Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (12.06)

11 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 15:11, MisioKGB napisał:

Nienawidzę DLC. Niszczą magię prawdziwych dodatków. :F


Dokładnie ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAWX to największe przegięcie, przeszedłem całą grę, samolotów sporo, a DLC z samymi samolotami jest już na okołó 2000 (!) MSP

ACII trzeba pobrać z lewego gamertaga :P

Co do Halo to zdzierają już na czym tylko mogą, pewnie znajdzie się gromada zapaleńców, która zaplaci kilkanaście dolarów za skin na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej łatki do Diablo 2.
Jak poinformował Bashiok, prace nad nią zostały wstrzymane już jakiś czas temu, po prostu dopiero teraz nas o tym poinformowali. A zespół, za nią odpowiedzialny powinien do niej wrócić w najbliższym czasie.
Dla mnie informacja tutaj sugeruje, że prace zostały zawieszone dopiero teraz. Ale to może tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer z Arma2 jest zwalony. Koleś sobie biega z karabinem po polu bitwy spotykając tylko 5 ludzi ze swojej drużyny i twórcy chwalą się że jest 1500 niewidocznych żołnierzy. A grafa to lepsza była w CoD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś może że grafika jest chyba najmniej ważnym elementem w symulatorze?
A grafika jest i tak ładna, zastanawiam się jak by to twoje CoD2 działało gdyby mapa była tak duża jak w ArmA.
A co do żołnierzy, to (znowu) nie jest CoD, to nie walczy się na dystansie 15 metrów z super apteczkami i samo regenerującym się zdrowiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować