Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Kolejna część Neverwinter Nights grą MMO?

93 postów w tym temacie

Błagam nie! Nie zdzierżę czegoś takiego. Neverwinter Nights to świetna seria, a druga część cyklu to jeden z najlepszych cRPGów ostatnich lat. Wiem, że tryb multi w tych grach był ich najmocniejszą stroną, ale przerabianie go na modłę gier MMO to jak na moje istne szaleństwo. Drodzy wydawcy gier komputerowych: Zostawcie w spokoju świetne licencje i zajmijcie się produkcją singlowych cRPGów na nich opartych.

Wyobrażacie sobie Neverwinter Nights 3 z nowoczesną grafiką i oparte na zasadach czwartej edycji Dungeons & Dragons? Jak dla mnie byłby to prawdziwy hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 14:21, lis_23 napisał:

" Podobnie zresztą było z Warcraftem - rts przerobiono na MMO. Niby wszystko wyszło ok
(choć ja miłośnikiem tej gry nie jestem), Blizzard sprawy nie spieprzył, miłośnicy MMO
są zadowoleni, ale Ci którzy lubią RTSy już niekoniecznie..."

Dokładnie,wolałbym 100 razy Warcrafta 4,niż World of Warcraft,w którego nigdy nie zagram.


A mi bardziej przypadł do gustu WoW. WC3 było dobre ale bez rewelacji, w sumie możecie podyskutować z tymi 11mln graczy w WoW ;]
Btw. WC4 prawdopodobnie wyjdzie, więc nie ma się co spinać, tak samo z NWN3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat się wali, teraz tylko czekać na Pacmana, Gothica, GTA czy Fallouta w wersji MMO oczywiście.
Co do postów wyżej, ja też wolałbym WC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 19:15, Deedi napisał:

Świat się wali, teraz tylko czekać na Pacmana, Gothica, GTA czy Fallouta w wersji MMO
oczywiście.

Ja bym chciał Fallouta MMO.

Dnia 10.06.2009 o 19:15, Deedi napisał:

Co do postów wyżej, ja też wolałbym WC4.

A ja gruszki na wierzbie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za kupa... na 110% nie kupie tego jezeli będzei mmo. Świat sie kończy... zamiast wydac normalnego kotora pojawia sie jakis dziwny twor, teraz zamiast kolejnego dobrego NWN szykuje sie jakas internetowa kiszka. Gdzie tu miejsce dla graszy ktorzy poza bezsensownym nabijaniem leweli chca wciagajacej fabuly rodem z baldurs gate czy planescape tournamen? juz nawet taki mass effect mimo ze mial duzo z shootera mógł się podobac. A tak, szykuje nam sie kolejna gra dla 12 latkow nie majacych co zrobic z czasem po szkole. Totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie NWN bylo nudne jak flaki z olejem .Kupilem orginal bo zachwalany pogralem i jak zlapalem sie na usypianiu to odinstalowalem. Zamkniety swiat wrecz pudelkowy nudna fabula. Pozatym musicie sie przyzwyczaic ,ze gry beda szly w kierunku wielkich swiatow z mnustwem ilosci graczy z ktorymi mozna pogadac i wziasc ich na pomoc przy wykonywaniu zadan.Dla mnie te wszystkie single rpg to zaczynaja byc padaki. W singla to moge pograc w gre typu GOW albo mario bros.Swiat RPG musi zyc a nie swiecic pustkami z wiecznie tymi samymi npcami ktorzy mowia wiecznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 22:32, gram_virus666 napisał:

Gdzie tu miejsce dla graszy ktorzy poza bezsensownym
nabijaniem leweli chca wciagajacej fabuly rodem z baldurs gate czy planescape tournamen?

NWN i fabuła PT, człowieku, nie ta liga!

Dnia 12.06.2009 o 22:32, gram_virus666 napisał:

A tak, szykuje nam sie kolejna gra dla 12 latkow nie majacych co zrobic z czasem po szkole.

W MMO nie grają 12 latki, tylko właśnie w Kotora. Dlaczego? Bo do 90% MMO potrzebne są karty kredytowe. Zanim zaczniesz się wypowiadać na jakieś tematy - doinformuj się. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny!!! ja chcę takiego NWNa jakie znam. Poza tym jestem niesieciowcem, i nawet w takiego HL2 nie grałem bo nie miałbym jak go zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN1 był niezły i miał świetne multi, NWN2 był mierny i ze spartolonym multi, NWN MMO będzie w moim odczuciu zwyczajnym gniotem. Jak większość MMO ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby NWN było Hack & Slashem, to jeszcze by można było im wybaczyć. Jednak w pamięci zostają takie tytuły jak Planescape Torment, Baldur''s Gate, czy Maska Zdrajcy ze względu na fabułę i przede wszystkim one mnie też interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybaczyłbym tego Atari bez względu na to, czy ta gra byłaby dobra czy nie. Neverwinter Nights i jej następczyni to jedne z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem i nie wyobrażam sobie kontynuacji jako denne MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 18:03, Azvar napisał:

BioWare i MMO? Nie dzięki. Od czasów BG2 nie potrafią zrobić nic lepszego :)


Chyba coś ci się pomyliło. Prawa do gier osadzonych w FR ma Atari, a ponieważ BioWare należy do EA... Poza tym owszem, BioWare + MMO = SW: TOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , szkoda . NWN według mnie było świetną serią ( jedynka z dodatkami , bo inaczej , według mnie jest słaba ) , a dwójka mnie olśniła , jeden z najlepszych rpg-ów , fabułą dorównujący baldur''s gatowi jeśli go nie przebijający , a maska zdrajcy pod tym samym względem przypomina mi nieśmiertelnego tormenta . Nie jestem sieciowcem , chociaż może zagram , tak dla ciekawości, ale moim zdaniem powinni się zabrać do singlowego nwn , z dłuższą , bardziej rozbudowaną fabułą , i pełną dylematów moralnych tak jak w masce zdrajcy, takiego NWN kupił bym z zamkniętymi oczami , a takiego , cóż zagram ale nie wiem czy tak jak w wowie po paru dniach nie usnę na levelowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować