Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Ja obecnie gram w :
Arcanum
TES: III Morrowind
GTA San Andreas
Call of Duty 2
ale głównie w Arcanum
GTA dla odprężenia
a CoD 2 to 2 razy dziennie dla satyswakcji, w Morrowinda prawie wcale. niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę Xpand, SC i Gothic są z CDA prawda :-)
też mam ale w Gothicka niegram a SC mi się na najwyższych przycina więc go wywaliłem a Xpand to jest jedna z najlepszych Ścigałek jaką widziałem w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 12:02, Dark SMG napisał:

niech zgadnę Xpand, SC i Gothic są z CDA prawda :-)
też mam ale w Gothicka niegram a SC mi się na najwyższych przycina więc go wywaliłem a Xpand
to jest jedna z najlepszych Ścigałek jaką widziałem w życiu


Żeby nie było że mam wszystko z CDA, Gothica mam oryginalnego i SC też (nie z pisma).
Ale jak ja coś kupuje to za miesiąc to dają w CDA. No, Xpand jest rewelacyjny. Pograj w Gothica bo to najlepsza gra w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w star wars KOTOR,7 raz i jeszcze mi sie nie znudzila,a pozatym czasami w HL2,NO I OBOWIAZKOWO W star wars empire at war,a na codzien w guild wars.(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW non stop. Między non a stop Guild Wars. A jak sieć przestanie raz na ruski rok działać, kończę Farenheita, Nexusa i Star Wars: EaW. A jak PC się przegrzeje, to kończę Condemned (zazdroszczę Destro, że koszmar dla ciebie już się skończył) a teraz w Fight Night Round 3 na 360 (cudne). Jak przejdzie mi agresja, gdy nie radzę sobie z kolejnym rozdziałem, wracam do Eternal Darkness na GameCube''a (najlepiej odwzorowana mechanika niepoczytalności znana fanom Lovecratfa). Odkurzając PS2 przechodzę kolejne misje Genji. Wolne chwile spędzam na dożywieniu i kilku godzinach snu ;)

PS. Ostatnio w biurze, po godzinach pracy, odpalamy po lanie UT2004 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 13:23, Jay Z napisał:

PS. Ostatnio w biurze, po godzinach pracy, odpalamy po lanie UT2004 ;)


"po godzinach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akualnie gram w :

- FABLE (miłe zaskoczenie chociaż pełnokrwistym RPG-em bym tego nie nazwał)

-Star Wars: Empire at War( na początku mi się bardzo podobał ale czym więcej gram, tym mój zapał do tej gry zdecydowanie maleje)

-Guild Wars (od czasu do czasu- przejadł mi się)

- Diablo 2- chyba ze trzy lata nie grałem i znowu powróciłem do siekania i rąbania

Teraz z niecierpliwością czekam na polonizację KOTORa 2...i znowu będzie jakieś 50h wyrwane z życiorysu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować