• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.03.2012 o 16:56, Tyler_D napisał:

Moment, ja nie powiedziałem tutaj wszystkiego. Tutaj wiele by zależało od tego jakby
się to nowe forum prezentowało, jakie by tam były ficzery, jak by to śmigało itepe. Jakby
pasowało większości to ok - niech zostaje. Jak nie można by zrobić ankietę i / lub podpięty
topic w którym by się pisało o bugach, pomysłach co dodać, jak zmienić etc etc. Pisać
można, potem tylko czekać. ;-P


Ale to nic nie zmienia, bo ja mówię o sytuacji gdy najpierw coś robimy, a później sprawdzamy czy to co zrobiliśmy odpowiada oczekiwaniom "klienta". To jest podejście studenckie, które w życiu się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bierzmy pod uwagę fakt że to jest gram. :-P

Ludzie pisali już nie raz i nie dwa co by można było dodać w serwisie, forum, sajtach i co? Ok, część dodano ale bardzo wielkim bólem [ te niby skiny / tła ] część wdrożono a resztę olano. A mam dość mocno wrażenie że nawet jakby ludzie pisali że to czy to warto było zmienić / dodać / usunąć to i tak mało kto z ekipy by się tym przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2012 o 18:26, Tyler_D napisał:

Ludzie pisali już nie raz i nie dwa co by można było dodać w serwisie, forum, sajtach i co? Ok, część dodano ale bardzo wielkim bólem [ te niby skiny / tła ] część wdrożono a resztę olano. A mam dość mocno wrażenie że nawet jakby ludzie pisali że to czy to warto było zmienić / dodać / usunąć to i tak mało kto z ekipy by się tym przejął.

Zważywszy na to jakie problemy są z tym co jest obecnie trudno się dziwić oporom ekipy technicznej przed dodawaniem nowych elementów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Microsoft SQL Native Client error ''80040e57''

String or binary data would be truncated.

/forum_add.asp, line 441

tjaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2012 o 18:52, Karharot napisał:

Zważywszy na to jakie problemy są z tym co jest obecnie trudno się dziwić oporom ekipy
technicznej przed dodawaniem nowych elementów...


Zważywszy na to, że problemy są od około pół roku (poważne, bo "średnio na jeża" było już wcześniej), a o wprowadzenie nowych elementów ludzie proszą już dawno, argument jest trochę nie na miejscu. Akurat w tej kwestii Tyler_D ma rację - gramowicze mogą sobie pisać długo i namiętnie, a ekipa i tak będzie miała to w głębokim poważaniu, lub - w najlepszym przypadku - odpowie jakimś tekstem godnym niedorzecznika rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2012 o 08:31, Ring5 napisał:

> raczej nikt nie chciałby mieć nowego wyglądu, zwłaszcza że ten jest bardzo wygodny


Bardzo bym prosił, abyś mówił sam za siebie, nie za innych. Ja akurat chciałbym w końcu
zobaczyć nowy wygląd forum, bo dotychczasowy jest mocno przestarzały i, w porównaniu
z innymi forami, dość mało funkcjonalny.

fakt, przepraszam za pominięcie Ciebie, Twojego głosu i wypowiedzenie się za większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2012 o 21:13, kindziukxxx napisał:

fakt, przepraszam za pominięcie Ciebie, Twojego głosu i wypowiedzenie się za większość.


Ironia nie tylko zbędna, ale również całkowicie chybiona...

Po pierwsze, w swoim poście piszesz "raczej nikt nie chciałby". Czyli wypowiadasz się za wszystkich, nie za "większość".

Po drugie, nie wiem czemu akurat Ty bierzesz na siebie obowiązki rzecznika owej większości.

Po trzecie, nie chodzi tylko o mój głos, ale także o głosy tych osób, które od dosyć dawna mówią o tym, że forum potrzebuje gruntownej przebudowy, a nie "zalepiania dziur". Forum się sypie i widać to na każdym kroku. Prowizoryczne naprawianie kolejnych elementów prowadzi nieustannie do jednego - coraz mniejszej funkcjonalności gramu. Sypie się forum, dodawanie/edytowanie postów to męczarnia i loteria (uda się tym razem, czy nie? Nie wiem jak inni, ale ja teraz przed dodaniem każdego posta robię ctrl+A, ctrl+C, tak na wszelki wypadek), sypie się sklep (co chwilę pojawiają się kolejne błędy), sypią się gramsajty (podobny problem, co z postami na forum), statystyki leżą i kwiczą...

Ale przecież to nie jest ważne. Ważne jest, by dokopać komuś, kto ośmielił się mieć własne zdanie i, co gorsza, wyrazić je. Jak on śmie, skubany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi się, że gram.pl jest w "lekkiej kropce" - z jednej strony obecna technologia (ASP) już wyczerpała swoje możliwości (by być bardziej precyzyjnym - wprowadzanie w niej zmian stało się zbyt kosztowne), a z drugiej - skorzystanie z kuszącej opcji postawienia tutaj gotowca (wspomniany IPB, phpBB3 czy SMF) pozbawi forum "duszy" i unikalności - forum gram.pl stanie się kolejnym z tysiąca spamowisk, w których się tylko postuje, a nie przebywa.

Widzę zatem dwie opcje:
1. bierzemy solidny, gotowy backend (tu chyba najbardziej by się sprawdził SMF) i piszemy od zera frontend, żeby stworzyć wrażenie unikalności i naszpikować forum bajerami specyficznymi dla gram.pl,
2. zmieniamy technologię (PHP, .NET, Python, Ruby - cokolwiek) i lecimy całkiem od zera - w takiej sytuacji wszystko jest "tylko na gram.pl", nawet kody i opisy błędów, które tak uwielbiamy ;)

Pierwsze podejście z dość dużym powodzeniem od lat stosują Wiedźminowcy, więc na pierwszy rzut oka wygląda na bardziej optymalne.

PS. Teraz tak sobie uświadomiłem, że utworzenie spamowiska przez wykorzystanie gotowca w 100% może wcale nie być takie nieopłacalne z ekonomicznego punktu widzenia, więc mój post należy traktować bardziej jak koncert życzeń niż rzetelną analizę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@up.

Tak, ta pierwsza opcja jest dużo lepsza. Tylko kto by się tym zajął? Skoro nikt nie jest w stanie poradzić sobie z babolami obecnego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Ale przecież to nie jest ważne. Ważne jest, by dokopać komuś, kto ośmielił się mieć własne
zdanie i, co gorsza, wyrazić je. Jak on śmie, skubany?!


Przewrażliwiony jesteś. Fakt faktem, stanowisz tutaj mniejszość jeśli chodzi o wizję "ulepszenia" forum. Forum ma swój klimat właśnie dzięki swojej prostocie, jak ktoś jest zafascynowany fajerwerkami serwowanymi przez nowe silniki to nie powinien mieć problemów w znalezieniu sobie zamiennika.

@Vilmar

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Pierwsze podejście z dość dużym powodzeniem od lat stosują Wiedźminowcy, więc na pierwszy rzut oka wygląda na bardziej optymalne.

Chodzi ci o forum CDProjektu czy CDProjekt RED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 19:59, rob006 napisał:

Fakt faktem, stanowisz tutaj mniejszość jeśli chodzi o wizję "ulepszenia" forum. Forum ma swój klimat właśnie dzięki swojej prostocie


Cóż, wychodząc z takiego założenia, równie dobrze do dziś moglibyśmy grać w Ponga, bo przecież ma swój klimat właśnie dzięki prostocie, prawda? ;) Mogliyśmy korzystać z Win''95, grać w Falcon 3.0 czy Wizardry VII. Po co komu fajerwerki w stylu Skyrim czy Battlefield 1942?

Wybacz, ale argument "bo forum ma klimat dzięki prostocie" nie jest żadnym argumentem. Po pierwsze, obecne forum wizualnie prawie nie różni się od typowego phpBB - i tu, i tu masz listę tematów, a każdy temat złożony jest z ciągu wypowiedzi, bez dziwnych "wcięć" a''la forum onetowe. Po drugie, ciężko mówić o jakimkolwiek klimacie, gdy forum ledwo zipie, co chwilę coś w nim się sypie i przestaje działać, a ekipa techniczna z uporem godnym lepszej sprawy informuje, że wszystko jest ok, to tylko przejściowe problemy i nie ma powodów do paniki.

No, ale może właśnie to jest ten klimat, o którym mówisz... Ja jednak od klimatu wolę działające forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 20:10, Ring5 napisał:

Cóż, wychodząc z takiego założenia, równie dobrze do dziś moglibyśmy grać w Ponga, bo
przecież ma swój klimat właśnie dzięki prostocie, prawda? ;) Mogliyśmy korzystać z Win''95,
grać w Falcon 3.0 czy Wizardry VII. Po co komu fajerwerki w stylu Skyrim czy Battlefield
1942?

Ech, jakie to wygodne, wyolbrzymić czyjąś wypowiedź do tego stopnia, żeby stała się głupia. Zapominasz chyba tylko o jednym - forum z założenia ma służyć do dyskusji, a im więcej rozpraszających szczegółów, tym gorzej to wychodzi. Obecne założenia forum pod tym względem sprawdzają się bardzo dobrze, strona techniczna to zupełnie co innego. A porównanie do gier ma się jak pięść do nosa, już bardziej pasuje tu 3D w filmach, które ostatecznie tylko przeszkadza w jego odbiorze. Trzeba znać granicę, ślepe parcie do przodu w myśl dewizy "nowsze jest lepsze" nie zawsze jest dobre.

Dnia 27.03.2012 o 20:10, Ring5 napisał:

Wybacz, ale argument "bo forum ma klimat dzięki prostocie" nie jest żadnym argumentem.

Jest ważnym argumentem. A to czy ty go rozumiesz czy nie, to jest inna sprawa.

Dnia 27.03.2012 o 20:10, Ring5 napisał:

Po pierwsze, obecne forum wizualnie prawie nie różni się od typowego phpBB

Widziałeś kiedyś phpBB na oczy? Różnic jest mnóstwo, chociażby zaczynając od braku podziału na podfora (wyświetlanie wszystkich kategorii jednocześnie) poprzez system odpowiedzi aż po sposób obserwacji ulubionych tematów. I pod tym względem gram.pl miażdży fora oparte na phpBB.
A różnic od strony technicznej i wydajnościowej jest jeszcze więcej.

A próbując sprowadzić założenia tego forum wyłącznie do kwestii problemów technicznych, udowadniasz tylko że nie warto z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

Zapominasz chyba tylko o jednym - forum z założenia ma służyć do dyskusji, a im więcej
rozpraszających szczegółów, tym gorzej to wychodzi.


Ale jakich szczegółów?! Sygnaturki? Można wyłączyć. Emoty? Również.

Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

Obecne założenia forum pod tym względem
sprawdzają się bardzo dobrze, strona techniczna to zupełnie co innego.


Tyle tylko, że jedno z drugim jest nierozerwalnie powiązane.

Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

A porównanie do gier ma się jak pięść do nosa, już bardziej pasuje tu 3D w filmach, które ostatecznie
tylko przeszkadza w jego odbiorze.


Jak komu. Mnie w odbiorze Avatara 3D czy nie przeszkadzało.

Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

Trzeba znać granicę, ślepe parcie do przodu w myśl dewizy "nowsze jest lepsze" nie zawsze jest dobre.


Podobnie jak kurczowe trzymanie się przeszłości w myśl dewizy "bo teraz już takich nie robią" lub, jak kto woli, "kiedyś to były fora". Rozumiem, że patrząc na niektóre "wynalazki" można dostać oczopląsu, ale przecież naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by ograniczyć niektóre opcje tak, by forum nie zrobiło się "lóziowiutkie" i "słitaśne".

Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

Widziałeś kiedyś phpBB na oczy?


Widziałeś. A phpBB jest tu tylko przykładem, we wcześniejszych postach wspominałem także o np. vBulletinie, z którego korzysta wiele oficjalnych for. Jakoś działa, nikt nie narzeka, że nie jest czytelne, nie ma problemów z podforami, śledzeniem ulubionych wątków, natomiast jest znacznie więcej opcji, pozwalających dostosować forum do preferencji każdego (jak np. śledzenie postów danej osoby, czy chociażby PW, których tu tak brakuje).

Dnia 27.03.2012 o 20:53, rob006 napisał:

A próbując sprowadzić założenia tego forum wyłącznie do kwestii problemów technicznych,
udowadniasz tylko że nie warto z tobą rozmawiać.


Mógłbym odpowiedzieć, że Ty udowadniasz to samo, okazując kompletny brak poszanowania dla netykiety i tzw. "dobrych obyczajów", w myśl których "ty" i "tobą" piszemy z dużej litery. Ale odpowiem inaczej - naprawdę sądzisz, że wycieczki osobiste wnoszą cokolwiek do dyskusji? Ja raczej nie bardzo. Jeśli chcesz w ten sposób prowadzić rozmowę, powiedz od razu, obaj wtedy oszczędzimy sporo czasu, rezygnując z dalszej wymiany opnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 21:05, Ring5 napisał:

Jak komu. Mnie w odbiorze Avatara 3D czy nie przeszkadzało.

Bo Avatara nie ogląda się dla fabuły, tylko dla efektów wizualnych. Jego forumowym odpowiednikiem byłby imageboard, albo coś w ten deseń, gdzie forma ma większe znaczenie niż treść.

Dnia 27.03.2012 o 21:05, Ring5 napisał:

Podobnie jak kurczowe trzymanie się przeszłości w myśl dewizy "bo teraz już takich nie
robią" lub, jak kto woli, "kiedyś to były fora".

Ale przecież nikt cię tu na siłę nie trzyma, już pisałem - jeśli podobają ci się fora oparte na popularnych silnikach, nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem sobie takowego.
A bajery zawsze przyciągają ludzi, którzy przedkładają wygląd i obrazki nad merytoryczną dyskusję.

Dnia 27.03.2012 o 21:05, Ring5 napisał:

Widziałeś. A phpBB jest tu tylko przykładem, we wcześniejszych postach wspominałem także
o np. vBulletinie,

Pokaż mi forum oparte na VBulletinie, które nie miałoby tych 3 różnic, o których wcześniej napisałem. Jeśli nigdy żadnym nie administrowałeś, nawet nie próbuj pisać że "może i nie ma, ale się da"

Dnia 27.03.2012 o 21:05, Ring5 napisał:

Mógłbym odpowiedzieć, że Ty udowadniasz to samo, okazując kompletny brak poszanowania
dla netykiety i tzw. "dobrych obyczajów", w myśl których "ty" i "tobą" piszemy z dużej
litery.

Pierwsza i najważniejsza zasada netykiety mówi: traktuj innych, tak jakbyś chciał aby i ciebie traktowano. Nie wymagam, i nie stosuję zwrotów grzecznościowych. Jak większość internetu zresztą, bo takie są jego założenia - na forum każdy jest równy i formalności odchodzą na bok. Nota bene sam nie zawsze się do swoich rad stosujesz, więc ostrożnie szafowałbym takimi uwagami.
A co do wycieczek osobistych, to ty tu od dłuższego czasu strasznie się bulwersujesz jak ktoś się ośmieli wyrazić zdanie inne niż twoje. Pogódź się z tym że reprezentujesz tu mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Ironia nie tylko zbędna, ale również całkowicie chybiona...

akurat tamten post był pozbawiony ironii, żyjemy w demokratycznym społeczeństwie i każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, ale większość powinna zadecydować

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Po pierwsze, w swoim poście piszesz "raczej nikt nie chciałby". Czyli wypowiadasz się
za wszystkich, nie za "większość".

wiem, bo "wydaje mi się" że jednak zdecydowana większość starych forumowiczów nie jest gotowa na takie przejście.

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Po drugie, nie wiem czemu akurat Ty bierzesz na siebie obowiązki rzecznika owej większości.

Tak wyszło, nie było żadnego mianowania, po prostu napisałem co uważam mając nadzieję że pokrywam się z większością.

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Po trzecie, nie chodzi tylko o mój głos, ale także o głosy tych osób, które od dosyć
dawna mówią o tym, że forum potrzebuje gruntownej przebudowy, a nie "zalepiania dziur".
Forum się sypie i widać to na każdym kroku. Prowizoryczne naprawianie kolejnych elementów
prowadzi nieustannie do jednego - coraz mniejszej funkcjonalności gramu. Sypie się forum,
dodawanie/edytowanie postów to męczarnia i loteria (uda się tym razem, czy nie? Nie wiem
jak inni, ale ja teraz przed dodaniem każdego posta robię ctrl+A, ctrl+C, tak na wszelki
wypadek), sypie się sklep (co chwilę pojawiają się kolejne błędy), sypią się gramsajty
(podobny problem, co z postami na forum), statystyki leżą i kwiczą...

Tak problemy obecne są tragiczne, ale z drugiej strony mechanika tego forum jest specyficzna, unikalna, bez zbędnych bajerów, przez co jest zwyczajnie inne i to mi się właśnie podoba, fakt dochodzi jeszcze kwestia przyzwyczajenia pisania na nim.

Dnia 26.03.2012 o 23:53, Ring5 napisał:

Ale przecież to nie jest ważne. Ważne jest, by dokopać komuś, kto ośmielił się mieć własne
zdanie i, co gorsza, wyrazić je. Jak on śmie, skubany?!

oj niczego takiego nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 21:50, kindziukxxx napisał:

akurat tamten post był pozbawiony ironii, żyjemy w demokratycznym społeczeństwie i każdy
ma prawo wyrazić swoją opinie, ale większość powinna zadecydować


Nie przeczę, tyle tylko, że w pewnym momencie trzeba podjąć decyzję, czy warto na siłę i za wszelką cenę reanimować umierające stworzenie (a patrząc na to, co w ciągu ostatnich kilku miesięcy działo się z gramem, spokojnie można uznać, że forum dogorywa), czy może lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Jak to kiedyś ładnie zaśpiewano, "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść". Pytanie zatem, czy lepiej jest to zrobić w sytuacji, gdy forum ma wielu stałych (i, co ważniejsze, aktywnych) użytkowników, czy może lepiej jest doprowadzić do sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się np. Elixir - kiedyś jedno z większych polskich for poświęconych fantastyce, z setkami, jeśli nie tysiącami nowych postów dziennie, dziś będące "forum-widmem", na które nikt nie zagląda.

Niestety, odnoszę wrażenie, że wiele osób nie bierze tego pod uwagę, wychodząc jedynie z założenia, że skoro do tej pory forum działało, to niech już tak zostanie. Ok, rozumiem przyzwyczajenie, ale w pewnym momencie ludzie zaczną odchodzić, bo problemy techniczne po prostu ich zniechęcą. Zauważ, że w tym wątku było już kilka komentarzy (i to napisanych przez stałych bywalców) o podobnej treści. To chyba jednak o czymś świadczy, prawda?

Dnia 27.03.2012 o 21:50, kindziukxxx napisał:

wiem, bo "wydaje mi się" że jednak zdecydowana większość starych forumowiczów nie jest
gotowa na takie przejście.


I znowu - nie jest gotowa, bo to będzie złe dla gramu, czy nie jest gotowa, bo "lubimy tylko te piosenki, które już znamy"?

Dnia 27.03.2012 o 21:50, kindziukxxx napisał:

Tak problemy obecne są tragiczne, ale z drugiej strony mechanika tego forum jest specyficzna,
unikalna, bez zbędnych bajerów, przez co jest zwyczajnie inne i to mi się właśnie podoba,


To jest jedna z tych rzeczy, których nie łapię - automatyczne założenie, że jeśli forum miałoby korzystać z takiego np. vBulletina, to natychmiast pojawiłyby się "zbędne bajery". A ja w takim razie nieśmiało zapytam - jakie konkretnie bajery miałyby się pojawić, których nie da się zablokować z poziomu admina czy moda? Nie chcemy sygnaturek? Proszę bardzo - wprowadza się zasadę, że sygnatura może być jedynie w formie tekstowej i nie może przekroczyć 2 linijek (przykładowo, naturalnie). Awatary na pół strony? Też nie ma problemu z wprowadzeniem ograniczenia - powiedzmy obrazki 100x100 pixeli, nie większe, niż 200 kilobajtów (znowu przykładowo).

Natomiast zauważ, że forum mogłoby na tym zyskać - chociażby dzięki wprowadzeniu wspomnianych wcześniej (wielokrotnie, nie tylko przeze mnie) PW, które bardzo skutecznie ukróciłyby ciągnące się czasem całymi stronami dyskusje, nie mające nic wspólnego z danym tematem. Nie powiesz mi chyba, że na czymś takim forum by nie zyskało?

Żeby była jasność - w żadnym momencie nie powiedziałem "ma tak być i koniec". Po prostu próbuję zwrócić uwagę na fakt, że czasem zmiany są potrzebne i mogą wyjść tylko na dobre. Moim zdaniem, w tym konkretnym przypadku tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 19:59, rob006 napisał:

@Vilmar
> Pierwsze podejście z dość dużym powodzeniem od lat stosują Wiedźminowcy, więc na
pierwszy rzut oka wygląda na bardziej optymalne.
Chodzi ci o forum CDProjektu czy CDProjekt RED?


Chodzi mi o forum Wiedźmina :) http://thewitcher.com/forum/
CD Projekt ma swój autorski silnik.
A CD Projekt RED... sprawdzam... wygląda na modyfikowany/mocno okrojony phpBB3 lub również autorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2012 o 22:12, Ring5 napisał:

A ja w takim razie nieśmiało zapytam - jakie konkretnie bajery miałyby się pojawić, których
nie da się zablokować z poziomu admina czy moda?


Wiesz jak to jest z wyłączaniem gotowych bajerów - w momencie, gdy masz już wcisnąć "off" przychodzi refleksja: "a w zasadzie to dlaczego mam to wyłączać, skoro to gotowa funkcjonalność?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.03.2012 o 20:07, kindziukxxx napisał:

może wyczyszczenie bazy obecnego forum coś poprawi,

Właśnie problem polega na tym, że już wcześniej ktoś o tym pisał i jednak to nic nie zmieni.

Dnia 22.03.2012 o 20:07, kindziukxxx napisał:

bo raczej nikt nie chciałby mieć nowego wyglądu, zwłaszcza że ten jest bardzo wygodny

Poprawka....
Raczej nikomu by się nie chciało przyzwyczajać na nowo do wyglądu forum.... a ja mam to akurat w kiełbasie
Forum może i jest proste surowe ale też biedne. Żeby nawet typowego PMa nie było ? ;/ jedna "nowinka" na rok ?. Niedługo minie rok jak dostaliśmy button "zgłoś". W tym roku jaki prezent w postaci czegoś nowego da nam gram? =.= Ogólnie rzecz biorąc to forum jest niczym stary dom, Nic nam po remontowaniu go, tynkowaniu skoro problem tkwi głębiej czyli w fundamentach...
Nowe forum jest potrzebne i na serio chyba przyszedł czas na poważne zmiany w jakie wątpię bo ludzie z gramu mają dziwną politykę. Staty leżały na długo przed tym jak powstał ten śmieszny lol.gram
lola czas i chęci to mieli ale naprawić statów i funkcjonalności forum już nie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2012 o 15:46, Laid_back napisał:

Grasz w przeciągu 6 miesięcy, statystyki za rok najwcześniej


Czy byłaby zatem możliwość dowiedzenia się czegoś ze statystyk, co byłoby mi potrzebne, od Ciebie lub Vilmara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować