Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

R.U.S.E - gameplay z wykorzystaniem Microsoft Surface

13 postów w tym temacie

"Przed kilkoma dniami w skrócie informowaliśmyp o kompatybilności drugowojennej strategii.." poprawcie słowo informowaliśmy. A ogólnie spoko ta gra wygląda na pewno sobie ją kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow MS odkrył panele dotykowe. xD Na E3 chwalili się ponownym odkryciem eyetoya teraz to... witki opadają. Nie lepiej już mysz podpiąć? Tylko niech Ubi trochę pogmera z kodem gry na konsole i będzie się grało w RTS na równych prawach z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konieznie obejrzyjcie filmik. ;-)". Oj chyba niewyspany jesteś ;). Gra się ciekawie prezentuje, ale miejscami FPSy spadają niemiłosiernie...mam nadzieję że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast MS Surface wolałbym se kupić kokpit samolotu do Flight Simulatora bo są takowe. A generalnie łykam 90% drugowojennych strategii więc R.U.S.E. też się do kolekcji załapie, niestety do grania na staromodnej klawierce i myszce. Sorry Winetou..pardon..MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę prezentuje się fajnie ale mój numer jeden w śród strategii na które czekam to StarCraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, zawsze marzyłem o grze w RTS, po której nie dość, że ręce będą mnie bolały od machania, to jeszcze kręgosłup od nachylania się przed ekranem lub kręgosłup i nogi od stania przed nim i za to wszystko jeszcze będę musiał zapłacić 8500 funtów... zajefajny sposób na relaks i wypoczynek po pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 08:17, Arachnos napisał:

Nie lepiej już mysz podpiąć? Tylko niech Ubi trochę pogmera z kodem
gry na konsole i będzie się grało w RTS na równych prawach z PC.


Rozbraja mnie wiara konsolowców w to, że RTSy to tylko myszka, wystarczy ją podpiąć i wszystko będzie cacy. Bzdura, skróty klawiszowe są niemniej ważne.

Sama zabawa w RUSE na tym może być fajna. Tylko 8500 funtów... Za to by kupił z dwa wypasione kompy i jeszcze by zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na PC to będzie normalna strategia jak każda inna czyż nie? Mi jest szkoda wydać ponad 100zł na strategie, w które i tak nikt przez neta nie gra :P kupiłem Empire Earth III i 10 osób maks grało i jeszcze dzielili się na wersje EU i US więc z paroma osobami dało się tak naprawdę pograć... Zresztą jaki oni zysk będą mieli z tego skoro nikt prawie nie wyda 8500 funtów na to ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować