• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zauważyłem pewien problem - jeśli w ustawieniach zmieni się ilość wyświetlanych postów i/lub tematów, to przy tematach nie wyświetla się ilość stron tematu (chodzi o te liczby w kwadratowych nawiasach). Przywrócenie wartości pierwotnych nie pomaga :(. Problem występuje pod Operą, FF, Mozillą a nawet IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:25, marcins napisał:

Hmm... wylapalem chyba buga. Otoz wystawilem jedna z moich gier, jako uzywke. Nastepnie cofnalem sie w przegladarce, bo
chcialem cos poprawic i wystawilem ponownie. I tu 1szy zgrzyt: mam jedna gre, a wystawilem ja 2 razy. Udalo mi sie wycofac
jedna pozycje, ale teraz - w grach zarejestrowanych - mam ja podwojnie i - o zgrozo ;) - moge wystawic po raz kolejny.

Druga
kwestia to propozycja. Uwazam, ze powinna byc jakas mozliwosc edycji wystawionych uzywek. Tak trzeba powtarzac caly proces
od poczatku.


Nie wiem, czy moj post "zginal w tlumie", ale bardzo prosze ktoregos z pracownikow o ustosunkowanie sie do powyzszej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zauważyłem jak narazie jeden błąd, konkretnie w katalogu gier na stronie głównej. Załączam screena. Jak widać używam Firefoxa (wersja 1.0.7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym sobie kupić grę F.E.A.R., pisze że można kupić ją za niecałe 70 zł, pod warunkiem że te 30 zł zapłacimy wirtualnymi pieniędzmi. ja składam zamówienie i pisze, że maksymalna ilość wirtualnych pieniędzy, dzięki którymi można zmniejszyć cenę gry to 0 zł, mimo że mam na swoim koncie 30 zł. w czym jest problem ? Pisze że za 69,90, a tu o 30 zł drożse. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przydałaby się opcja filtrowania informacji (PC\Konsole\Ciekawostki\itp) na głównej stronie, jak miało to miejsce na cdprojekt.info.

Warto byłoby dodać możliwość prezentowania zarejestrowanych gier także w porządku alfabetycznym. Przy dużej liczbie pozycji zbiór będzie bardziej przejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam pytanie: Czy można płacić w sklepie przez Lukas Bank przelewem internetowym? Czy możliwe jest tylko Inteligo, MBank i coś tam jeszcze? Bo w helpie pisze tylko o kartach płatniczych i 3 możliwosciach przelewów internetowych, nie wspominają nic o bankach innych od tych 3.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w wątkach "komentarze do artykułów na stronie" powinien pojawiać się link do samej wiadomości/pierwszy post powinien zawierać treść newsa... albo jakoś tak... bo tak nijak nie wiadomo od czego się zaczęło ;]
... a pomysł jest identyczny jak na gracz.info ;] nawet nazwa się "zgadza" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja może nie mam jakiegoś problemu, ale mam pytanie. Gdzie mogę sprawdzić ile mam na koncie wirtualnych pieniędzy? Rozglądałem się na stronie, ale jakoś nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 16:53, barth89 napisał:

Ja może nie mam jakiegoś problemu, ale mam pytanie. Gdzie mogę sprawdzić ile mam na koncie wirtualnych pieniędzy? Rozglądałem
się na stronie, ale jakoś nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedź!


Prawy górny róg: Moje konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli jest to gdzie informacja o odpowiedziach na moje posty......byłoby o niebo prościej niż przekopywanie przez setki (kilkadziesiąt) tematów.

Bo niewidzę takowej informacji......no chyba że jestem ślepy.:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować