• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jak można skontaktować się z redakcją gram.pl? Gdy próbuje wysłać na adres podany na stronie z zakładki "redakcja", zostaję poinformowany takim komunikatem:

We''re writing to let you know that the group you tried to contact (redakcja) may not exist, or you may not have permission to post messages to the group. A few more details on why you weren''t able to post:

* You might have spelled or formatted the group name incorrectly.
* The owner of the group may have removed this group.
* You may need to join the group before receiving permission to post.
* This group may not be open to posting.

If you have questions related to this or any other Google Group, visit the Help Center at http://www.google.com/support/a/gram.pl/bin/static.py?hl=en_US&page=groups.cs.

Thanks,

gram.pl admins


Gdy kieruję się pod adres grup Google i klikam w odpowiednim link, otrzymuję wiadomość o następującej treści:

Zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła?

Skontaktuj się ze swoim administratorem domeny, aby uzyskać dostęp do własnej nazwy użytkownika lub zresetować hasło.


Obok tego komunikatu widnieje logo gram.pl

Próbowałem wysyłać wiadomość z trzech maili - w przypadku każdego zostaję powiadomiony przez system pocztowy tą samą treścią. Wydaje mi się, że jest jakiś problem z pocztą gram. Dawno, dawno temu był ten sam adres i nie było żadnych zwrotnych maili informujących o niedostarczeniu wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Eee ... chyba coś się rypnęło. Nie widzę gdzieś tak na oko połowy awatarów na forum. Wcześniej przez długi czas zdarzało się to samo ale dotyczyło to pojedynczych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ja źle pamiętam czy coś takiego właśnie nie miało miejsca jakiś rok temu [ a może i dwa ] gdzieś pod koniec roku / na przełomie grudnia i stycznia? Może to taka tradycja się robi. Ciekawe co dostaniemy w tym roku. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

''za duzo postow jest, wiec pewnie zamkniemy'' ... jakos tak szla odpowiedz ostatnio. Widac naprawili. Moze tym razem zaloza klodke ;)

heh - Kwasy tez padly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2010 o 20:51, Piotrek_K napisał:

''za duzo postow jest, wiec pewnie zamkniemy'' ... jakos tak szla odpowiedz ostatnio.
Widac naprawili. Moze tym razem zaloza klodke ;)

heh - Kwasy tez padly :D


Piłka nożna z tego co widzę również padła niestety. Co następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Otóż mam problem z wyświetlaniem strony gram.pl pod Ubuntu. Gdy przełączam na Windowsa XP wszystko jest w porządku. Układ strony jest rozwalony po firefoxem. Czyściłem ciasteczka jak i wszystko inne co się da, powyłączałem plug-iny i inne dodatki ale to nic nie daje. W załączniku możecie zobaczyć jak to wygląda.

20101130203657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.11.2010 o 20:37, meJKu napisał:

Witam!
Otóż mam problem z wyświetlaniem strony gram.pl pod Ubuntu. Gdy przełączam na Windowsa
XP wszystko jest w porządku. Układ strony jest rozwalony po firefoxem. Czyściłem ciasteczka
jak i wszystko inne co się da, powyłączałem plug-iny i inne dodatki ale to nic nie daje.
W załączniku możecie zobaczyć jak to wygląda.

Dziwne, że tylko pod tą stroną tak masz. Podobny widok miałem po wtyczce NoScript. Próbowałeś pod inną przeglądarką uruchomić stronę? Jak będzie tak samo to chyba już wina ''dalsza''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Za nic nie chce wczytac mi sie podstrona gramu, grasz.gram.pl. Probowalem na IE, FF, Opera, Chrome, Safari na kompie i na Operze Mini na telefonie :p
Wczoraj dobrze chodzila stronka, a teraz cytatu nie moge dodac :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.11.2010 o 22:13, Diagnostyk napisał:

Dlaczego prawie zawsze nie mogę się załadować do statystyk?

U mnie(już) działa poprawnie. Jak widać to jeszcze ludzie mają z tym problemy.
Może spróbuj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgłaszam problem z poprawnym wczytywaniem stron gram.pl. Od kilku dni ciężko cokolwiek przeczytać na forum, bo albo się w ogóle nie można wejść na topic, albo dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu. Czyściłem FF z ciasteczek i innych internetowych śmieci, ale nie pomaga to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda, ale ponawiam zgłoszenie o źle działającej stronie i forum gram.pl. Problem dotyczy tylko ww. stron, bowiem wszystkie inne w Internecie wyświetlają się szybko i bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować