Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

1. WoW
2. WoW
3. Homeworld 2
4. CoD 2
5. WoW
6. Track Mania Nations
7. WoW
8. A pograłbym sobie w Obliviona, gdyby nie fakt że mi nie ruszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio X2 The Threat - wsiąkłem, na bok poszły wszystkie MMOG, zawiesiłem abonamenty i teraz tylko latam, handluje, wybijam piratów, buduję bazy a i tak nie łyknąłem jeszcze z 10% z tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbuję Deus Ex 2,ale recenzje niestety prawdziwe.gra zawodzi,lepiej kolejny raz zagrać w pierwszą część.

w konkretnych erpegach posucha na rynku, więc znowu falout2 (never changes...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:49, Vidmol napisał:

Żeby nie było że mam wszystko z CDA, Gothica mam oryginalnego i SC też (nie z pisma).
Ale jak ja coś kupuje to za miesiąc to dają w CDA. No, Xpand jest rewelacyjny. Pograj w Gothica
bo to najlepsza gra w jaką grałem.

W Gothica grałem i wiesz Gothic to najbardziej zaje fajna gra cRPG w jaką pykałem po G I nastał czas na G II i dodatek i powiem tylkon ludzie grajcie w G I później w G II i noc kruka z nieciepliwiny czekam na pojawienie się G III....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Fable na PC i Burnout 3 PS2 dołączył wczoraj God Of War na PS2 - na razie zapowiada się świetnie (z braku czasu doszedłem do pierwszego savepointa). Swietne tempo gry, fajnie zrealizowane pojedynki z bossami i ekstra klimat.

Zastanawiam się nad kupnem Fight Night Round 3 i czekam na polską wersję Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ... tez tak myslalem. Bo jakos Morrowind mnie ominal, nie wiem czemu zupelnie. Ale jakis czas temu skusilem sie na zakup morka i wiez mi, jest o wiele, wiele bardziej rozbudowany niz gothic 1 i 2 razem wziete. I to pod kazdym wzgledem. Jak to ujal kiedys KrzysztofMarek gothic "to mlodszy brat morrowinda", oj i to o wiele mlodszy. Naprawde goraco ci morka polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:33, buras napisał:

He he ... tez tak myslalem. Bo jakos Morrowind mnie ominal, nie wiem czemu zupelnie. Ale jakis
czas temu skusilem sie na zakup morka i wiez mi, jest o wiele, wiele bardziej rozbudowany niz
gothic 1 i 2 razem wziete. I to pod kazdym wzgledem. Jak to ujal kiedys KrzysztofMarek gothic
"to mlodszy brat morrowinda", oj i to o wiele mlodszy. Naprawde goraco ci morka polecam.

a ja mordkę mam i jest bardzo fajowska ale czemu taka brzydka tego pojąć nie mogę... (choć na maxa pykam)
ale to nic wierz mi jak pada deszcz to aż się czuję jak zmokła kura, powarznie ten klimat te czary TES III Morrowind jest super to prawda...tylko zarwałęm i zarywam nadal go dla Arcanum (jak przejdę Arcanum wracam do morka obiecuję).
Takiej przygody jaką jest Morrowind przegapić niewolno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować