam gdzie jest miejsce np. na klodke oznaczajaca zamkniety temat :). Taki dymek chyba z ''i''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 20:36, MARIUSZSZSZ_X napisał:

Witam, kumpel zgłosił problem, że po akceptacji regulaminu wywala go do głównego forum, a kiedy chcę dodać post, to każe
mu ponownie akceptować regulamin i tak w kółko ...



Wyłącz Firewalla i zaakceptuj, potem możesz włączyć ponownie. Jużto raz pisałem, ale że teraz tyle ludzi postuje, to raczej trudno bedzie znależć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej, gdzie mogę podejrzeć odpowiedzi na moje posty, gdyż znalezienie informacji o nich, wymagałoby, po dłuższej nieobecności, przejrzenia kilku stron, co z czasem rozwoju forum może jeszcze się wydłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 21:12, Dizi napisał:

Mama mały problem, w Operze forum troche sie kaszani, nie wszystko jest wyświetlane tak jak należy.


to dlatego ze opera ma problem z renderowaniem komorek/div ktore nie zawieraja przynajmniej jednego znaku badz obiektu - strasznie glupi problem bo zadna inna przegladarka tego nie robi. Rozwiazanie to wstawienie na sile twardej spacji. Bug w calosci operowy aczkolwiek licze ze forum zostanie do tego buga dostosowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 21:10, Konrad512 napisał:

Nie podoba mi się że nie można kupić gry w calości za wPLN :( Czy będzie taka możliwość w przyszłości???


obawiam sie ze do poki wirtualna kasa bedzie dostepna w grach sprzedawanych w sklepach to nie bedzie takiej mozliwosci. Gdyby wPLN CDP dawalo tylko za kupno gry u nich w ICH sklepie na gram to mogliby dac platnosc za 100% ceny gry minus 1zl (w calosci za darmo nie da sie prawnie).

Juz tlumacze czemu: roznica lezy po stronie marzy sklepowej sklepow zewnetrznych - one kosza ok 30% na grze. ilosc wPLN ktore kazdy z nas moze uzyc na kupno gry w sklepie gram.pl to mniej wiecej dokladnie tyle samo co marza w zwyklym sklepie, jednak do uzycia wpln trzeba zaplacic reszte zwykla gotowka - a wiec CDP zarabia. Gdyby dali opcje uzycia 100% kasy to zysk mialby nadal inne sklepy, natomiast CDP koszt nowego gratisowego pudelka musialby zostac pokryc z poprzednich pudelek z ktorych gracz zebral wpln. Czyli CDP zarabia ok 25% mniej, sklepy tyle samo.

Przy obecnym ukladzie, CDP sprzedaje gre po prostu bez marzy sklepu - zostaje jego zysk na owym tanszym kupionym czesciowo za wpln pudelku. Slowem obecny system mozna traktowac jako obnizenie ceny gry o marze sklepu zewnetrznego. Oczywiscie mozecie pytac - po co zakrecac to o jakas filozofie wirtualnej kasy. Otoz CDP jako wydawcy NIE WOLNO sprzedawac gry wprost ponizej sugerowanej ceny detalicznej. A obecny system mozna wytlumaczyc jako program partnerski wiec nikt si cdp nie czepi o nieuczciwa konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej! Co wy gadacie że forum na Operze nie działa? Ja mam 8.0 i wszystko działa dobrze. I do sklepu mogę wejść. Zalogowałem się bez problemu. Zarejestrowałem se HotU bez problemu. nie działa mi tylko pogrubianie/kursywa/podkreślenie tekstu. A tak wszystko ok.
A i ustawienia Forum tez se już sprawdzałem i zmieniałem. I działa bez zażutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gram.pl mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo :D juz dzis zrobilem zakupy opiwajace na prawie 180zl a zaplacilem za nie z przesylka ledwie 20 :D z niecierpliwoscia czekam na plakaty i kubek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szkoda tylko, ze tak malo gier w sklepie jest dostepnych. Myslalem ,ze kupie Warcrafta 3 z dodatkami a tu pupa blada :/ Mam nadzieje, ze ilosc pozycji szybko wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 13:30, Venom napisał:

Super, że nam pomagacie i zgłaszacie swoje uwagi!


Mam jeszcze takie 2 uwagi:
1. Na stronie głównej w newsach brakuje mi takiej możliwości jaka była na stronie głównej cdprojekt.info tzn. odhaczania pewnego typu newsów które mnie nie interesują. Np. jeśli nie mam konsoli to po co mi newsy tego rodzaju? Tak samo może uważać posiadacz konsoli w stosunku do PC.
2. Dobrze by było, żebyś w okresie przejściowym stworzył podpięty wątek, w którym zamieszczał byś wszystkie istotne informacje i uwagi dotyczące funkcjonowania forum, i do którego poza tobą i ew. innymi pracownikami CDP nikt nie mógł by dopisywać komentarzy.
Przedzieranie się przez gąszcz spamu aby wyłowić istotną informację już dziś jest kłopotliwe, a co dopiero będzie za kilka dni.

Poza tym bardzo brakuje mi informacji że mam np. 3 odpowiedzi na moje posty w takich a takich wątkach, która była na starym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

E ja mam 2 pytania:

1. Czemu przy niektórych postach w wątku nie ma buttonów url i odpowiedz?

2. "Ktoś odpowiedział ci w danym wątku" polega tylko na tym dymku z wykrzyknikiem? Wątek ma juz ponad 100 postów i nie ma możliwości przeniesienia mnie do konkretnego postu który jest odpowiedzią?

--
Cerm


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować