• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Występuje następujący problem: Gdy próbuję wejść w dowolny temat forum bądź na główną stronę gram.pl, na stronę sklepu gram.pl, na gramsajty bądź inną stronę serwisu gram.pl to nie dość, że wywala mnie z serwisu to znaczy wylogowuje to jeszcze nie wczytuje stron a jak wczyta to jedynie tak że jestem wylogowany a jak chcę się zalogować to nie otwiera strony w ogóle. Nie wiem jakim cudem teraz się dostałem ale wykorzystuje sytuacje by zgłosić ten problem. W dodatku serwis strasznie wolno działa. ;/

EDIT: Ciasteczka usuwałem i nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2008 o 22:05, Spector 109948 napisał:

@wdowiakm: podobny problem mam gdy otwieram dwie, lub więcej, strony jednocześnie (z
gram.pl).


Ale ja otwieram tylko jedną stronę serwisu gram.pl. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest chyba najodpowiedniejszy temat do zadanie tego pytania. Mianowicie czy mogę poprosić kogoś z gram.pl o zmianę maila używanego na gram.pl? Jeżeli tak, to do kogo skierować tą prośbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

strone trzeba poprawic!! Jak wchodze na forum i sie loguje, to potem jak wlacze gramsajty to musze sie znow logowac, a jak spowrotem wracam na forum to juz jest wylogowane i znow trzeba. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zamówiłem grę Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II Classic ( na gram.pl oczywiście ;) ) . Status zamówienia : wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta . O co chodzi ? Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2008 o 20:44, AR999 napisał:

Zamówiłem grę Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II Classic ( na gram.pl oczywiście
;) ) . Status zamówienia : wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy
o kontakt z działem obsługi klienta . O co chodzi ? Co mam robić?

Dzwonisz pod numer sklepu (022 519 69 69 bodajże) albo wysyłasz maila. Zalecam użycie telefonu, od razu wszystko powinno być wyjaśnione(na pocztę elektroniczną tak szybko odpowiedzi nie dostaniesz: P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak spora grupa userów jakiś czas temu miałem spore problemy z działaniem serwisu. Wolne działanie, logouty, "service unavalaible" czy też w końcu niemożność połączenia z tą witryną ( i inne takie ) były niemalże normą. Pomimo resetów, sprawdzania serwisu o różnej porze, pod różnymi przeglądarkami, czyszczenia ciasteczek i sam Bóg wie jeszcze czego za Chiny Ludowe nie dało się normalnie użytkować gramu. Potem na czas jakiś owe problemy zniknęły niczym kamfora a jak już się pojawiały to sporadycznie. Jednak coś mi się wydaje że znowu są jakieś problemy ><. Przy przechodzeniu między ircem / statsami / forum / sajtami - logout. Albo co gorsza "service unavalaible". Ja się pytam ... co jest znowu grane?! Mam to od kilku dni i z każdym dniem jest gorzej. I chyba nie jestem w tym osamotniony. To tyle ode mnie. Więc jest co poprawiać, oj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2008 o 11:47, Fumiko napisał:

Przepraszam, wczoraj było coś zmieniane? Bo dochodziło do tego, że miałam logout przy
przechodzeniu z wątku do wątku...


Popatrz na posty wyżej... nie tylko ty masz problemy z wylogowaniami... mnie tam rzadziej niż zawsze wylogowuje, ale praktycznie co jakiś czas wyskakuje "service unavalaible" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz co, ale to nie chodzi już nawet o logout przy przechodzeniu na gramsajty, bo to w sumie zaczęłam traktować jako normę (choć wkurzającą). Po prostu zgęszczenie tych przypadków wczoraj znacznie ową normę przekraczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2008 o 23:09, KŁEJK napisał:

Więc jest co poprawiać, oj jest.

Heh... znam to na pamięć. Czasami jest normalnie, ale nieraz po prostu strach. Aż się boję kompa włączać, bo wiem, że zaraz się mogę wkurzyć ;D Co do mnie to mam tego samego typu błędy jak Ty. Często logouty, a nawet jeśli nie to koszmarnie wolne ładowanie się stron. A co lepsze... Admini planują tyle zmian, nawet ankieta była, zamiast najpierw o tym pomyśleć. Im więcej zmian tym gorzej...

@@@Fumiko

Ja przedwczoraj zalogowałam się za 27 razem, ale co się wczoraj działo to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Awaria jakaś. Padły sajty, forum działa ale jest tak jak widać nieciekawie. Obrazków nie można dodawać, działają statystyki, irc i wplnmania ;-D, grasz chyba też. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:35, KŁEJK napisał:

Awaria jakaś. Padły sajty, forum działa ale jest tak jak widać nieciekawie. Obrazków
nie można dodawać, działają statystyki, irc i wplnmania ;-D, grasz chyba też. Trzeba
czekać.


Jedyne co dzisiaj działa bez problemów to chyba główna strona gram.pl newsy były dodawane ale o awarii nic nie piszą ;-D, no cóż trzeba czekać na wypowiedź jakiegoś zielonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować