Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Assassin''s Creed 3 - temat ogólny

11 postów w tym temacie

Jeszcze dwójka nie wyszła, a już temat o 3?

Czasem wydaje mi się, że niektórzy zakładają temat byle być pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 15:21, donard napisał:

Od dawna wiadomo ,że Assassin''s Creed będzie trylogią , a temat o jedynce ,dwójce i trylogii już jest więc czas

>na trójeczkę.
No i co dalej? Jakbyś podał jakieś informacje to może by można je skomentować, a tak to dyskusja ograniczy się do "O! będzie AC3 ", "No super też się cieszę", "A ja się nie cieszę bo ta gra jest słaba". Po co zakładać temat o grze, o której wiadomo tyle że będzie?
Byś chociaż napisał że są niepotwierdzone informacje o tym że akcja AC 3 być może będzie odbywała się w dzisiejszych czasach a Desmont wcieli się w rolę assasyna. Jak nie to won do słownej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładać temat o trójce, jak jeszcze dwójka nie wyszła? :/ Damn. Mogę już założyć temat FIFA50? Nie ma żadnego info o tej grze (oprócz tego, że będzie), żadnych screenów, trailerów, więc po co zakładać temat? :| No chyba, że ty masz jakieś ciekawe informacje, może znasz już datę premiery? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem właśnie w pewnym serwisie, że akcja AC 3 będzie miała miejsce m.in. na... Dzikim Zachodzie. Nóż kontra rewolwery? Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:14, Woo-Cash napisał:

Wyczytałem właśnie w pewnym serwisie, że akcja AC 3 będzie miała miejsce m.in. na...
Dzikim Zachodzie. Nóż kontra rewolwery? Bez komentarza.

Ludzie tam na dole pisali ,że to pewnie fake a poza tym te ,,arty z ac3" lipne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49027&u=24

Momęt zwrotny w historii. Wielu ludzi myśli że to może być pomiędzy AC, a AC2 (co by mogło być ciekawe) ale czy wtedy był na prawdę taki momęt, w którym dzieje histori się całkowicie zmieniły?


"To fundamentalna sprawa, gdyż to musi być moment zwrotny w historii. Akcja nie może rozgrywać się przed pierwszym Assassin''s Creedem, ale może zostać umiejscowiona między oryginalną grą, a drugą częścią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać na forum Ubisoftu (więc jest to raczej info wiarygodne) to gry online są w błędzie
Opis tamtej produkcji pasuje do czegoś co ma roboczą nazwę Assassins Creed v 2.5 i jest to kontynuacja wspomnień Ezio Auditore da Firenze a głównie właśnie ma służyć wprowadzeniu opcji multiplayer.
W niewielkim stopniu lub wcale nie będzie związana z historią Desmonda Miles'a, a już na pewno nie będzie "tą trójką" z trylogii na którą czekamy...
Tak to jest jak chce się być tym pierwszym serwisem i pisze "bezedury" nie wczytując się w informacje w sieci, ale tego sprostowania dowiemy się zapewne po wysłaniu esemesa na nr......

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować