Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Ja gram namietnie w Warcrafta 3. Juz jestem przy koncu wiec niedlugo zabiore sie za Frozen Throne.
Poza tym Diablo 2 i Baldurs Gate 2 - to sa gierki dopiero. Liczy sie fabula i grywalnosc, grafika schodzi zdecydowanie na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:27, Drirr napisał:

najlepiej zrobisz nie grając teraz... odpuść se gry na jakieś 3-4 dni, powinno wtedy ci przejść :]... u mnie to skutkuje :P


tyle że ja w weekendy wogóle nie gram, gdyż gram tylko na kompie który mam na stancji, a w weekndy wracam do domu gdzie mam kompa na którym grac się nie da (właściwie to się da ale taka gra to jest masakra) więc takie przerwy (chociaż trochę krótsze bo 2-3 dniowe) to mam co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmejcie sie ze mnie ale nie boje sie mowic w co gram:
- Tactical Ops (staroc)
- Settlersy: Dziedzictwo Królów (dodatek i wersja podstawowa)
- Batman Zemsta
- Szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:42, SirMike napisał:

Poza tym Diablo 2 i Baldurs Gate 2 - to sa gierki dopiero. Liczy sie fabula i grywalnosc, grafika
schodzi zdecydowanie na dalszy plan.


Tak. Fabuła . . . W Diablo 2 fabuła jest starasznie dopracowana :D ===> Do chłopaków, którym nie chce się grać ======> pobierzcie z internetu Wolfenstein:Enemy Terytory. Przy tym ciężko się znudzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:04, Karlak napisał:

Tak. Fabuła . . . W Diablo 2 fabuła jest starasznie dopracowana :D


Pisząc o Diablo miałem bardziej na myśli grywalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram glownie w literaki i szachy na kurnik.pl :P. Niezle sie napalilem na Fable, ale na razie chyba nic z tego... GW sie nudzi powoli(gram 9 miesiecy z przerwami i niesystematycznie, czyli razem z 90 godzin :P). Mam jeszcze HL2 do dokonczenia w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja staram sie rozbic magiczna bariere z bezimiennym. Poza tym wczoraj kupiłem sobie Crashday i tez mnie wciagneło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem kilka postów wcześniej co zainstaluje. Więc gram w:

Baldur''s Gate 1 i dodatek
Fable
Guild Wars
Morrowind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować