• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A na gram.pl można założyć dwa konta ?
Albo np te konto mogę usunąć i założyć nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2008 o 10:43, HEB napisał:

A na gram.pl można założyć dwa konta ?

Mozna. Mozna tez przerejestrowac gry na nowe konto, lecz wPLN zostana na starym koncie.

Dnia 16.03.2008 o 10:43, HEB napisał:

Albo np te konto mogę usunąć i założyć nowe konto?

Usunac chyba nie mozesz. Chyba ze napisalbys do ekipy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

oto treść forum ogólnego, która pojawia mi się od przedwczoraj

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

20080316122900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

krótka piłka - po odświeżaniu forum [lub podstron] kilka razy dziennie, czasami raz na kilka dni forum mnie wylogowuje i wywala do strony głównej. czasami pomaga ponowne odświeżenie, czasami trzeba się jeszcze raz zalogować. sig twierdzi, że to normalne, ale chyba zdeka za często...? mam tak na wszystkich trzech przeglądarkach [FF, IE, Opera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2008 o 20:16, szypek26 napisał:

krótka piłka - po odświeżaniu forum [lub podstron] kilka razy dziennie, czasami raz na
kilka dni forum mnie wylogowuje i wywala do strony głównej. czasami pomaga ponowne odświeżenie,
czasami trzeba się jeszcze raz zalogować. sig twierdzi, że to normalne, ale chyba
zdeka za często...? mam tak na wszystkich trzech przeglądarkach [FF, IE, Opera]


sprawdz czy cos Ci nie kasuje ciasteczek - ja nie pamietam kiedy sie logowalem...

link do recki soulstorma nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2008 o 20:35, szypek26 napisał:

"coś" czyli co...? teraz na przykład problem występuje co drugie odświeżenie

np stosowna opcja w przeglądarce. wybiera się w ustawieniach czy ma je przyjmować pytać się o każdą stronę, nie pozwalać na nie czy też kasować przy wyłączaniu przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2008 o 20:43, sig. napisał:

> "coś" czyli co...? teraz na przykład problem występuje co drugie odświeżenie
np stosowna opcja w przeglądarce. wybiera się w ustawieniach czy ma je przyjmować pytać
się o każdą stronę, nie pozwalać na nie czy też kasować przy wyłączaniu przeglądarki

hm... to mam od dawna przejrzane, aż tak zielony nie jestem... :) hm... przed chwilą skillowałem proces "pnkbstr.exe" - niby PunkBuster ale nigdy dziadostwa nie instalowałem, chyba że samo poszło razem z czymś i na razie jest ok. możliwe, że to jakiś syf... przy ponownym uruchomieniu przejrzę co ten plik robi... może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam prośbę dotyczącą limitu znaków na recenzję. Czy nie można go zwiększyć (chociaż do 1500 lub 2000)? Recenzję Painkillera Overdose musiałem skracać ponad dwukrotnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może już ktoś pytał, lecz jest coś co mnie dziwi i denerwuje.
Czemu w edycji posta już umieszczonego nie można nic z obrazkami zrobić?
W końcu edycja jest po to by poprawić posta, więc jak nie dodałem obrazka lub zły to chciał bym mieć możliwość to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest problem z ocenianiem gier zarejestrowanych na koncie. Mam Icewind Dale 2 z Extra Klasyki, którego dawno już zrecenzowałem. Teraz kupiłem Sagę Icewind Dale i nie mogę jej ocenić, bo serwis uznaje tą starą reckę dwójki również jako recenzję całej Sagi :/ Da się coś z tym zrobić GRAM.PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Normalnie jak dodaje się post, to jest limit na obrazki 2000 kb. To w takim razie czemu jak dodam 3 obrazki po góra 300 kb, to pisze, że "pozostało 0 kb". A jak dodam jeden to zamiast 1700 kb mam 1400 kb :) A obrazki nie mają nawet 300 kb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wejdz tu www.gram.pl/rejestracja i wpisz kod z karty, ktora byla w pudelku z gra.

edit: zostaniesz poproszony o zalogowanie sie do serwisu. Mimo faktu, ze jestes juz zalogowany- takie dodatkowe srodki bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2008 o 17:57, Osa94 napisał:

jeszcze jedno pytanie jak zrobic zeby dodac sobie obrazek np.jak Ty masz obrazek CJ

Na samej gorze masz przycisk "Moje konto". Kliknij, zaloguj sie i tam bedziesz mogl zmienic awatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z główną stroną forum i gramsajtami (widoczny na screenach). Dodam, że na forum jest wszystko w porządku. Problem występuje tylko w Firefoxie, o dziwo w IE7 wszystko jest w porządku.

20080403134132

20080403134140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować