• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.01.2009 o 18:38, Laid back napisał:

Przepraszamy za problemy - zdajemy sobie sprawę, że macie kłopoty z gramsajtami i staramy
się przywrócić je do porządku. U części z Was problemy już powinne zostać rozwiązane,
ale od razu nie damy rady wyeliminować ich u wszystkich.


No u mnie już prawie wszystko ok podgląd zmian jest tylko pozostał jeden problem a mianowicie nie mogę wrzucić obrazka pod tło niby wszystko wczytuje ale niestety pozostaje stary obrazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2009 o 18:38, Laid back napisał:

Przepraszamy za problemy - zdajemy sobie sprawę, że macie kłopoty z gramsajtami i staramy
się przywrócić je do porządku.

Jeeest! Jest reakcja. A tak na poważnie... cieszę się, że widzę tego posta :)
I co z ewentualną zmianą nicków, jeśli problemem byłyby polskie znaki? Ja mogę spokojnie zmienić. Nie mam problemów typu: zmiana laya czy coś (na razie mi to niepotrzebne). Po prostu jako iż mam polski znak w nicku, gramsajt mi nie działał. Ale już jest ok, z tego co widzę.

Dnia 22.01.2009 o 18:38, Laid back napisał:

U części z Was problemy już powinne zostać rozwiązane,
ale od razu nie damy rady wyeliminować ich u wszystkich.

Tak samo jest niestety z logoutami... :( Momentami te problemy naprawdę denerwują, tym bardziej, że jak już wystąpią to masowo (teraz jest np. ok, ale co będzie innego dnia to nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2009 o 20:46, Crew 900 napisał:

Kurde , nie wiedziałem że ta awaria z grudnia jeszcze jest :|


Jest i jeszcze przez jakiś czas na pewno będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Te wylogowania w moim przypadku troszkę się już uspokoiły, ale nie wiem na jak długo. Teraz najbardziej wkurza mnie fakt, że niektórzy mogą wrzucać na forum tyle zdjęć ile dusza zapragnie, a inni (np. ja) w ogóle nie mogą dodawać żadnych zdjęć... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2009 o 09:25, Forgotten napisał:

Witam!
Od wczorajszego dnia nie mogę wrzucać żadnych obrazków. Właśnie sprawdziłem i inni nie
mają z tym problemu.
Czemu ja:P?


Może wyczerpał ci się limit. Albo siła wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki problem mam
Jak napiszę coś i potem dodam screena , to usuwa mi znaki Ć , Ą , Ł i zmienia je np. Ł zmienia mi na 3 lub ą na a , Ć w ogóle znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Forgotten, mnie zniknal caly lay i obrazki z wpisow. Sporo ludzi tak ma, to ponoc jakies problemy na samej stronie i nie mozna zrobic nic procze czekania. Tyle przynajmniej wiem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2009 o 13:46, Crew 900 napisał:

Mam taki problem nowy
Gdy w okienku do dodania posta dodaję zdjęcie to znika mi to całe okienko

Każdy chyba tak ma.Po prostu kolejna awaria strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2009 o 13:46, Crew 900 napisał:

Mam taki problem nowy
Gdy w okienku do dodania posta dodaję zdjęcie to znika mi to całe okienko



Spróbój przerobic plik na inny format. Raz dziala raz nie. Np. w tej chwili jestem w stanie rzucić na forum coś pod "jpeg". Ale "PNG" juz się wysypuje.
To stary problem. Było juz tak nieraz. Niestety znowu wróciło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powie mi ktoś co jest z tymi GS''ami bo ciągle nie mogę ustawić sobie mojego poprzedniego lay''a, znaczy nie mogę ustawić tła pod strona wybieram plik się ładuje itp. ale nie działa i dalej mam czarne tło. Nagłówek i główna część strony działają już normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2009 o 19:08, Kur0 napisał:

/.../


To co wszyscy mamy czyli jest problem techniczny. Czekamy na jego naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie znalazłem odpowiedniejszego wątku, dlatego pozwalam sobie tutaj wrzucić linki z pewnej dyskusji z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=31344
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=31345
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=31346
i nastepne w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy w końcu będzie można dodawać zdjęcia do swoich postów ?! Bo to już nie jest śmieszne... :| A tłumaczenie ''''bo awaria'''', to już istna kpina z użytkowników.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 15:21, Sebat1 napisał:

Kiedy w końcu będzie można dodawać zdjęcia do swoich postów ?! Bo to już nie jest śmieszne...
:| A tłumaczenie ''''bo awaria'''', to już istna kpina z użytkowników.. ;/


Ja się zastanawiam dlaczego to ludzie nie mogą pojąć, że ciężko jest naprawić pewne rzeczy. Z tego co się orientuje to strona Gramu siedzi przynajmniej na trzech różnych serwerach. Myślisz, że tak łatwo zlokalizować błąd w setkach linii kodu do tego jescze rozrzuconego miedzy różnymi maszynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stosujac Twoja logike:

Ja sie zastanawiam, dlaczego niektorzy nie potrafia zrozumiec, ze mnie, jako zwyklego usera tego forum, NIE INTERESUJE na ilu serwerach i na jakiej planecie one sie znajduja. Nie potrafie zrozumiec CZEMU cos co, na przyklad na GOLu, dzialaj bez problemu, nie moze zadzialac tutaj. Nie wiem czemu cdprojekt.info/forum.asp dzialalo bez wiekszych problemow, a tutaj praktycznie co chwila cos sie sypie.

''Bo awaria''. Tak! Dzieki! To wszystko wyjasnia. Wyjasnilo tez to czemu tak ogromnie wiele wody w Wisle przelalo sie, a skorek nadal nie ma, czemu Gramsajty pojawily sie bodajze z rocznym opoznieniem czy tez czemu ktos podzielil forum na podfora.

Zolwik ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować