Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - zabawa przede wszystkim

50 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 23:15, Leos8 napisał:

SFOD-D choćby.

taaaaa??????? a w którym miejscu oni mają detektory ruchu rodem z Obcego? Serio, pokaż mi, bo najwyraźniej jestem niezapoznany z najnowszymi trendami w uzbrojeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się nieco więcej recoila moim zdaniem w dwójce... bo w jedynce to suszarka i można każdego pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby połączenie z małym samolotem szpiegowskim/satelitą, który odbierałby sygnał właściciela broni i na podstawie jego położenia i wykrytych źródeł promieniowania podczerwonego tworzyłby na bieżąco mapę, którą następnie wysyłałby z powrotem do żołnierza.

Corner shot? Ten sprzęt jest używany chociażby przez Izraelskie jednostki już od dawien dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, przeszkadza to komuś ? Wystarczy, że ta gra jest przesiąknięta dynamizmem i zrobiona niczym najlepsze filmy akcji - to w zupełności wystarcza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Baknakiem ;]
Najważniejsze, żeby była frajda! Po realizm zapraszam do ArmA II (swoją drogą, zawiodła mnie ta gra), albo do drugiego Operation Flashpoint, który niebawem będzie miał premierę ;D
Jedni wolą takie CoDy, w których można się wyżyć i do dobrej zabawy wystarczy 10 przycisków, a inni wolą pełny realizm w grach, w których trzeba stosować kombinacje klawiszy, bo normalnie się nie mieszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 00:47, Snake08 napisał:

Wystarczyłoby połączenie z małym samolotem szpiegowskim/satelitą, który odbierałby sygnał
właściciela broni i na podstawie jego położenia i wykrytych źródeł promieniowania podczerwonego
tworzyłby na bieżąco mapę, którą następnie wysyłałby z powrotem do żołnierza.

gdyby to było takie proste, to by tego używano

Dnia 10.06.2009 o 00:47, Snake08 napisał:

Corner shot? Ten sprzęt jest używany chociażby przez Izraelskie jednostki już od dawien
dawna

oczywiście, powiem więcej są nawet zamaskowane cornershoty ... jako maskotka kota itp :P Zabawnie wygląda, ale za to efekt zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd to święte oburzenie na temat realności CoDa? Przecież ta gra od samego początku jest zaskryptowana i po pierwszym przejściu wszystkie wydarzenia możemy przewidzieć. Ja to lubię i to jest dokładnie to, czego oczekuję - zaskryptowanej, szybkiej, nieustającej akcji. Chcę być prowadzony po sznurku i nie chcę godzinami się zastanawiać nad możliwościami rozegrania potyczki. Wszystko jest OK IMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować