• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Chyba jeszcze przed północą i całkiem niedawno jakieś 20 minut + po godzinie 00:00
Gram.pl automatycznie wylogowuje..... po dodaniu posta klikam "forum", po czym pojawia się of kors strona z forum i tematami ale już na "logaucie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy pytam w odpowiednim wątku o to, ale nie działa jedna ze stron (którą często odwiedzam) kolektywu gram.pl: tdu.gram.pl :/
Po wpisaniu adresu strony przenosi do strony kolektyw.gram.pl, a ta sytuacja utrzymuje się już parę dni. Byłoby miło jakbyście mogli to naprawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam za to problem dotyczący okienka z prawej strony na stronie głównej (Polecane materiały). Ciągle wyświetla mi "get Adobe Flash Player". Pobierałem go 2 razy i dalej to samo.

edit: Korzystam z najnowszej Mozilli, na Internet Explorer jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2011 o 13:40, charnjit013 napisał:

Ja mam za to problem dotyczący okienka z prawej strony na stronie głównej (Polecane materiały).
Ciągle wyświetla mi "get Adobe Flash Player". Pobierałem go 2 razy i dalej to samo.

edit: Korzystam z najnowszej Mozilli, na Internet Explorer jest tak samo.


A spróbuj użyć magicznej kombinacji klawiszy Ctrl+F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ostatnimi czasy mieliście buga hmmmm [jak by to nazwać] w postaci "spontanicznego wylogowywania" ?
Raz zdarzyło mi się, że miałem Logout gdy po wciśnięcia buttona "DODAJ POST"

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2011 o 22:32, Braveheart napisał:

Czy ostatnimi czasy mieliście buga hmmmm [jak by to nazwać] w postaci "spontanicznego
wylogowywania" ?

Kilkanaście razy dziennie, co dziennie go mam :)

Dnia 23.12.2011 o 22:32, Braveheart napisał:

Raz zdarzyło mi się, że miałem Logout gdy po wciśnięcia buttona "DODAJ POST" :3

Też mi się jakiś czas temu takie coś przytrafiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2011 o 23:25, doflamingo napisał:

Kilkanaście razy dziennie, co dziennie go mam :)

Ehhh dobrze wiedzieć, że nie jestem sam :D. Z jakiej przeglądarki korzystasz. ??>. Te bugi ponoć nie występują na Chormie. Ja jadę na Oprze ;-) Ponoć gram nie lubi Opry :C

Dnia 23.12.2011 o 23:25, doflamingo napisał:

Też mi się jakiś czas temu takie coś przytrafiło :P

:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2011 o 01:19, Braveheart napisał:

Ehhh dobrze wiedzieć, że nie jestem sam :D. Z jakiej przeglądarki korzystasz. ??>.
Te bugi ponoć nie występują na Chormie. Ja jadę na Oprze ;-) Ponoć gram nie lubi Opry

Używałem kiedyś Opery do wersji bodajże 10.00 potem przesiadłem się na Firefoxa i tak się do niego przyzwyczaiłem, że nie mam ochoty jej zmieniać na nic innego. W sumie to jest u mnie dziwne, czasami (zależnie od pory dnia) raz nie mam w ogóle problemów z automatycznymi wylogowaniami, a kilka godzin później mam je tak często, że aż się na forum nie chcę przebywać i przeglądać newsów :(
Zapewne masz identycznie tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2011 o 01:31, doflamingo napisał:

//...// z automatycznymi
wylogowaniami, a kilka godzin później mam je tak często, że aż się na forum nie chcę
przebywać i przeglądać newsów :(
Zapewne masz identycznie tak jak ja?

Taaa. Co do przeglądarek to ja już dawno zrezygnowałem z jednej zainstalowanej. Mieć drugą "awaryjną" np Opera, Chrome albo FF i Opera czy Safari i Chrome jest dobrze...
Są zapewne tacy co mają praktycznie po trzy jak nie wszystkie możliwe dostępne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2011 o 01:19, Braveheart napisał:

> Kilkanaście razy dziennie, co dziennie go mam :)
Ehhh dobrze wiedzieć, że nie jestem sam :D. Z jakiej przeglądarki korzystasz. ??>.
Te bugi ponoć nie występują na Chormie. Ja jadę na Oprze ;-) Ponoć gram nie lubi Opry
:C


Potwierdzam. Korzystam z Google Chrome i jak dotąd nigdy mnie nie wylogowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kilka minut temu miałem dziwny błąd, (jakby mi pamięci brakowało, choć miałem jej jeszcze pod dużym dostatkiem)
Wbiłem w temat "Upgrade kompa /.../" a tam mi się tylko jeden (pierwszy) komentarz załadował, nic więcej, musiałem odświeżyć, żeby mi się wszystko załadowało.

20111224212142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas dodawania do posta obrazków dostaję czasem "Przepraszamy, ale podczas wy¶wietlania tej strony wyst±pił bł±d. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." a czasem nie. Co ciekawe obrazki nie są duże. Gdzie tkwi błąd? Gram się sypie czy coś u mnie nie halo?

edit:

lol, przy próbie dodania posta dostałem jakiś komunikat o nieudanym dodaniu posta [?!] - błąd 502 ... i post się dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Opera 11.60 nie wyświetla treści artykułów, przynajmniej u mnie. Pojawia się tylko reklama "wysyłka za darmo", a jak klikam żeby ją pominąć to zostaje tylko to jasne tło:

20111227133909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować