Zaloguj się, aby obserwować  
Robiert10

Zwijane klawiatury

32 postów w tym temacie

Ja mam tracera za 20 zeta i ostatnio wylalem na nią kawusie (przemęczenie sesyjne:P), ale że to jest tracer i i tam nie ma co się zepsuć to wystarczylo ją rozkręcić i umyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, jak chodiz klawiatura, to po co wymieniac na inna? Zwijana? NIe potrzebny bajer, kotry nieczemu nie sluży. Jedyna zastosowanie to ewentulanie podlaczenie do notebooka w podrozy, niektorym sie wygoodniej pisze nieco dlaje od ekranu ( np.: mnie, pisanie na laptopie starszego doprowadza mnie do szału... ) Jak chcesz kupic taka za 100 zl to tak jak wszysyc, ktorzy sie wypowiadali odradzam. Lepiej kupic jakis tańszy model Logitecha i będzie to na pewno lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa ponad 10 lat i miałem 3 klawiatury, qpuje te najtańsze i licząc je po 25 zł wychodzi 75 to i tak taniej niż ta gumowa. te gumowe to chyba tylko do szpitala dla ludzi co sobie sami krzywde robią :P
PS: Jedną z w/w klawiatur wymieniłem bo zalałem mlekiem i umycie nie pomogło :/ nie działało 5-7 klawiszy, w jednej też mi wylatywały guziki - jednak to jest wada klawiatury. Teraz mam samsunga (tani - nie wiem ile kosztował ale coś koło tych 25zł) klawisze chodzą miękko i jest dobra. Niestaty zgubiłem 1 gumkę pod klawisz jak ją rozkręciłem - wyjąłem gumke spod "*" bo są 2 na klawaturze i jak widać sobie radze :D Jak ktoś nie zajażył to dowód *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, ta zwijana klawiatura t szajs pewnie, nie zapominajmy że mowa o telezakupach (wystarczy spojrzeć na resztę ich oferty :)). Ja mam Labteca za jakieś 40 zł i jest bardzo fajna. Klawiszę są miękkie, jest cicha, płaska, wygodna i mam 20 dodatkowych klawiszy (jednak w zasadzie nie korzystam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 01:26, Keroth napisał:

>
/.../
3. Brak kabelka jest dla mnie również b. ważny. /.../

No cóż, lekki offtopic nam się zrobił, dlatego już ostatni raz piszę. Skoro Ci ta klawiatura odpowiada, to zostań przy niej. Dla mnie - cena przebija korzyści, wolę takie pieniądze wydać na coś zupełnie innego. Co do pisania, ja faktycznie za dużo nie piszę,ale moja żona jest tłumaczem przysięgłym i wątpię, żeby na tym forum było więcej niż 5 osób piszących tyle, co ona. Skoro ona nie widzi różnicy, ja tym bardziej.
Brak kabla jest dla mnie wadą. Nie lubię ułatwiać życia wścibskim sąsiadom, więc wszędzie gdzie mogę używam kabla. Wyżej mieszka student informatyki, za ścian politechniki, nie wiem jakiego wydziału, miałem próbę podłączenia się do telefonu (wykrył prosty alarm, kupiony w Media Mark, a w kablu były dwie szpilki) prowadzące do obudowy rur wodociągowych), tak, że na radio a nawet podczerwień jestem uczulony.Telefon komórkowy też łączę kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:28, KrzysztofMarek napisał:

Brak kabla jest dla mnie wadą. Nie lubię ułatwiać życia wścibskim sąsiadom, więc wszędzie gdzie
mogę używam kabla. Wyżej mieszka student informatyki, za ścian politechniki, nie wiem jakiego
wydziału, miałem próbę podłączenia się do telefonu (wykrył prosty alarm, kupiony w Media Mark,
a w kablu były dwie szpilki) prowadzące do obudowy rur wodociągowych), tak, że na radio a nawet
podczerwień jestem uczulony.Telefon komórkowy też łączę kablem.


Powiem tak - sieć bezprzewodową też da się zabezpieczyć. Ale rzeczywiście zrobił się nam mały offtopik, więc i z mojej strony OT :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:18, Budo napisał:

Heh, ta zwijana klawiatura t szajs pewnie, nie zapominajmy że mowa o telezakupach (wystarczy
spojrzeć na resztę ich oferty :)). Ja mam Labteca za jakieś 40 zł i jest bardzo fajna. Klawiszę
są miękkie, jest cicha, płaska, wygodna i mam 20 dodatkowych klawiszy (jednak w zasadzie nie
korzystam).


Klawiatury zwijane to nie tylko klawiatury z Mango. Znane są mi dwie firmy, które się tym zajmują (polecam artykuł w CD Action najnowszym) - co ciekawe jedna z nich daje nawet na swój produkt dożywotnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj zwijanych klawiatur, bezwzrokowe pisanie jest niemożliwe, tak samo jak wogóle pisanie jakieś normalne na tej klawiaturze, a jeżeli chodzi o gry, to po 2 minutach będziesz tą klawiaturę gryzł z nerwów . Odradzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:01, shinian napisał:

Jeżeli chodzi ci o te kolorowe ustrojstwa z TV Mango (czy jak mu tam) to szczerze odradzam.
Mój brat kupił tam kiedyś 2 produkty, oba okazały się wadliwe. Nic dziwnego, że TV z zakupami
mają taką poszarpaną opinnie. BTW: Po co ci taka klawiatura? Bo chyba nie wmówisz mi, że wylewasz
na swoją klawe hektolitry napojów, albo że widzisz sens w zwijaniu klawiatury i wkładaniu jej
po każdym użyciu do szuflady:P

Wiesz, niektórzy ludzie lubią różnego rodzaju gadżety ;) Jakby nikt tego typu rzeczy nie kupował to by dawno już nie istniały takie telezakupy. Jeśli wciąż istnieją to znaczy, że ktoś to kupuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować