Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #64: W jakim mieście dzieje się akcja gry widocznej na obrazku?

58 postów w tym temacie

LOL kończy wspieranie gry, a czy kiedykolwiek ta gra była wspierana, no wybaczcie, ale siędzę w przemyśle gier odkąd dostałem komputer to juz ija z 10 lat i o tej grze nigdy nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marek5mln

To jak Ty siedzisz w przemyśle skoro nie słyszałeś o takim tytule ... Proszę nie określaj się mianem znawcy rynku gier.

A quiz ciekawy, ale po namyśle można dojść do prawidłowej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:53, paynebimot15 napisał:

marek5mln

To jak Ty siedzisz w przemyśle skoro nie słyszałeś o takim tytule ... Proszę nie określaj
się mianem znawcy rynku gier.

A quiz ciekawy, ale po namyśle można dojść do prawidłowej odpowiedzi :)



kolego trochę uprzejmniej, ,mylisz dwa pojęcia, siedzenie w przemyśle gier a znawca gier to zupełnie oddzielne pojęcia, siedzieć w przemyśle gier, to bardzo ogólne pojęcie i tyczy się wielu gruntów, u mnie akurat chodziło o to, że gram w gry od 10 lat, od kiedy dostałem jako dziecko komputer i o tej grze nie słyszałem, więc samo to świadczy o sobie, o jakim tu wpieraniu można mówić, skoro do graczy nawet nie dociera żadna infomacja.

A nie jestem przeciętnym graczem, który zasiada na 2 godziny do komputera, u mnie 2 godziny to minimum, siedzę godzinami na forach internetowych a na gram.pl codziennie zaglądam, zawsze wiem jakie najnowsze gry wychodzą przynajmniej większość znam, ale o tej grze nigdy nie słyszałem. WYBACZ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ile osób wybrało prawidłową odpowiedź bez strzelania :]
No skoro gra (w której przemierzamy to miasto) nie wyszła nawet w PL to tym bardziem mogły być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować