• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wytam,

chcialem poraz pierwszy uzywacz GRAMIRC, ale jakos niestety nie moze on wejsc do srodka. Moze my ktos pomoc?

@Lord-Tyrranos: Tez raz malem to, poczekaj chwile i moze nowu znignie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałam maila, że zostałam Stachanowcem, ale nową rangę widać tylko na gramsajcie. Na forum i w statystykach nadal jestem Sekretarzem. Własnego tytułu ustawić nie mogę. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy w dobrym temacie to piszę, ale bardziej pasującego nie znalazłem.

Otóż chciałem sobie wysłać formularz do pomocy technicznej. Zarejestrowałem sobie gierkę na stronie CDP, a formularz chciałem wysłać z gramu, bo na CDP coś się psuje z tymi formularzami. No to elegancko wypełniłem, klikam "wyślij formularz" i...zonk. Dostaję komunikat przy kluczu rejestracji elektronicznej, że "Ten klucz został już wykorzystany!".

Zróbcie coś z tym, bo wygląda na to, że są źle powiązane konta gram.pl -> CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy problemy z logowaniem zostana w koncu ZAKONCZONE czy nadal mam liczyc na to, ze wlaczajac kilka zakladek nie zostane wywalony na glowna strone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2009 o 17:26, S1G napisał:

> Ja mam taki problem:
> Miałem zarejestrowanych pare gier i troche wpln na koncie.
> Dziś sie loguje i nic nie mam. Wie ktoś o co chodzi? Czy musze zgłosić to gdzie
indziej
> ?
A gdzie się logujesz? bo gry, wpln-y, gwarancja dożywotnia itd zostały przeniesione na
http://cdprojekt.pl/
edit login (mail) i hasło te same co tu.


Zrobiłem tak, jak pisałeś, wszedłem na stronkę CDP. Rety! Ale żeście teraz pogmatwali! Muszę od nowa oceniać gry i pisać recenzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam jeżeli piszę nie w tym temacie co trzeba.
Jak wiecie lub nie przez 1.5 roku nie miałem dostępu do internetu z tego powodu moje konto email na, którym zostało stworzone konto Sebo7 w serwisie gram.pl wygasło, czyli nie istnieje. Zwracam się z pytaniem czy istnieje możliwość zmiany emaila na nowy bez potwierdzenia tego na starym ?. Szukałem dość intensywnie, wysłałem emaila do moderatora i nic. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2009 o 07:09, Sebo7 napisał:

Przepraszam jeżeli piszę nie w tym temacie co trzeba.
Jak wiecie lub nie przez 1.5 roku nie miałem dostępu do internetu z tego powodu moje
konto email na, którym zostało stworzone konto Sebo7 w serwisie gram.pl wygasło, czyli
nie istnieje. Zwracam się z pytaniem czy istnieje możliwość zmiany emaila na nowy bez
potwierdzenia tego na starym ?. Szukałem dość intensywnie, wysłałem emaila do moderatora
i nic. Proszę o pomoc.

Napisz do kogoś z ekipy gram.pl, moderatorzy raczej tutaj nic nie pomogą - ewentualnie mogą przepchnąć Twojego maila dale, ale lepiej chyba zająć się tym samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2009 o 08:42, Jarys napisał:

Napisz do kogoś z ekipy gram.pl, moderatorzy raczej tutaj nic nie pomogą - ewentualnie
mogą przepchnąć Twojego maila dale, ale lepiej chyba zająć się tym samemu.

Dzięki za odpowiedź !.
PS Udało mi się z tym zrobić samemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zadaję to pytanie również w tym wątku, tak na wszelki wypadek

PYTANIE DO ZARZĄDZAJĄCYCH GRAMSAJTAMI

Czy jest możliwość przywrócenia funkcjonalności wyświetlania obrazków na gramsajtach?
Wiem, że prawdopodobnie wiąże się to z ponownym wgraniem danego obrazka ze względu na różne ich wielkości. Po kliknięciu w obrazek w danym artykule, wyświetla się jego rzeczywista wielkość tak jak została ona zdefiniowana w artykule (czyli mały, średni, duży bądź oryginalny). Przedtem zostało to rozwiązane tak, że nawet jeśli obrazek był mały, to po powiększeniu wyskakiwało duże okno (ustalone chyba 640x480 dla wszystkich) i w tej wielkości można było bez problemowo przeglądać galerie. Teraz natomiast trzeba kliknąć POBIERZ za każdym razem, by zobaczyć obrazek w jego oryginalnej formie, co nie jest zbyt wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie bardzo denerwuje okienko do pisania nowego posta. Tak, tak jest fajnie, ładne tylko... otwiera mi się w połowie i niestety nie widze przycisku "DODAJ POST", musze maksymalizować okienko i dopiero kliknąć.. kurde to denerwuje.. Jest jakiś sposób na poszerzenie go w mojej przegladarce? Czy tak jest ustawione już na stronie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2009 o 23:07, St0ck napisał:

Mnie bardzo denerwuje okienko do pisania nowego posta. Tak, tak jest fajnie, ładne tylko...
otwiera mi się w połowie i niestety nie widze przycisku "DODAJ POST", musze maksymalizować
okienko i dopiero kliknąć.. kurde to denerwuje.. Jest jakiś sposób na poszerzenie go
w mojej przegladarce? Czy tak jest ustawione już na stronie.?

Zwiększ rozdzielczość :P Normalnie, coś czuję, że masz 800x600 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj wcisnąć F5 albo alt + F5 (zależy od przeglądarki) żeby skrypty odpowiedzialne za to okienko się przeładowały. być może w twojej pamięci podręcznej jest ich stara wersja, i stąd problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam w przeglądarce Google Chrome (a Firefox''ie mam) opcji (Odpowiedz, W, URL, Edytuj) - opcje te pojawiają się na ułamek sekundy i znikają.
Ktoś wie jak temu zaradzić?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam w przeglądarce Google Chrome (a Firefox''ie mam) opcji (Odpowiedz, W, URL, Edytuj) - opcje te pojawiają się na ułamek sekundy i znikają.
Ktoś wie jak temu zaradzić?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam w przeglądarce Google Chrome (a Firefox''ie mam) opcji (Odpowiedz, W, URL, Edytuj) - opcje te pojawiają się na ułamek sekundy i znikają.
Ktoś wie jak temu zaradzić?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2009 o 23:38, deecom napisał:

Zwiększ rozdzielczość :P Normalnie, coś czuję, że masz 800x600 ;)


Mam 1280x1024, mam zmaksymalizowane okno przegladarki, odświeżenie strony nic nie dało. Ciągle muszę maksymalizować okienko "Dodaj post" : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować