Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Warhammer 40000: Dawn of war, LOTR- The Battle for Middle-earth, Neverwinter Nights, FIFA 06 demo, i CoD 2 demo, Planescape Torment, Brothers in Arms: Road to Hill 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w etherlords2 i Joint operations.

Szukałem w wyszukiwarce i nie ma tematu o grach o których sie nic nie wie a chciało by się poradzić przed zaqpem. To jest Najbardziej zbliżony temat bo jak ktoś gra to będzie wiedział czy warto. Szukam gry typu h&s w starym wydaniu (rzut izometryczny) i znalazłem KULT. Nie wiem czy gra jest fajna, ale wygląda ładnie. Czy grał ktoś w tą grę i może mi powiedzieć czy wciąga? Screeny wyglądają ładnie ( www.kult.play.pl) i o coś takiego mi chodziło, ale screeny to przecież nie wszystko. Czy może mi ktoś powiedziećczy da się grać przez internet? I czy siedzi przy niej dużo osób. Cyz gra na singlu wciąga i czy jest pozbawiona strasznych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 09:42, kNOT napisał:

Ja sobie kupiłem i nie żałuję. Sprawdź demo...


THX. Też sobie qpie. Dużo nie kosztuje :) A co z multiplayerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 09:57, iro1979 napisał:

THX. Też sobie qpie. Dużo nie kosztuje :) A co z multiplayerem?

potwierdzam gra jest świetna zapraszam do zakupu na allegro - aukcja nr. 69341665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 09:51, Velociraptor napisał:

Ostatnio to Tibia i Soldner na zmianę - dwie zarąbczaste gierki nie potrzebujące super wypasionego sprzętu ;););)


>Tez podoba mi się tibia. wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie od czasu do czasu pyknę partyjkę w Etherlords II. Bardzo fajna gra wymagająca dużego zaangazowania szarych komórek. :-) Przypomina Magic the Gathering. Zainteresowanych zapraszam na wątek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować