Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

A ja przechodzę Morrowinda z cholernie dużym światem, gdzie pewnie jestem dopiero przy 1/5 gry. Aktualnie zwiedzam Twierdzę Smutku, bo to najciekawsze z tego wszystkiego :). Jak skończę Morka to zabiorę się za...sam jeszcze nie wiem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram...
+Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory (za pierwszym razem przechodziłem normalnie, za drugim próbowałem odkryć choć jeden ester-egg - z mizernym skutkiem - teraz podziwiam widoki po zainstalowaniu pathy)
+Heroes 5 - Lubię Bohaterów... więc piątkę sobie kupiłem...
+Bad Day LA - Nie wiem po co przechodzę go drugi raz... Może mi się spodobał
+MaxPayne2 - pożyczyłem od kumpla, muszę mu oddać jak nahszybciej...
+BiA: Erned in Blood - Fajnie się gra... Między innymi dlatego, że tylko raz przeszedłem jedynkę...
+RainbowSix Raven Shield i Lockdown - Obydwa, bo Tarczy Orła żal mi skasować, a Blokadę kupiłem i też żałuję...
+Beyond Good & Evil - to znaczy już przeszedłem z 8 razy, ale nie mam serca usuwać tej gry...
+Ghost Recon: Advanced Warfighter - Suuuper... Co tu dużo pisać... Świetna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nie moge narzekać, że nie mam w co grać :D
Oblivion - chciałem mieć dobrego RPG-a, to teraz chce mieć jeszcze dobra karte graficzną do tego RPG-a (wiedziałem że będzie działać na średnich detalach, ale nie sądziłem, że średnie będą takie brzydkie) teraz planuje przejść Obka na tych średnich a potem po zakupieniu karty przejde go jeszcze raz i jeszcze raz :D
TR:Legend - zagrałem w to u kumpla postanowiłem zamówić, nie żałuje. Co prawda przez własny błąd musze powtórzyć CAŁY poziom od nowa... Ale co to jest jeden poziom? Eh..
PoP:WW - Ach... brutalne walki, ciekawe zagadki, bardzo przyjemna gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować