• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hej, mam problem z logowaniem. Niedawno założyłem konto na gram.pl, na stronie głównej loguję się normalnie, ale kiedy klikam opcję "zarejestruj grę" pojawiają mi się kolejne bramki logowania, wpisuję swój mail i hasło, takie same jak na stronie głównej i pojawia się informacja, że ten adres e-mail nie jest powiązany z żadnym kontem gram.pl. Co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2009 o 16:35, Arkhaor napisał:

Ekhmm... po "naprawie" gramsajty nie działają nie da się wejść w ŻADNEGO newsa. Wyskakuje
404 ;)

The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily
unavailable.

I tak już od wczoraj tudzież przedwczoraj...


mam to samo, sprawdzalem na operze i IE i nic, moze ktos z gramu wypowiedzialby sie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2009 o 19:16, Septhus napisał:

Hej, mam problem z logowaniem. Niedawno założyłem konto na gram.pl, na stronie głównej
loguję się normalnie, ale kiedy klikam opcję "zarejestruj grę" pojawiają mi się kolejne
bramki logowania, wpisuję swój mail i hasło, takie same jak na stronie głównej i pojawia
się informacja, że ten adres e-mail nie jest powiązany z żadnym kontem gram.pl. Co robić?
:(

od 30 kwietnia 2009 rejestracji elektronicznej gier z CD Projekt dokonujesz na stronie CD Projekt.
jest komunikat tu: http://www.gram.pl/konto_main.asp
ale ponieważ założyłeś konto po 30 kwietnia, to musisz sobie założyć konto na stronie CD Projekt i tam zarejestrować grę: http://login.cdprojekt.com/index.php

konta na gram.pl założone przed 30.04.2009 zostały przeniesione do serwisu CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2009 o 20:51, Karol15 napisał:

chrome działa w ten sam sposób.
Można prosić o info kiedy naprawicie serwer??

serwer jest naprawiany od wczoraj. firma hostingowa namieszała, teraz to odkręcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy próbuję się zalogować na stronie okazuje się to niemożliwe. Pojawia się tylko informacja, że nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia z powodu błędnego certyfikatu zabezpieczeń. Mogę się tylko zalogować na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie od kilku dni w najnowszej Operze nie ma możliwości zalogowania się ze strony głównej na ''Gram'', bo nie wyświetla się na niej moduł logowania. Gry wejdę na forum to dopiero tu mam okienko które mi to umożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2009 o 22:44, akne napisał:

> Hej, mam problem z logowaniem. Niedawno założyłem konto na gram.pl, na stronie głównej

> loguję się normalnie, ale kiedy klikam opcję "zarejestruj grę" pojawiają mi się
kolejne
> bramki logowania, wpisuję swój mail i hasło, takie same jak na stronie głównej i
pojawia
> się informacja, że ten adres e-mail nie jest powiązany z żadnym kontem gram.pl.
Co robić?
> :(
od 30 kwietnia 2009 rejestracji elektronicznej gier z CD Projekt dokonujesz na stronie
CD Projekt.
jest komunikat tu: http://www.gram.pl/konto_main.asp
ale ponieważ założyłeś konto po 30 kwietnia, to musisz sobie założyć konto na stronie
CD Projekt i tam zarejestrować grę: http://login.cdprojekt.com/index.php

konta na gram.pl założone przed 30.04.2009 zostały przeniesione do serwisu CD Projektu.



Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bug buga bugiem pogania. Tak u mnie wygląda mój gramsajt po dodaniu nowego wpisu.
Dodatkowo wszystko co miałem w belkach po prawej zjechało mi poza layout. Genialnie! Jakże sprawnie działają gramsajty!
Pozdrawiam ekipę gram.pl -_-

Jeszcze jeden taki wybryk i zmieniam serwis.

20091113152056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2009 o 20:34, dulak napisał:

Co? A można tak po ludzku?


Eee... Po ludzku mówisz? Trudno będzie, ale się postaram.
Tekst do ostatniego wpisu sam wklepywałeś czy zrobiłeś ctrl+c i ctrl+v na przykład z Worda.
Arkusze stylów opisują wygląd strony. Przez przypadek mogły się zdublować nazwy poszczególnych stylów i rozbić strukturę strony.

Mam nadzieję, że wystarczająco po ludzku się wypowiedziałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam sprawę i nie wiem do kogo z tym iść. Przegapiłem 2 etap konkursu dragon age i nie wysłałem pracy a prace mam świetną. Czy tą pracę można jeszcze dosłać????
BARDZO MI ZALEŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Mam pytanie: Czy Wy też nie możecie nic zamówić w sklepie gram.pl? Mam taki komunikat:
"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coś dzisiaj jest nie tak ze stroną, bo muli nieziemsko, a zwykle dość szybko się wczytuje. Niezależnie od przeglądarki ani od kompa, bo sprawdzałem na różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować