• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:43, Paladynka napisał:

Czy Wam też, niektóre awatary się nie wyświetlają?


Jest jakaś awaria ;/
Avatarów nie wyświetla
Gramsajty nie działają
Obrazków ponoć również nie można dodawać do postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To pewnie sławnych duch świat chce nas sprzed monitorów wygonić.... ale nie damy się, a rzeczowego ducha się namierzy i zbanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:49, wdowiakm napisał:

> Czy Wam też, niektóre awatary się nie wyświetlają?

Jest jakaś awaria ;/
Avatarów nie wyświetla
Gramsajty nie działają
Obrazków ponoć również nie można dodawać do postów



Ta awaria, to pewnie sprawka jakiegoś Ducha Dawnych Świąt, czyli z czasów przedinternetowych ;D Tak mi się z "Opowieścią Wigilijną" skojarzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wystąpiła pewna awaria (jak to zwykle z awariami bywa - dość nieoczekiwana). Forum przywróciliśmy częściowo do życia - na tyle, żeby dało się je czytać i pisać. Niestety nie ma w tej chwili możliwości dodawania obrazków.
Gramsajty będą jeszcze przez jakiś czas w ogóle niedostępne.
Naprawianie wszystkiego co się zepsuło może potrwać jeszcze kilka godzin (aczkolwiek niestety może i dłużej). Mimo zbliżających się świąt pracujemy nad tym i jeśli zajdzie taka potrzeba, to będziemy pracowali również w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:56, Paladynka napisał:

Ta awaria, to pewnie sprawka jakiegoś Ducha Dawnych Świąt, czyli z czasów przedinternetowych
;D Tak mi się z "Opowieścią Wigilijną" skojarzyło ;)


Zobacz w statystyki co tam się dzieje aż 16 Własnotytułowców się narobiło nie wiadomo skąd :)
Cuda dzisiaj normalnie piękny prezent świąteczny serwis nam sprawia :)

@oklit

Dzięki za informacje :)
Ważne, ze da rady już się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:59, wdowiakm napisał:

> Ta awaria, to pewnie sprawka jakiegoś Ducha Dawnych Świąt, czyli z czasów
przedinternetowych
> ;D Tak mi się z "Opowieścią Wigilijną" skojarzyło ;)

Zobacz w statystyki co tam się dzieje aż 16 Własnotytułowców się narobiło nie wiadomo
skąd :)
Cuda dzisiaj normalnie piękny prezent świąteczny serwis nam sprawia :)


Za to był na pewno odpowiedzialny, ten przychylny duch, a awaria, to taki złośliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 16:02, nightfaler napisał:

Hmmm a na operze w ogule się nie da wbić na forum, przeglądarka woła o wpisanie nazwy
i hasło użytkownika, dziwne

to pewnie część awarii, mi przez pewien czas na Firefoksie wyrzucało błąd 403 - Forbidden: Access is denied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcieli Ci delikatnie zasugerowac, ze, niestety, Twoj czas nadszedl ... ;)...


PS. U mnie tez bledy, ale... cieszy postawa gramu :). Plus dla Panstwa, Panie i Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:59, wdowiakm napisał:

Cuda dzisiaj normalnie piękny prezent świąteczny serwis nam sprawia :)

Cuda to będą jak nagle ci którzy dostali z błędu awans nagle dostaną po minusikach. Hy hy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 16:37, wip_01 napisał:

> Cuda dzisiaj normalnie piękny prezent świąteczny serwis nam sprawia :)
Cuda to będą jak nagle ci którzy dostali z błędu awans nagle dostaną po minusikach. Hy
hy :D

nie przesadzaj z tym cudowaniem, wystarczy , ze forum juz naprawione, a to najważniejsze, i strona główna też jakoś działa, a że teraz forum przez brak awatarów wygląda jakby było sprzed kilku lat trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 16:40, kindziukxxx napisał:

nie przesadzaj z tym cudowaniem, wystarczy , ze forum juz naprawione, a to najważniejsze,
i strona główna też jakoś działa, a że teraz forum przez brak awatarów wygląda jakby
było sprzed kilku lat trudno :P

Awatary, o rzeczywiscie nie działają, nie zauważyłem. Cieszę się że odpisałeś właśnie ty, właśnie wyjaśniłeś mi jak wygląda ten błąd z awansami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 16:46, wip_01 napisał:

...., właśnie wyjaśniłeś mi jak wygląda ten błąd z awansami :)


Awanse na WT są tylko na statystykach a na forum się nie liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2008 o 15:58, oklit napisał:

Wystąpiła pewna awaria (jak to zwykle z awariami bywa - dość nieoczekiwana) /.../

Widzę, że próbujecie przekupić każdego Przewodniczącego. Cóż... jak mam mieć WT to fajnie, tylko że mam problem z ustawieniem go :P (to tak pół żartem rzecz jasna).
Przynajmniej jest ta sympatyczna karteczka z przerwą techniczną a nie błędy 404 :D
PS. Mam nadzieję, że po naprawie wszystkiego i degradzie do Przewodniczącego będzie to oczyszczone ze statystyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WOW...

Ale sie pochrzaniło... W ogóle nie idzie korzystać z forum, nawet pomimo tego, że zdołałem jakoś w końcu zapostować tego posta i jeszcze go wyedytować. Co to za awaria, że wszystko na forum przestało działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mnie się tam podoba :D Najpierw z samego rana, podczas porannego przeglądu forum, przywitał mnie z uśmiechem error 403, potem kultowa żółta karteczka. Teraz, kiedy możemy przynajmniej dodawać nowe posty, forum wygląda... inaczej. Kojarzy mi się z takim czeczeńskim blokowiskiem - wszystko porozwalane, syf, kiła i mogiła. Nic tylko czekać aż gramowicze zaczną wybijać szyby wystawowe i kraść towar z gramowego sklepu xD Weeeha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no! ale sie ucieszyłem: myślałem, że opera mi padła, a to tylko problemy forum ;D
szkoda, że praktycznie nie da się dostać, o avatarach już nie mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować