Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 11:33, Lost Paradise napisał:

Problem w tym że w nic...nic mnie rajcuje ostatnimi czasy.
Czekam na tę jedyną czyli OBLIVION :)


Znam to uczucie :P. Grałem w Etherlords2 i jak zaczynało mi sięnudzićzacząłem grać w Joint Operations (gram od ponad pół roq i nie wiem jeszcze wszystkiego o tej grze), kawałem czasu temu qpiłem dodatek, jest bardzo fajny ale niestety są tylko 4 serwery na których liczy staty :/ Jakoś się da wytrzymać. Jednako powinni dodać jeszcze z 3 kolejne serwery i by było ok :). Jest tu na forum wątek o tej grze (załączone zdjęcia) może ci się spodoba. Gra się bardzo trudno. Różni się bardzo od BF2, bo tu liczy się przedewszystkim walka piechoty a w BF2 nie ma różnicy kim grasz bo zawsze jesteś w jakimś pojeździe. Oczywiście są mapy z nastawieniem na walki pojazdów ale wybór klasy postaci to podstawa. Zresztą poczytaj o tej grze. Może dołączysz do wojny. Gra dużo polaqw. Sama gra kosztuje w witrusie czy wirtusie 39zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 11:41, iro1979 napisał:

> Problem w tym że w nic...nic mnie rajcuje ostatnimi czasy.
> Czekam na tę jedyną czyli OBLIVION :)

Znam to uczucie :P. Grałem w Etherlords2 i jak zaczynało mi sięnudzićzacząłem grać w Joint
Operations (gram od ponad pół roq i nie wiem jeszcze wszystkiego o tej grze), kawałem czasu
temu qpiłem dodatek, jest bardzo fajny ale niestety są tylko 4 serwery na których liczy staty
:/ Jakoś się da wytrzymać. Jednako powinni dodać jeszcze z 3 kolejne serwery i by było ok :).
Jest tu na forum wątek o tej grze (załączone zdjęcia) może ci się spodoba. Gra się bardzo trudno.
Różni się bardzo od BF2, bo tu liczy się przedewszystkim walka piechoty a w BF2 nie ma różnicy
kim grasz bo zawsze jesteś w jakimś pojeździe. Oczywiście są mapy z nastawieniem na walki pojazdów
ale wybór klasy postaci to podstawa. Zresztą poczytaj o tej grze. Może dołączysz do wojny.
Gra dużo polaqw. Sama gra kosztuje w witrusie czy wirtusie 39zł.



Jeżeli lubisz JO to spodobałby ci się Battlefield 2. ja sam pomiatam w niego od pół roku i
jest mi dobrze :) cena to 99 zł. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.03.2006 o 13:06, SzarQ napisał:

Jeżeli lubisz JO to spodobałby ci się Battlefield 2. ja sam pomiatam w niego od pół roku i jest mi dobrze :) cena > to 99 zł. Polecam


Hehe. BF2 też mam, ale go sprzedaje w kwietniu, bo mi się właśnie nie spodobał. Czytałem wątek o BF2 i dlatego go qpiłem - myślałem że to właśnie jest gra dla mnie, że będzie jeszcze lepsza od JO, ale się rozczarowałem. Grałem chwile, miałem ratio koło 0,75 (jak na początek to nieźle) jednak to było pasmo rozczarowań, dobiło mnie to że walczy się tam praktycznie tylko na pojazdy i dobiła mnie artyleria :/ Postacie są jak czarne niedźwiedzie, a animacja postaci no cóż (nie ma to jak zatańczyć przed śmiercią :P), realizm i ograniczenia + ilość błędów... Novalogic robi najlepsze gry wojenne. Gadam zresztą z ludźmi co mają JO i BF2 (codziennie mam z nimi kontakt) i to właśnie BF2 jest tą gorszą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament i Unrel Tournament 2004 Rulez.
Call of Duty 2 (szkoda że takie krótkie)
Need For Speed; Most Wanted (podoba mi się poleprzony model jazdy, a i wozy lepiej wyglądają, grafa też świetna)
jest jeszcze kilka innych: Track Mania Nations, Xpand Rally, Gothic II, Homeworld 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grywam non stop w coś, o to próbka :P
F.e.a.r.
TrackMania Nations
Splinter Cell Chaos Theory ( nie lubie VS MODe na internecie, temu gram cooperative ;) )
Counter-Strike 1.6/source
Garry''s mod 8.3a
Czasem StarCraft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pocinam w Warhammera: 40k dawn of war i w dodatek winter assault :) I w Soldiers: ludzie honoru , ale teraz nie gram bo coś mi sie komp popsuł i nie wiem co zrobic :) ale warhammer jest kulowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:53, Velociraptor napisał:

Shinian chyba się trochę pomyliłeś :P Ja pisałem o całkiem innej grze jaką jest Severence:
Blade of Darkness, a nie o ET :) Pozdro !


Grałem w Severance: Blade of Darkness z kumplem... single lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fottball Manager 2006
Fifa 06 <dwóch na dwóch na jednym kompie!!! - 2klawiatury i 2pady!!!>
Baldurs Gate 1<z modami>
Morrowind <mody+oba dodatki>
Deluxe Ski Jump 3
Diablo II: LoD<path 1.10>
Heroes III<+Armagedon+Shadow+Wake Of Godds)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w . . . Icewinda 1 część. Wstyd się przyznać, ale do tej pory nie doszedłem do końca. Więc odkurzjąc dysk natrafiłem na stare sejwy, więc gram (pokonałem już Yxunomei , a teraz powędrowałem do odciętej dłoni . Życzcie mi powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować