• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
witkab

Medieval 2 - problem z działaniem

Pytanie

Witam, mam problem z Medievalem 2. Najpierw miałem problemy z uruchomieniem, po kliknięciu na ikonkę pojawiał się czarny ekran, na dole pozostawał pasek i gra nie włączała się. Uruchomiłem system operacyjny w trybie czystego bootowania, zgodnie z poradą gram.pl. Grę udaje się uruchomić, ale po kilku/kilkunastu minutach gra się zacina, tzn. kursor zatrzymuje się i nic nie da się zrobić, choć muzyka nadal leci. Kombinacja Ctrl+Alt+Del nic nie daje i trzeba restartować kompa. Dodam, że kiedyś grałem bez problemów. Mam zainstalowanego patcha 1.02.
Mój komputer to: AMD Athlon X2 4200+, Geforce 7300 Gt z najnowszymi sterownikami, 2Gb Ram.
Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.06.2009 o 22:18, witkab napisał:

Witam, mam problem z Medievalem 2. Najpierw miałem problemy z uruchomieniem, po kliknięciu
na ikonkę pojawiał się czarny ekran, na dole pozostawał pasek i gra nie włączała się.
Uruchomiłem system operacyjny w trybie czystego bootowania, zgodnie z poradą gram.pl.
Grę udaje się uruchomić, ale po kilku/kilkunastu minutach gra się zacina, tzn. kursor
zatrzymuje się i nic nie da się zrobić, choć muzyka nadal leci. Kombinacja Ctrl+Alt+Del
nic nie daje i trzeba restartować kompa. Dodam, że kiedyś grałem bez problemów. Mam zainstalowanego
patcha 1.02.
Mój komputer to: AMD Athlon X2 4200+, Geforce 7300 Gt z najnowszymi sterownikami, 2Gb
Ram.
Bardzo proszę o pomoc.


Sterowniki z 2009???Bo jak tak,to ja radziłbym ściągnąć z 2006,bo może masz za nowe.Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować