• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Chcę zamówić grę f.e.a.r. za 69,90 zł i 30 zł z wirtualnych pieniędzy. Mam 30 zł na koncie, ale gdy klikam do koszyka i chćę użyć wirtualnych pieniędzy pisze że max kwota to 0 zł. W czym jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
zamowiłem już pierwszą gre i kiedy wpisywałem dane o adriesie to wszystko było ok, ale kiedy przeglądałem jeszcze raz (już po zamówieniu) moje dane w zamówieniu to w nazwie miasta był błąd. Mieszkam w Łodzi i zamiast Łódź bylo napisane Łód i jakiś dziwny znak. A wpisywałem poprawdnie. Czy bedzie jakiś problem przy wysyłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Czy bedzie jakiś problem przy wysyłce?
Mysle, ze nie, po prostu masz wlaczone inne kodowanie w przegladarce, ktore nie obsluguje polskich znakow diaktrycznych. Sprawdz jeszcze w mailu czy zamiast tego ''dzwinego znaku'' jest ''ź''. Jesli nie, to jak bardzo sie boisz skontaktuj sie z Biurem Obslugi Klienta. Na pewno uzyskasz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 15:00, BajteK_ napisał:

>Czy bedzie jakiś problem przy wysyłce?
Mysle, ze nie, po prostu masz wlaczone inne kodowanie w przegladarce, ktore
nie obsluguje polskich znakow diaktrycznych. Sprawdz jeszcze w mailu czy zamiast tego ''''dzwinego znaku'''' jest ''''ź''''. Jesli
nie, to jak bardzo sie boisz skontaktuj sie z Biurem Obslugi Klienta. Na pewno uzyskasz odpowiedz.


Dzięki za info/pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 14:07, Destro napisał:

Z tego co widzę Twoja przeglądarka ma nadpisane style - widać to np po fontach,
które wyglądają zupełnie inaczej niż powinny (zupełnie inna rodzina - jak widzę jest Times a nie określona stylami Tahoma)

Fakt. Nie pozwoliłem wcześniej przeglądarce na używanie stylów strony bo chciałem mieć lepszą kontrolę nad wielkością czcionek. Mimo to zmieniłem to ustawienie i pierwszy post nadal wyjeżdża. Wygląda na to, że odpowiedzialne za takie działanie jest ustawienie wymuszające na przegladarce używanie kolorów systemowych (mam tak bo białe tło mnie dobija:).

Dnia 08.10.2005 o 14:07, Destro napisał:

i najpewniej właśnie stąd większość problemów taki jak rozjeżdżanie się czy uciekający napis "podkreślenie" w opcji dodawania

Przestawiłem przegladarkę w całkowicie domyślny tryb i przycisk "przeglądaj" zwiewa mi nadal poza ramkę i okno dodawania posta (pole ze ścieżką obrazka jest za długie).

Dnia 08.10.2005 o 14:07, Destro napisał:

Obstawiam, że problem wynika z braku czcionki Tahoma w Twoim systemie

Jednak jest (wszystkie odmiany).

Dnia 08.10.2005 o 14:07, Destro napisał:

lub podmienianiu jej na Times przez ustawienia browsera.

Miałeś rację w tym przypadku.

ps. Pytanie tylko do użytkowników FF: Czy jeszcze komuś wyjeżdża przycisk "przegladaj" za ramkę okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 15:13, Olamagato napisał:

ps. Pytanie tylko do użytkowników FF: Czy jeszcze
komuś wyjeżdża przycisk "przegladaj" za ramkę okna?


FF 1.07, instalacja standardowa, bez żadnych dodatkowych bajerów. "Przeglądaj" nie wyjeżdża. (obrazek dodawanie_posta)

Przy okazji pytanie/błąd w liście tytułów na stronie głównej. Chodzi o kolor napisu PC (obrazek strona_glowna) przy niektórych grach, np "Full Spectrum Warrior". Czy jest to celowe wyróżnienie, czy błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 15:36, Zgodny napisał:

Przy okazji
pytanie/błąd w liście tytułów na stronie głównej. Chodzi o kolor napisu PC (obrazek strona_glowna) przy niektórych
grach, np "Full Spectrum Warrior". Czy jest to celowe wyróżnienie, czy błąd?


U mnie nie podświetla PC przy żadnych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem 2 małe błędy. Otóż jesli wejdę na forum do jakiegoś tematu powiedzmy, że ma 6 stron, udam się na 5, a potem się zaloguję (mam tam ustawioną większą ilośc postów na stronę niż standardowa), to przy kliknięciu na 6 stronę dostaję komunikat, że taka strona nie istnieje, czasami też u góry wyświetla mi przy stronie 4(najnowsza), a dalej 5 i 6, których nie ma. :) Nie wiem, czy dało by się tak zrobić, żebym po kliknięciu w 6 stronę automatycznie przenoszony był na aktualną ostatnią stronę (po zalogowaniu 4).

Drugi błąd właściwie nie jest błędem, ale również wiąże się z logowaniem. Otóż, gdy wejdę na forum do kilku tematów, nie logując się, a potem w jednym zaloguje się, to przy dodawaniu posta w innym znowu musze wpisać login i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały problem z uzyskaniem kodu do gry wieloosobowej przez internet do gry Spell Force. Strona na której powinienem znaleść kod aktywacyjny jest niedostępna. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

POGRUBIENIE o :) działa bo już miałem pisać że pod operą nie działa... [url= http://gram.pl]>> LINK <<[/ul] ciekawe czy całe "forumowe tagi" działają O_o czyżby przeróbka jakiegoś forum? ;P mniejsza ;)


ALE!! nie znalazłem pola odpowiadającego za płeć!! nawet na starym forum to było!! O-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy ktoś już to pisał, więc napiszę ja. :-) Niekiedy nie ma opcji "odpowiedz" przy ksywkach forumowiczów. Nie wiem czemu i czy ja tylko tak mam. Tylko niekiedy tak się dzieje i dotyczy zwykle paru postów w danym temacie a nie wszystkich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 17:41, HumanGhost napisał:

Nie wiem czy ktoś już to pisał, więc napiszę ja. :-) Niekiedy nie ma opcji "odpowiedz" przy ksywkach forumowiczów. Nie wiem
czemu i czy ja tylko tak mam. Tylko niekiedy tak się dzieje i dotyczy zwykle paru postów w danym temacie a nie wszystkich
użytkowników.



nie tylko ty tak masz.
najczęściej w ostatnio dodanych postach niektórych tematów nie ma tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja zauważyłem taki błąd:

http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?z=1

World of Warcraft - karta pre-paid

towar dostępny


Wchodzimy w towar:

Dostępność: brak towaru (przewidywana dostawa: 8 października)

Drugie co zauważyłem buttony B, I, U są niekatywne. By włączyć kursywe/pogrubienie/podkreślenie trzeba trafić dokładnie w literkę, trochę to męczy, szczególnie w przypadku kursywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 19:05, Osiołek napisał:

Nie wiem czy pytanie padło ale czemu wyskakuje mi że nie mam dożywotnej gwarancji]??

Bo dotyczy ona tylko gier wydanych po 23 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

oj, to pogrubienie jest wszędzie.

u mnie też :D

a teraz spróbuję pogrubić to ---> problem

EDIT: dla jasności - nie starałam się pogrubić innego tekstu niż wyraz "problem"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Faktycznie, ten błąd się rozłazi. Ciekawe czy mój też pogrubi?
Zauważyłem, że w poprzednim poście Osiołka jest wpisany znacznik pogrubienia, a mimo to jest widoczny. Może to coś zepsuło się tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować