Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

11 milionów MW 2 tylko w tym roku?

56 postów w tym temacie

Patrząc na to, że MW wbrew przewidywaniom graczy przy pierwszej części była lepsza nawet od pierwotnego CoD''a to tutaj sukces musi być. Ale czy aż na 11 mln? Jest to możliwe przez samo nadanie grze tytułu tej doskonałej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 11mln to niemała ilość, ale żeby tak od razu światu ogłaszać, że sobie tak szacują? Żeby im tylko ludzie na złość nie zrobili i nie kupią tylu egzemplarzy :-P (oczywiście w ciągu tego 1,5 miecha). COD4 był dobry oby jego sequel był równie dobry to wtedy będzie można mówić o sukcesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z dysgrafią, dysleksją, ba, nawet dysdałnem nie napisali by morzliwe...

Co do samego MW 2...Będzie niezły koks i wszyscy co grali w poprzednie CoD''y zapewne go kupią i Ci co recke przeczytają jakąkolwiek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się znakomicie. Ale tu chodzi o rok kalendarzowy czy fiskalny??
Aha kalendarzowy.
Chociaż w obu sytuacjach gra raczej powinna dobić do tej liczby. A i sam się na pewno przyczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię jak ta gra osiągnie taki pułap w jedyne półtora miesiąca. Nie zdziwię się również jak okaże się gorsza od poprzedniczki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak są obliczane zarobki ze sprzedaży gier? Gry kosztują $60, pomnóżmy to razy 11 milionów = 660 milionów dolarów. Oczywiście Activision bierze z tego tylko część, więc skąd wzięło się to 800 milionów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 19:00, au_rel napisał:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak są obliczane zarobki ze sprzedaży gier? Gry kosztują
$60, pomnóżmy to razy 11 milionów = 660 milionów dolarów. Oczywiście Activision bierze
z tego tylko część, więc skąd wzięło się to 800 milionów?


Choćby z tego powodu, że gry na X360 są droższe niż na pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 19:00, au_rel napisał:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak są obliczane zarobki ze sprzedaży gier? Gry kosztują
$60, pomnóżmy to razy 11 milionów = 660 milionów dolarów. Oczywiście Activision bierze
z tego tylko część, więc skąd wzięło się to 800 milionów?


W europie gra będzie kosztować 60 euro i pewnie troszkę więcej na PS3. Możliwe, że w tym znajduje się te dodatkowe 140 milionów dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze przełożą premierę na miesiąc, jeszcze coś jeszcze coś wyjdzie im 3 dni na 11mln ;]
jednak tak serio w półtora miesiąca jest to niemożliwe. Mogą najwyżej osiągnąć pułap 6mln nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 19:12, luq napisał:

> Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak są obliczane zarobki ze sprzedaży gier? Gry kosztują

> $60, pomnóżmy to razy 11 milionów = 660 milionów dolarów. Oczywiście Activision
bierze
> z tego tylko część, więc skąd wzięło się to 800 milionów?

Choćby z tego powodu, że gry na X360 są droższe niż na pieca.


Ja mówię o cenie na X360, nie wiedziałem w ogóle, że MW2 wychodzi na PC też... Większość nowych gier na konsole i PC kosztuje tyle samo za granicą, także tu nie jest pies pogrzebany.

@xRaphaelx Na PS3 gra nie będzie kosztować więcej niż $60, to jest górna granica jak do tej pory...

Nadal nie mam pojęcia, skąd się taka suma wzięła, w każdym razie MW2 na pewno zarobi kupę kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie przechwałki to niezły chwyt marketingowy. "Nasza gra SPRZEDA SIĘ, jak matkę kocham, na pewno, na 100%, w 11 milionach egzemplarzy!" xD lol
Oby się ten pan nie mylił, bo przekombinowanie o te "skromne" 2-3 miliony sztuk może go kosztować bardzo dużo. To, że liczba użytkowników konsol wzrosła nie znaczy, że proporcjonalnie wzrosła liczba fanów FPS''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować