Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 22:51, Matrix14 napisał:

ja pierwszy zalozylem taki temat :P:P


jezeli tak to sorrrrki bardzo ale szukalem podobnego tematu i nie znalazle bardzo cie przepraszam mam nadzieje ze nie masz mi tego zazle i odrazu przepraszam wladze tej stronki za podobny moj temat
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 i grałbym w CS:S ale STEAM od pół roku jak sie łącze na server wyskakuje błąd :/ i nie wiem o co w tym chodzi ( a było tak pięknie ) i czasem pogrywam w GTA: Vice City ale już przeszłem i myśle że opuszcze ten temat, i powróce do San Andreas. A tak na boku to czekam cały czas na F.E.A.R. i PoP3 ale kupie sobie chyba tylko ten drugi bo mnie nie stać ( a raczej moich rodziców :D ) Aha i jeszcze ktoś się pytał jaka to jest wersja HL2 za 99PLN. W tej wersji jest HL2 i CS:S ( HL2: Detchmatch mozesz se sciagnac poprzez steam za darmo ) i to jest wersja bronze, w silver jest HL2, CS:S i HL1:Source, a w gold jest HL:2, CS:S, HL1:Source, CD-KEY do DoD:Source oraz koszulka, czapka i 3 plakaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 00:22, darkevill napisał:

> ja pierwszy zalozylem taki temat :P:P

jezeli tak to sorrrrki bardzo ale szukalem podobnego tematu i nie znalazle
bardzo cie przepraszam mam nadzieje ze nie masz mi tego zazle i odrazu przepraszam wladze tej stronki za podobny moj temat
POZDRAWIAM



no co ty niegniewam sie ;] mogles nie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w DS2 ale musiałem instalować od nowa windows i wszystkie save mi się skasowały i niechce mi się tej gry od nowa przechodzić(byłem dość daleko)takto teraz gram w Hitmana:Contracts,Kompanie Braci i Fifke 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 16:29, Arar napisał:

Oba Codaname, Diablo II, DS II i gruntz (czy ktoś pamięta tę ostatnią?)


GRUNTZ!!! Tak, JA pamiętam, to była jedna z moich pierwszych gier!!! Prawie całą przeszedłem, doskonale pamietam, jak to wciąga! Może odkopię płytkę i znów zacznę grać... Jak miło, że ktoś też to pamięta:)!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować