Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

hmm warcraft 3, starcraft i black mirror to tak ogolnie a i musze zalatwic sobie fahrenheit''a =D bo zobaczylem demko i nawet nawet - ale co do gier i tak pewnie sie zmienia bo jakos tak ostatnio nie usiedze przy jednej =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terazpogrywam sobie w:
- Prince of Persia: The Sands of Time (po raz drugi :D później sprzedaję i kupuję wersję polską :D)
- Prince of Persia: Warrior Within
- Warhammer 40.000: Dawn of War Winter Assault (już niedługo Dark Crusade :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Midnight Club 3 Dub Edition Remix na PS2 - świetne wyścigi z tuningowaniem aut na PS2. Zrobione przez Rockstar. To co mi się w niej najbardziej podoba, to fakt że w czasie wyścigu nie jesteśmy ograniczeni do z góry zaplanowanej trasy. Owszem są check pointy ale możemy dojechać do nich na różne sposoby. Plus wiele świetnych licencjonowanych aut i mnóstwo części do tuningu. Moim zdaniem najlepsza gra tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia mam World Of Warcraft - gram tylko w nią ... Przestałem "dzięki niej" kupować inne gry jak i CDA ;P
Czekam tylko na Burning Crusade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w Need for Speed Most Wanted lub Icewind Dale II.
Chyba, że muszę się rozluzować, to instaluje sobie jakąś bijatykę np. Mortal Kombat 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars (jak zawsze i nie przerwanie :))
Call of Duty 2 (powrót do korzeni)
Emergency 2 (stare ale jare:))
FIFA 06 (dla zabicia czasu:))
F.E.A.R (bo co można robić w letnią noc, jak nei spotkać sie z Almą i jej oddziałem?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims: Matura - świetna fabuła, ta gierka wciągnęła mnie ostatnio bez reszty! :D
Ale po 19. mam zamiar przerzucić się na Mafię - tym razem już tak na serio: rewelacyjny klimat... i ta muzyczka... ehhh... Są jakieś studia dla przyszłych mafiozów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować