Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Ja ostatnio wykorzystuję do końca mojego darmowego triala do City Of Heroes. Gdyby nie to, ze jest miesięczny abonament to pewnie bym sobie kupił ;) A tak pozostaje mi GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz meczę Icewind Dale 2 z NXK. Jestem już w 3 akcie i ciągle idę do przodu. Dalej w kolejce są Planescape: Torment i Fallout: Tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaję przy świetnej tibi (HaiL ToTaL ReSpEcT on Pythera ;]) teraz dochodzą piraci z karaibów bo sobie niedawno nabylem no i jeszcze X-wars w przegladarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trainz Railroad Simulator 2004, Morrowind, Enemy Territory, Wakeboarding Unleashed. Wszystkiego po bardzo małym trochu, bo niestety nie mogę zaniedbać nauki w posępnym budynku na którym wisi tabliczka "I LO w Suwałkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O temacik zastępuje chwilowo wizytówkę :D . Ja teraz gram w Dungeon Siege II, Enemy Territory, Unreal Tournament 2004, Battlefield 2. Ale najwięcej to DS II i ET. Bym sobie kupił FIFE 2006, ale wole kupić młoteczka 40.000 z dodatkiem WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 22:46, lajt napisał:

A ja gram sobie w Elasto Manie - pamiętacie tą starą gierke? Oprucz tego troche przechodze Zeus - Pan Olimpu


heh, u mnie w liceum na informatyce prawie wszyscy grali w elastomanie, to był prawdziwy przebój na tych lekcjach, mało kto przez to słuchał nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 09:31, cinus` napisał:

> A ja gram sobie w Elasto Manie - pamiętacie tą starą gierke? Oprucz tego troche przechodze Zeus - Pan Olimpu

heh,
u mnie w liceum na informatyce prawie wszyscy grali w elastomanie, to był prawdziwy przebój na tych lekcjach, mało kto przez
to słuchał nauczycieli.

A ja tak ostatnio się w to zaangarzowałem :) wcześniej - niewiem czemu - nigdy w to niegrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przyznam sie to dla mnie bardzo trudne ale.... nie gram w nic od 2 tyg. jestem dumny :)) wytrwałem polecam dla ludzi ze silną wolą. A tak apropo to gram w Lionheart dzisiaj zaczołem :)) Kiedys trzeba pograc:D(nie wytrzymałem) Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować