Zaloguj się, aby obserwować  
Robiert10

Zwijane klawiatury

32 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 20:50, Robiert10 napisał:

Czy ktoś mi może doradzić czy je kupić


Jeżeli chodzi ci o te kolorowe ustrojstwa z TV Mango (czy jak mu tam) to szczerze odradzam. Mój brat kupił tam kiedyś 2 produkty, oba okazały się wadliwe. Nic dziwnego, że TV z zakupami mają taką poszarpaną opinnie. BTW: Po co ci taka klawiatura? Bo chyba nie wmówisz mi, że wylewasz na swoją klawe hektolitry napojów, albo że widzisz sens w zwijaniu klawiatury i wkładaniu jej po każdym użyciu do szuflady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz za duzo kasy, ew. chcesz bic nia kolegow w glowe bez strachu ze pogubisz klawiszki to kup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 20:50, Robiert10 napisał:

Czy ktoś mi może doradzić czy je kupić


ja mówie NIE!
zjadą ci sie po 2 godzinach stosowania i bedą sie usprawiedliwiać że produkt mógł ulec zniszczeniu w czasie transportu
dobre sobie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na moja klawke wylaem pollitra wody i jakos dziala zapewne to wina jej konstrukcji ktora raczej do wody wstretu nie czjuje;P a i przy okazji kosztuje niecale 30zl nie widze sensu kupowania wybajerzonych klawek zwykla przynajmniej wymienisz bez starchu o domowy (lub kieszonkowy) budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 20:50, Robiert10 napisał:

Czy ktoś mi może doradzić czy je kupić


Zależy do czego. Dla szpanu i lanserki tak, do gry i pisania nie. Taki bajer, który właściwie nie jest do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:43, Robiert10 napisał:

no prawda ale w tej gumowej enter nie odpada

Słuchaj, z mojego doswiadczenia 8-9 lat posługiwania się klawiatura, do pisania i gier, wynika, że najlepiej jest sobie kupić taniutką klawiaturę za 13-16 zł, używać, dopóki się nie zepsuje albo nie zanieczyści, wtedy kupić taką samą nową a starą bez żalu wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwijane - chyba tylko jak chcesz w basenie pływać. W każdej innej sytuacji normalna klawiatura jest lepsza.

A ja mam dosyć drogi i dobry sprzęt i jest naprawdę duża różnica względem klawiatury za 15-20 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci klawiatura ja swoją kupiłem za 30 zeta i to mi chodzi dobrze 4 lata a ta zwijana 1 kosztuje 99 PLN a 2 jest nie wygodna te gómowe guziki doprowadzają Cie do szałuu x-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:37, Keroth napisał:

/.../
A ja mam dosyć drogi i dobry sprzęt i jest naprawdę duża różnica względem klawiatury za 15-20
zł :).

Cenowa na pewno. W wyglądzie też duża róznica. W działaniu - moim zdaniem żadna. Żona pisze 10 palcami na ślepo i też nie widzi różnicy. Jeśli jakaś jest, to wyczuwalna dla osób startujących w mistrzostwach w pisaniu na klawiaturze. Moja aktualna ma chyba 20 dodatkowych klawiszy, których i tak nie używam. następną kupię za 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:24, KrzysztofMarek napisał:

Cenowa na pewno. W wyglądzie też duża róznica. W działaniu - moim zdaniem żadna. Żona pisze
10 palcami na ślepo i też nie widzi różnicy. Jeśli jakaś jest, to wyczuwalna dla osób startujących
w mistrzostwach w pisaniu na klawiaturze. Moja aktualna ma chyba 20 dodatkowych klawiszy, których
i tak nie używam. następną kupię za 15 zł.


Nie wiem jak ty, ale ja:

1. Korzystam zarówno z klawiszy odpowiedzialnych za szybkie przeglądanie, odtwarzanie muzyki, z dodatkowej rolki po prawej stronie, oraz klawiszy odpowiedzialnych za e-mail i paru innych.

2. Dużo piszę i powiem Ci, że nie żałuje wydanych pieniędzy. Obecnie nie potrafię pisać na normalnej klawiaturze. Jest dla mnie zbyt "twarda" :). Ponadto b. szybko męczą się ręce. Na zwykłej klawiaturze pisze również 1/2 czasu wolniej.

3. Brak kabelka jest dla mnie również b. ważny. Ponadto przystawka bluetooth umożliwia mi bezprzewodową komunikcje telefonu z komputerem, a w przyszłości liczę na możliwość podłączenia notebooka :). Docelowo można podłączyć bodajże 10 bezprzewodowych urządzeń na raz.

Cena:

900zł 3 lata temu. Teraz koło 500. W zestawie była myszka MX900, Klawiatura Cordles Elite Keybord oraz adapter bluetooth.

Jestem naprawdę zadowolony i widzę różnicę, naprawdę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:32, RaiL Driver napisał:

zjadą ci sie po 2 godzinach stosowania i bedą sie usprawiedliwiać że produkt mógł ulec zniszczeniu
w czasie transportu

dobre sobie xP


Poweidz mi jak Ci się może zjechać guma po 2 godzinach lub silikon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:54, Robiert10 napisał:

chodzi mi o to że jak przegrasz kolejny wyścig ew.zabiją twego bohatera to sie wyżywasz na
spacji i odpada

nie trzeba się wyżywać na spacji...
ale jestem przeciw zwijanym klawaiaturom! najlepsza jest standardowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować