Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Natala będzie tak duży, jak start nowej konsoli

83 postów w tym temacie

Gdybym miał kupić sobie konsolę to bez wątpienia wybrałbym PS3. Nie bawią mnie takie "pierdoły" rodem z Wii. Widać M$ zwęszył kasę na rynku casuali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to akurat ciekawi. Jeśli w praniu będzie wyglądać choć w dużym przybliżeniu tak, jak na trailerze, to może się okazać niemałą rewelacją. No i może w końcu uda się odchudzić część hamerykańskiego społeczeństwa. ;]


...Co nie zmienia faktu, że po całym dniu harowania, fajnie jest czasem po prostu złapać pada w dłoń i pograć, bez używania przesadnej ilości mięśni. Tego już Natal nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:18, Laston napisał:

Gdybym miał kupić sobie konsolę to bez wątpienia wybrałbym PS3. Nie bawią mnie takie
"pierdoły" rodem z Wii. Widać M$ zwęszył kasę na rynku casuali...


O_O
to tak, jakbym mówił, że PC ssie paue, bo można na nim grać w żałosne Simsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, wylazłem spod swojego kamienia, i od razu mnie jakimiś nowościami atakują... ;) Fajna może być rzecz, tylko że pewnie droga jak cholera będzie. Takie jest życie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie w projekcie Natal shootery, które królują na Live?! Top lista tej usługi czyli Halo 3, CoD czy Gearsy - gdzie Natal znajdzie dla gier tego typu zastosowanie? Odpowiedź dosyć banalna - nigdzie! Zabawka dla casuali. M$ podejmuje walkę z Nintendo. Hardcorowi gracze nie są celownikiem giganta z Redmond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Laston
> Gdybym miał kupić sobie konsolę to bez wątpienia wybrałbym PS3. Nie bawią mnie takie
> "pierdoły" rodem z Wii. Widać M$ zwęszył kasę na rynku casuali...

Oj chyba siedziałeś pod kamieniem, Sony też robi motion sensor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat "Natalopodobne" rozwiązania będą zastosowane do każdej konsoli chcącej osiągnąć sukces na rynku. I choćby nie wiem co i tak nie zastąpią one najbardziej śmiercionośnych narzędzi, czyli klawiatury i myszki. Do tego trzeba by było zaawansowanych detektorów fal mózgowych i inych, abstrakcyjnych dzisiaj urządzeń ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś podejrzewam że ta premiera będzie równie "potężna" co x-pudła na rynku japońskim ;) twórcy zwyczajnie nie przewidzieli że postacie ruszają się po świecie gry, tak więc z wyjątkiem prostych gierek gdzie np gramy w kręgle czy też strzelamy karne bez tradycyjnego kontrolera z gałką/przyciskami/myszką/itp nie pogramy. pozatym poprzednik czyli eye-toy jakoś sukcesu nie odnióśł, a porządnego systemu rozpoznawania mowy nikt jeszcze nawet dla angielskiego nie stworzył (a co dopiero "egzotycznych" języków jak polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:18, Laston napisał:

Gdybym miał kupić sobie konsolę to bez wątpienia wybrałbym PS3. Nie bawią mnie takie
"pierdoły" rodem z Wii. Widać M$ zwęszył kasę na rynku casuali...


Heh... Wiesz, że Sony robi coś podobnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 08:31, nov_pl napisał:

Heh... Wiesz, że Sony robi coś podobnego :P

Ależ zrobiło już dawno, pod nazwą eye-toy (dla ps2). chyba nie myślisz że microsoft wprowadził być cokolwiek naprawdę nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam Microsoft chce zrobić coś co jest juz na rynku równie dobrze mozna kupić wii niz xbox 360 z tym "Nathal" ogólnie xbox 360 będzie miał do kupienia kolejną zbędną aż do bólu funkcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować