Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA potwierdza prace nad Mirror`s Edge 2

31 postów w tym temacie

Mirror''s Edge przeszedłem i był to tytuł...eee...ciekawy, na którym wykorzystałem spory zasób słów ze sfery "wulgaryzmy polskie", ale ogólnie ok/szczelne drzwi miałem albo głośniki mnie zagłuszały/. Ze stajni EA to czekam na Dragon Age i Dead Space 2(-->Dead Space 5 razy zaliczony+100% trofeów, genialna gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka była przednia. No tylko mogła być nieco bardziej rozbudowana fabularnie, i ciut dłuższa. Ale tak nie miałem do niej zastrzeżeń i już z zniecierpliwieniem oczekuję części 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... Nudy... Pierwsza część nie przypadła mi do gustu, lecz mimo wszystko mam nadzieję, że dwójka będzie ciekawsza i ogólnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część nie byla moim zdaniem nawet dobra więc uważam, że kontynuacja to bezsens. Chyba, że nagle doznają oświecenia i dołożą sporo nowych elementow rozgrywki, bo przy jedynce ciągle trzeba bylo robić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parkour to, parkour tamto. O, misja ogrodnicza. A co myślałeś, że na czym gra będzie polegać ? Jeśli ktoś tego nie lubi to mu się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedynkę" kupiłem w pre-orderze jak tylko był dostępny i żałuje... ŻE NIE BYŁ DOSTĘPNY WCZEŚNIEJ !!! Ta gra jest świetna. Fabuła może odrobinę przewidywalna ale i tak ciekawa. Na XBOXie przeszedłem ją z 25 razy (lekko licząc) zaliczoną mam na 100%. Musze jeszcze zakupić MP i kupić sobie Map Pack do tego. Bo zastanówcie się ludzie w której innej grze najprzyjemniejszą czynnością jest... bieganie ?! Czekam czekam i obym doczekał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucą parkera, dołożą nową postać z dużym cycem, kilka nowych giwer, ograniczą triki do kliknięcia jednego przycisku, wprowadzą zatrzęsienie QTE i gra sprzeda się jak ciepłe bułeczki. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge to właściwie jeden z kilku tytułów gdzie moje pierwsze wrażenie pierwsze wrażenie z rozgrywki zmieniły się o 180 stopni - po oglądaniu gameplay''ow wydawało się nudne i monotonne, a po zagraniu genialne w swojej formie, pomyśle i prostocie (ale nie banale) :) Jednym słowem świetna gra - fakt powstawania drugiej części to bardzo miła wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować