Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Jestem ciekaw w co garcie na obecna chwilke ??? hmmm
Ja teraz docieram gre na ktora czekalem i czekalem czyli Black&White 2 to wogole jest dla mnie chiciorek
Piszcie bo ciekawosc mnie .........
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars oraz Enemy Territory.

Zastanawiam się nad kupnem Half life 2 Ale mam pytanko ^_^. Może mi ktoś jako mały offtop odpowie :

Jaka to jest wersja gry ? (chodzi mi o CD version za 99zł do kupienia w www.play.pl) Bo wiem - ,że są różne :) Silver - gold... Ale nie mogę znaleźć jaka to wersja - i co ona oferuje. Wiem ,że ma w sobie half-life 2 ,Counter strike... coś jeszcze ? Wiem ,że DOD''a chyba będzie trzeba dokupić. A Half-life2:Deatmatch?.

I sry za offtop xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:12, Valed napisał:

Guild Wars oraz Enemy Territory.

Zastanawiam się nad kupnem Half life 2 Ale mam pytanko ^_^. Może
mi ktoś jako mały offtop odpowie :

Jaka to jest wersja gry ? (chodzi mi o CD version za 99zł do kupienia w www.play.pl)
Bo wiem - ,że są różne :) Silver - gold... Ale nie mogę znaleźć jaka to wersja - i co ona oferuje. Wiem ,że ma w sobie half-life
2 ,Counter strike... coś jeszcze ? Wiem ,że DOD''''a chyba będzie trzeba dokupić. A Half-life2:Deatmatch?.

I sry za offtop
xD.


Pudełkowe wersje gry to wersja brązowa, w której Valve upakował HL2 i CS:S. W złotej paczce jest jeszcze HL1 na silniczku Source, koszulka czapeczka 3 plakaty i coś jeszcze :D Srebrna wersja zawiera oprócz HL2 i CS''a HL1 na silniczku Source, bez dodatków w postaci T-shirtów i plakatów :P W sprzedaży pudełkowej dostępne są wersje brązowe i złote, chociaż te drugie są już w zasadzie niedostępne :( Możesz zakupić dowolną wersję HL2 na stronce www.steampowered.com :P Ale sie rozpisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w Painkillera i Prince of Persia: Piaski Czasu - w PK się zaciąłem na pierwszym bossie, a PoP przeszedłem :) Teraz gram w Bard''s Tale i zamierzam zainstalować znów Diablo 2 i dalej rozwijać mojego Nekro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2
Counter Strike Source
America''s Army
Transport Giant
Cesarz narodziny Państwa Środka

Mysle nad kupnem GW ale nie ma ani triala ani dema ani nawet in game filmikow(allbo przynajmniej ja nie znalazlem) a w ciemno kupowac zwyczaju nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:13, Lailonn napisał:

Mysle nad kupnem GW
ale nie ma ani triala ani dema ani nawet in game filmikow(allbo przynajmniej ja nie znalazlem) a w ciemno kupowac zwyczaju
nie mam :/


Po pierwsze, to przepraszam za post pod postem!

Uwaga, JEST możliwośc darmowego zagrania w GW przez 10h. Na tyle otrzymujesz klucz, odliczanie zaczyna się w momencie jego wpisania w grze. Działa to na zasadzie promocji zorganizowanej przez ATI, HiS i twórców GW. Oto link, promocja działa DO LISTOPADA:
http://buy.ati.com/myprofile/gw_index.asp?Ref=&AIB=HIS

A co do filmików, to zdecydowanie nie szukałeś uwaznie!!! Zajrzyj na http://www.guildwars.com , i choćby tam masz ładnych parę filmików. Na http://www.gwonline.pl znajdują się filmiki wykonane przez samych Polaków, pochodzą z ich walk GvG.

Pozdrawiam, myślę, że Ci pomogłem, i jesteś mi wdzięczny:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w:
Gothica 2 (ktorego niedawno skonczylem(chlip)) oraz B&W2
W DG2 gralem przez chwilke ale... co tu duzo mowic. Chyba za stary juz jestem na takie produkty.
No i chwilke przygladalem sie WoWowi. Kewl:)

PS. Lailonn Lailonn czy to Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować