Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Teraz tylko Fable - na razie z braku czasu nie zrobiłem dużych postępów ale w weekend z pewnością nadrobię zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na pomysł że odinstaluje wszysytkie gry i zainstaluje ssame RPG (ulubiny gtaunek). Bedą to:
Gothic II
Morrowind
Fable
Guild Wars
Baldurs Gate I i II

Zobacze jak mi pójdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczalem garc w Splinter Cell''a z CDA. Stwierdzam, ze to nie jest gra dla mnie, ani na moje nerwy... Denerwuje mnei to, ze mam tak malo naboi, a i tak lepiej z nich nie korzystac, bo alarm, bo inny straznik, bo gap, ktorego nawet zabic nie mozna... :/ Musze sobie zainstalowac do tego jakas rzeznie na rozluznienie chyba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam czasem sobie w painkillera ciupne ;P

ale tak to teraz pocinałem w Warhammera 40.000 dawn of war i w dodatek :)
teraz wygrałem toce 3 także też będę pocinał jak mi pójdzie na moim złomie K7, radeon 9550 128/128 i Duronie 1,3 :D i chce kupić jeszcze GW - miałem go już jakieś pół roku temu ale sprzedałem ALE nie oduzależniłem się ,także muszę sobie znów pograc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie gram w wiele gier jednak nie mogę się zmusić aby pograć w jakąś dłużej niż 15 minut, jakoś ostatnio mam wielką ochotę w coś pograć lecz jak tylko zacznę w którąś grę grać to zaraz mi się nudzi i tyle jest z mojego grania :( nie wiem co się se mną dzieje, nawet moje ulubione gry nie są w stanie mnie utrzymać przy kompie na dłuższy czas, wszystko mnie nudzi, czyżbym wyrastał z gier? ja tak nie chcę! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:00, Drirr napisał:

minie ci :]


tylko pytanie kiedy? chciałbym aby mi to minęło w miarę szybko jednak nie widzę aby w niedługim czasie wyszła jakaś gra która mogłaby mnie wciągnąć (dopiero gothic 3 by mnie mógł stuprocentowo pochłonąć, ale jeszcze pół roku... no i jeszcze heroes 5 ewentualnie)
BTW ostatnio zagrałem w demo bitwy o śródziemie 2 i muszę przyznać że gra mi się spodobała, tylko że ostatnio krucho z kasą u mnie więc w pełną wersję sobie nie pogram zbyt prędko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 23:53, cinus` napisał:

obecnie gram w wiele gier jednak nie mogę się zmusić aby pograć w jakąś dłużej niż 15 minut,
jakoś ostatnio mam wielką ochotę w coś pograć lecz jak tylko zacznę w którąś grę grać to zaraz
mi się nudzi i tyle jest z mojego grania :( nie wiem co się se mną dzieje, nawet moje ulubione
gry nie są w stanie mnie utrzymać przy kompie na dłuższy czas, wszystko mnie nudzi, czyżbym
wyrastał z gier? ja tak nie chcę! :/


Qrde mam to samo...:/
Starzejemy się?...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:14, T34 napisał:

Starzejemy się?...:/


w wieku 20 lat się zestarzeć? nie... to niemożliwe, to musi być jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobisz nie grając teraz... odpuść se gry na jakieś 3-4 dni, powinno wtedy ci przejść :]... u mnie to skutkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować